12 Taksitli TENOSA ING Kredi Başvuruları (Peşin Fiyatına Cep Telefonu)

Kredi kartları ile cep telefonun taksitli olarak alınmasının BDDK tarafınca kaldırılması sonucunda bir fazlaca mağaza bankalar ile kredi anlaşmasına varmıştır. Bu firmalardan bir tanesi de devletimizde teknolojide ciddi pazara haiz olan TEKNOSA’dır. Meydana getirilen bu antak kalma ile TEKNOKREDİ adı altında ING bank ile yaptıkları anlaşmayla müşterilerine 12 aya varan finansmanlar ile başta cep telefonu olmak suretiyle bir fazlaca kredi kartına taksit imkanı olmayan elektronik aletlerin rahatlık ile alınmasına olanak sağlanmaktadır. 500 TL den başlayıp müracaat sahibinin durumuna nazaran anında 15.000 liraya kadar kredi kullandıran mağaza bu uygulama ile sattıkları ürünlerden vade farkı da uygulamamaktadır.

Şimdi TEKNOKREDİ İle Tanışma Vakti!

Ülkemizin cep telefonlarına karşı ilgisini dünya da bilmeyen yoktur sanırım. Bir fazlaca kişinin aile fertlerinin hepsinde değişik markalar da ve özelliklerde kesinlikle minimum bir cep telefonu mevcuttur. BDDK tarafınca kredi kartları ile taksitli cep telefonu alımın kalkması ile bu lüks gerekseme için erişim belli bir süre bir nevi askıda kaldı. Tüketiciler bu süreçte ya hayalindeki cep telefonu almak için banka gerekseme kredisi kullandı yada işlerini görecek seviyede ucuz telefonlara yöneldi. Aslen bu durum tüketiciler kadar satıcı mağazaları da ciddi anlamda üzdü. Şundan dolayı aylık cirolarının neredeyse 5/3 cep telefonlarından oluşturmaktadırlar. Buna bir çözüm arayan mağazalar çeşitli bankalar ile anlaşmaya vardı. Bu antak kalma bankalarında aslına bakılırsa işlerine geldi. Sonunda var olma işleri olan paralarını satacaklardı. Antak kalma varan mağazalardan bir tanesi de sabancı ailesinin bir kuruluşu olan TEKNOSA’dır. Şirket ing bank ile yapmış olduğu antak kalma kapsamında ürünlerini peşin fiyatına tam 6 ay vadeli olarak pazarlamaktadır. TEKNOKREDİ adını verdikleri bu fırsat ile müşterinin talep etmiş olduğu ürüne vakit kaybı yaşamadan erişebilmesi amaçlanmıştır.

TEKNOKREDİ Avantajları Nedir?

TEKNOKREDİ avantajları gerekseme kredilerine nazaran fazlaca daha caziptir. Öteki bir fazlaca krediye nazaran cazip olan noktalarını ele alırsak.

  1. Herhangi bir işlem yada dosya harcaması ödemezsiniz.
  2. Kefil ihtiyacı duymaz
  3. İpotek / rehin gerektirmez.
  4. Yaşam sigortası yaptırmak zorunda kalmazsınız.
  5. Banka sırası beklemezsiniz.
  6. Gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

TEKONOKREDİ Fırsatları Nedir? Kimler Bu İmkanlardan İstifa Edebilir?

TEKNOKEDİ ile 6 aya kadar cep telefonu alımları için kredi kullana bilirsiniz. Kullanacağınız kredinin miktarı müracaat sahibinin yalnız kredi notu değerine nazaran 15.000 liraya kadar çıkabilmektedir. Geri ödemeleri ayda bir olarak sağlanır. Kredinin faiz oranları gerekseme kredilerine nazaran fazlaca daha düşüktür. Aynı dahi olsa bile bir fazlaca işletim ücretlerini ödemeyeceğiniz ve kesintisiz olarak kredinize erişim sağlayacağınız için gerekseme kredisine nazaran daha kazançlı bir kredi kullanmış olmuş olursunuz. Ek olarak cep telefonundan artan nakit parayı istediğiniz ING bank şube yada ATM’lerinden çekebilirsiniz. 😉

18 yaşını doldurmuş orta yada iyi bir kredi notuna haiz her tüketici bu imkanlardan yararlana bilir. Dolayısı ile ev hanımları ile öğrenciler bile bu imkanlar yardımıyla TEKNOSA mağazalarından cep telefonu sahibi olabilirler.

TEKNOKREDİ Başvurusu Iyi mi Yapılır?

TEKNOSA mağazalarından kredi kartsız 36 ay taksitli cep telefonu satan mağazalar almak isteyenlerin tercih etmiş olduğu bu yönteme müracaat işlemleri 2 şekilde sağlanır. Bun  yöntemlerden bir tanesi TEKNOSA mağazasına giderek satış reyonundaki satın alan temsilcisine TEKNOKREDİ kullanmak istediğiniz söylersiniz. Satın alan temsilcisinin size vermiş olduğu promosyon kartındaki numarayı ilgili numaraya gönderirsiniz. İkincisi ise direk cep telefonunuzun ileti kısmına girerek TEKNOSA yazıp bir boşluk arkasından kimlik numaranızı girip bu mesajı 2229′ a kısa ileti atarak başvur da buluna bilirsiniz.

TEKNOSA cep telefonu alımlarına ing bank ile 6 ay vadeli kredi veriyor

TEKNOSA cep telefonu alımlarına ing bank ile 6 ay vadeli kredi veriyor

Her iki yolda’da sisteme bildirdiğiniz cep telefonuna bir kısa ileti gelecektir. BU kısa mesajda ne kadar TEKNOKREDİ kullanabileceğiniz yazacaktır. Bu mesajı gördükten sonrasında ya banka şubesine giderek kredinizi alınır, yada TEKNOSA mağazasındaki ing bank satın alan temsilcisine 10:00 ile 22:00 içinde giderek kredinizi kullanacağınız beyan ediniz.About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>