1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var?

Özellik ile olmadık anda çıkan ciddi sıhhat sebeplerinden dolayı insanlara 1 saat şeklinde kısa süre içinde acil nakit paraya gereksinim duyma gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Yada evlerine icra gelen alileler genel anlamda bu tür sıkışıklarına deva bulmak için fazlaca sıkıştım 1 saat içinde kredi yada elden borç paraya ihtiyacım var şeklinde terimlerini sıklık ile kullanmaktadırlar. Peki bu kadar kısa sürede şu demek oluyor ki bugün size bu denli acil nakit para lazım olsa siz ne yapardınız?

 1 Saat İçinde Acil Olarak Nakit Para Bulmanın En Sıhhatli Yolu Bankalar!

Şuan bankaların neredeyse tamamı acil kredi lazım bana diyenlere ortalama 1 saat içinde paralarını vermektedirler. Hele birde bu başvuruları İnternet üstünden bankaya ilişik sitelerden yapılırsa güvenilir olun sizden ne kefil nede herhangi bir evrak talep etmeyeceklerdi. Şahsen ben o şekilde aldım. 40 bin TL nakit parayı hiçbir formaliteye takılmadan 60 ay vadeler ile hemde 1 saat içinde hesabımda gördüm. Sizlerde eğer herhangi bir bankanın İnternet hizmetine ilişik hesaplara sahipseniz benim şeklinde şuan rahatlık ile 1 saat içinde nakit paranızı alabilirsiniz. Doğal olarak bu parayı alabilmeniz için kesinlikle müracaat işleminin mesai saatleri içinde yapılması gerekiyor şu demek oluyor ki 08:00 ile 17:30 arası. Peki herhangi bir bankanın İnternet şubesinden bu söylediğim imkanlar ile 1 saat şeklinde kısa bir sürede nakit para almak için başka ne şartlara sahipsiniz. Söylediğim şeklinde evrak istemiyor, banka sizden kefilde istemiyor, hatta ve hatta emin olun herhangi bir gelir belgesi de istemiyor… Peki banka bu şartlarda size para sağlarken ne istiyor ? Bir çoğunuz bir ihtimal tahmin ettiniz fakat tahmin edemeyenler için derhal söyleyeyim kredi notunuz dostlar !! Evet, eğer kredi notunuz özellik ile 1700 civarlarında ise fazlaca rahat bir halde sizlerde herhangi bir bankanın İnternet şubesi üstünden kredi başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

Banka Haricinde Kısa Süre Zarfında Acil Olarak Nakit Para Iyi mi Bulunur?

Şimdi gelelim öteki bir yol olan bankalar haricinde acil para bulma yöntemlerini ele almaya.. Bankalar haricinde de acil nakit para bulabilirsiniz. Bu tarz şeyleri ben sayayım, siz hangisine karar verirseniz onu uygularsanız artık.

  1. Cep telefonu bozdurma yöntemi
  2. Kuyumculardan kredi kartı ile altın alıp yeniden bozdurma
  3. Senetle kredi veren yerler ile irtibata geçerek
  4. Var ise elinizde çek yada ödenmiş satmaca bu tarz şeyleri faktoring firmalarına hafta sonu dahil nakit paraya çevirerek
  5. Faturalı hatlara kredi veren firmalar’dan

Cep Telefonu Bozdurma Yöntemi ile Nakit Para Bulma

Acil para bulma şekillerinde bankadan sonrasında kim bilir en fazlaca tercih edilen yoldur. Gene bu yöntem ile 1 saat içinde nakit para ihtiyacınız olan şeyi fazlaca fazla olmasa da karşılaya bilirsiniz. Eğer ihtiyacın 1.000 TL ile 5.000 TL içinde ise neredeyse Türkiye’de bir fazlaca elektrik ve elektronik satan mağazalardan bu ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz. Üstelik kredi notu değeriniz düşük dahi olsa daha ilkin aynı mağazadan alış veriş yapmış birinin size kefil olması kafi olacaktır. Şimdi sizlere kredi karsız 36 ay taksitle cep telefonu satan mağazalar hangileridir açıklıyorum.

  1. Türkiye’nin her ilinde minimum bir ilçelerinde dahi bayiliği olan ARÇELİK BAYİLERİ
  2. Vatan Bilgisayar
  3. EVKUR
  4. Vestel
  5. BOSCH

Ve bu şeklinde öteki mağazalar. Belirtilen bu mağazalardan nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayacak tutarda bir cep telefonu alıp asla paketini açmadan neredeyse tüm cep telefonculara nakit olarak sata bilirsiniz.

Peki Kuyumculardan Nakit Para Iyi mi Sağlarsınız?

Eğer kredi kartınız da limit var ise asla cep telefonu alıp satma topuna girmeyiniz. Onun yeri daha azca zarar ile herhangi bir kuyumcudan özellik ile el işçiliği azca olan minik yada büyük altın alıp yeniden bozdurmak fazlaca daha mantıklı. Bu yolu tercih edecekler için herhangi bir kuyumcunun adını yada adresini vermeme gerek yok. Şuan tüm kuyumculardan hatta İnternet üstünden bile rahatlık ile kredi kartınıza taksit ile altın alıp nakit para karşılığında bozdurabilirsiniz.Benim sizlere güvenilir olarak nakit para bulmak için önereceğim yöntemler bunlar dostlar. Artık siz kararınızı verip hangisi aklınıza yatıyorsa uygulaya bilirsiniz.

Bu Bankalar İnternet Üstünden Acil Kredi Veriyor!

Biliyorum, kredi notunuz dan dolayı bankalardan kredi çekemediniz ve nakit paraya fazlaca sıkıştığın için şuan buradasınız. Peki, şimdi sizlere bir şey soracağım kredi notunuzun düşük olmasını bildiğiniz halde tüm bankalara kredi başvurusunda bulunduğunuza güvenilir misiniz? Eğer güvenilir olmuş olsanız emin olun ki şuan burada olmazdınız. Şundan dolayı ben fazlaca iyi biliyorum ki acil nakit ihtiyacınız için Türkiye Finans Katılım Bankası için başvuruda bulunmadınız!

MART 2020 için Türkiye Finans Katılım Bankası 0 dan 12 aya kadar %1.03 faiz uygularken 24 aya kadar vadeler için aylık %1.04 kar oranı uygulamaktadır. 36 aya %1.05 kar oranı tatbik eden banka 48 ve 60 ay için %1.06 kar oranı uygulamaktadır. Bu oranlar ile geri ödeme hesaplama tablomuz ise şöyledir.

Türkiye Finans Katılım ACİL Kredi
Miktar 24 Ay 36 Ay 60 Ay
5.000 TL 242,03 TL 173,62 TL 119,64 TL
9.000 TL 436,28 TL 312,52 TL 215,36 TL
15.000 TL 726,10 TL 520,86 TL 358,93 TL
20.000 TL 968,14 TL 694,48 TL 478,57 TL
25.000 TL 1.210,17 TL 868,10 TL 598,22 TL
30.0000 TL 1.452,21 TL 1.041,72 TL 717,86 TL
35.000 TL 1.694,24 TL 1.215,34 TL 837,51 TL
40.0000 TL 1.936,27 TL 1.388,96 TL 957,15 TL

Türkiye’nin her ilinden ve kazasından Türkiye Finans Katılım Bankası acil finansman başvurusunu bir tek BU FORMU doldurarak derhal başvuruda buluna bilirsiniz.

DİKKAT! 600 TL Yatım ile hakkaten ciddi paralar kazanmak isteyenler için Whatsapp Gurubu kurduk, işte sizlere dev yatırım ve süratli bir halde para kazanma yolu, data için https://chat.whatsapp.com/HJVqCSbUjxSF2W0vt8wexC gurubumuza dahil olun. Oradaki dostlar sizlere destek olacaktır.

About admin

Check Also

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha oldukca sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile oldukca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>