10.000 TL Sermayeli İşler İle Yüksek Kar Elde Edebilirsiniz

Hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde bir iş oluşturmak için cebimizdeki ana para miktarı oldukca önemlidir. 10 bin  TL benzer biçimde bir sermayeli işler ile de oldukça yüksek yatırımlar yapmadan aylık 5 bin TL den bir ihtimal inanmayacaksınız fakat 15 bin TL kadar yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat bayilik alarak fakat ise hiçbir firmaya franchise almadan 10.000 TL yatırım ile ne tür işler yapabilirsiniz gelin hadi hep beraber bir göz atalım.

10 Bin TL Ana para İle Kuracağınız İşlerden Varlıklı Olabilirsiniz!

Her ne kadarda günümüzde bu ana para oranı azca benzer biçimde gözükse de doğru iş modeli ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz. İllaki oldukca para kazanmak için yüksek yatırımlar yapmak bence koşul değil. Doğru iş ve doğru yatırım sizlere ciddi kazançlar elde etmenize vesile olacaktır. Peki doğru işi iyi mi belirleyebilirsiniz. Gelin ilk olarak 10 bin TL sermayeli işlerin neler olduğuna değinmeden ilkin bu mevzuyu ele alalım.

 1. İşletme kurum maliyetini oldukca ucuza getirmeniz gerekir; Şu demek oluyor ki kurulacak olan işletme için giderleri mümkün mertemede kendinizin yapım ediyor olmanız gerekir.
 2. Çalışan sayısı oldukca mühim; 5 işçi alacağınıza doğru 2 işçi almanız işletmenin maliyetini düşürmek için oldukca önemlidir. Hatta bizim tavsiyemiz, işletme sahibin kasada bir tek hesap almak için oturmasından sa gelen müşteriler ile ilgilenmesi gerekir. Bu şekilde hem 1 elaman ihtiyacını karşılamış olmuş olursunuz hemde satın alan ile aranızda içtenlik duygusu kurarsınız.
 3. Kira bedelini dikkate alınız. Kuracağınız işletme için tutacağınız dükkanın kirasını hafife lütfen almayın. Ay dediğiniz geliyor 🙂 bu yüzden özellik ile işe ilk kere giriyorsanız ufak bir dükkan kiralayarak kolları sıvamanızı tavsiye ederim.
 4. Çevre faktörlerine dikkat edelim. Doğru iş seçiminde bu oldukca mühim bir kriterdir.  Yöre halkının önemsediği damak tatları ve giyim seçimi hatta yaş averajı ile hane başı gelirini ne olursa olsun göz önünde bulundurun. ( Örnek vermek gerekir ise tutucu bir kesimde oturuyorsanız renkli vitrinli bir iç giyim dükkanı açmayınız. )
 5. İşletme adı belirlerken de bir o denli çevre faktörünü göz önünde bulundurun. Şu demek oluyor ki turistlik bir yerde ve yabancıya hitap eden bir işletme kuracaksanız mahalli bir isim belirle meyiniz.

Bu faktörler sizin elinizdeki ana para ile doğru bir iş kurmanız için oldukça önemlidir. Peki mevzu başlığında da belirmiş olduğum benzer biçimde 10 bin TL ana para yatırarak genel olarak iyi mi bir iş kurabilirsiniz.

Benim Favorim Pişmeden Köfte Evleri

Benim 10.000 TL ile kurulacak olan ilk favorim pişmeden köfte sektöründen geçmektedir. Zira bu sektöre girmek için;

 1. Herhangi bir markanın bayiliği almanız koşul değildir.
 2. Kendinizde ürünlerinizi yetiştirebilirsiniz.
 3. Oldukça azca çalışana gerekseme vardır.
 4. Oldukça fazla bir dükkan tutmanız gerektirme etmez.
 5. Herhangi bir raf ömrü oldukca fazla isteyen ürünler gerektirmez
 6. Oldukça rahat yasal mevzuatlardan geçer ve ruhsat alabilirsiniz.
 7. Ustalık belgesi istemez
 8. Her bölgenin damak tadına hitap eder.

bunlar bir tek bu sektörü önermem deki bazı başlıca nedenler. Fakat ben asla etliye sütlüye karışmayayım tüm ürünler bana direk gelsin diyorsanız ve cebinizde de 10 bin TL var ise o vakit size o paralara bayilik imkanı sunan bir pişmeden köfte markası adresi ile önereyim.

Hacıalioğlu Pişmeden Köfte

Şirket 5 bin TL 10 bin ve 15 bin TL kadar hazırlamış olduğu paketler ile sizlere sektöre ilişik çiğ köfte dükkanı açma imkanı sağlamaktadır. Kendi işinizin patronu olun slagonu ile başlatmış olduğu bu kampanya ile dükkanınızın gereksinim duyan köpük tabağa kadar kendileri temin etmektedir. Firmanın yazışma detayları ise şöyledir.

 • Telefon: 0-212-515-9-444
 • İletişim Adres: Güneşli Mahallesi, Evren Caddesi, 1262 Sokak, Numara 11 Bağcılar / İSTANBUL

Afiyet Çiğköfte

4.500 TL ana para ile üstelik kira desteği imkanı ile sektöre girmek isteyenler için Afiyet Pişmeden köfte markasını da incelemeden geçmeyin derim.

 • Telefon: 541-868-20-10
 • Adres: Yüce cami Mahallesi, Gölbaşı Caddesi, Özenler Sokak Numara: 368 Sümer Evler / ADIYAMAN

Sektöre kendi imalatı ile girmek isteyenler için ise etsiz pişmeden köfte iyi mi yapılır, bir videoya yer vermek istedi.


Peki 10.000 TL Sermayeli Ne Tür Bir İş Kurabilirsiniz?

10 Bin TL Sermayeyle Kurulacak En İş Fikirleri

10 Bin TL Sermayeyle Kurulacak En İş Fikirleri

Bir ihtimal bu da gene yiyecek sektörü olacak fakat yüksek gelir elde etmek için bu işi de sizlere önermeden geçemeyeceğim. Düşük sermayeyle kuracak bu işin adı ” SULTAN KEBABI ” salonu açmak. Hem farkındalık yaratmak hemde iyi bir gelir elde etmek için bu işi de bir inceleyin derim. Bu sizin bildiğiniz sultan kebaplarından aslen birazcık değişik. Daha oldukca tantuniye benzer bir halde servis meydana getirilen değişik bir lezzet. Sizin de gördüğünüz benzer biçimde ihtiyacınız olan tek şey ana pişirim malzemeleri ve ürünü piştikten sonra devamlı sıcak tutmak için elektrikli bir ısıtıcı. Bu https://www.facebook.com/musa.keles.1158/videos/1796358930427170/ adreste de ekmek arasından ne kadar muntazam bir halde sultan kebabının durduğunu görebilirsiniz. İçeceklerin muhafaza edilmesi için bir kaç soğutucu ve bir kaç masa iskemle ile sizde sultan kebabı yaparak hazır yiyecek sektöründe yerinizi bir tek 10 bin TL ana para ile alabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan tavuk ve kırmızı et ile yapacağınız sultan kebap ile hem fiyat hemde damak tadını ön planda tutup oldukca değişik kesimlere hitap edecekler için bu iş bence kaçmaz.

Bu mühim iki iş modeli haricinde arzu ederseniz 10.000 TL ve altındaki bütçeniz ile,

 • Gezici satıcılık
 • Mahalle Manavı
 • Çocuk giyim
 • Mini market (özellik ile EKOMİNİ oldukça süratli şekilde büyümektedir)
 • Vitamin bar
 • En gereksinim duyulan oto yıkama jetonlu istasyonlar
 • Mideye tencere dükkanı açabilirsiniz.

benzer biçimde değişik işlerde yapabilirsiniz.

 

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>