12 Yaş İçin En İyi Kredi Kartı Hangisi? (Veli İzini Olmadan)

Bilinmiş olduğu şeklinde bankalar kredi kartları için kanun gereği minimum 18 yaşlarında olmanız gerekmekte siniz. Sadece bazı şartlar yerine getirilmesi halinde 17 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar şeklinde 12 yaş için de alış veriş kartları 2 banka tarafınca resmi olarak verilmektedir. Adınızın üstünde basılı kartlar ile yüklenen para kadar alış veriş imkanları yaşamak istiyorsanız bu fırsat kaçmaz. 5.000 TL kadar yükleye bileceğiniz nakit ile artık İnternet üstünden alamayacağınız teknolojik alet, oynayamayacağınız oyun kalmayacak.!

12 Yaşından Küçükler Banka kartları hangileridir?

Aslına bakılır ise 12 yaş ve üstü için bir oldukca alış veriş kartı bankalar tarafınca verilmektedir. Velinizin izni ile verilen bu kartları daha ilkin sizlere tanıtmıştık. Sadece, biz siz değerli ziyaretçilerimizin ne istediğinizi oldukca iyi bildiğimiz için şimdi sizlere bahsedeceğimiz bu kartlar ‘dan bir tanesi için veli izninizin olması gerekmemektedir. Kullanıcı yorumlarının ‘da yer almış olduğu bu tanıtım da siz kıymetli kardeşlerimize 2 tane kart tanıtacağız. İnternet mağazaları dahil olmak suretiyle tüm kredi kartlarının geçmiş olduğu alış veriş mağazalarından kullana bileceğiniz bu iki kartımız.

 1. ininal kart
 2. MaxiPara Gençlik Kart

Şimdi gelelim bu tavsiye edeceğimiz iki kartın özelliklerine ve iyi mi alabileceğinize.

İninal Kart Almak İçin Veli İzni Almanıza Gerek Yok!

Aileniz’den izin almadan alabileceğiniz kartı tanıtmak ile başlamayı daha uygun gördüm. Yalnız 5 TL kart bastırımı parası karşılığında kendi adınıza ilişik olan bir karta haiz olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın diyorum. Kredi kartının geçmiş olduğu tüm alış veriş mağazalarında geçen bu kart ile İnternet üstünden ‘de güvenli alış veriş imkanı sağlaya bilirsiniz. Peki ininal kart ile neler yapa bilirsiniz isterseniz ilk olarak bunu inceleyelim.

 1. 7/4 kartınızın hesabına bakiye yükleye bilirsiniz.
 2. Faturalarınızı bu kart ile ödeye bilirsiniz. ( Naturel gaz, cep telefonu, su yada elektrik )
 3. Arkadaşlarınıza vakit kaybetmeden para transferi gerçekleştire bilirsiniz.
 4. Yurt içi ve yurt dışı olmak suretiyle tüm alış veriş mağazalarından alış veriş yapa bilirsiniz.
 5. İnternet üstünden alış veriş yapa bilirsiniz
 6. Google Play üstünden oyun satın alabilirsiniz.
 7. ininal kart kampanyalarından armağan para kazana bilirsiniz. (Karta ait kampanya haberleri)
 8. Arkadaşlarınızı kart ininal kart sahibi yaptıkça 5 TL armağan para kazanırsınız.

Bu ve bunun şeklinde bir oldukca pozitif yanları sizlere elde eden ininal kart alımlarını ise aşağıdaki 2 şekilde gerçekleştire bilirsiniz.!

İnternet Üstünden İninal Kart Iyi mi Alınır?

Her yerde geçerli alış veriş kartı olarak oldukça popüler olan ininal kartı İnternet üstünden 6 mağazadan satın alabilirsiniz. Yalnız 5 TL kart basım parası karşılığında satın alabileceğiniz kart için aşağıdaki İnternet alış veriş mağazalarından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

 1. N11
 2. HepsiBuda
 3. D&R
 4. GittiGidiyor
 5. Vatan Bilgisayar
 6. TEKNOSA

Bu mağazaların direkt alış veriş bağlantısını ise http://shop.ininal.com/ adresinden erişim sağlaya bilirsiniz.

12 yaş kredi kartı nasıl alınır

12 yaş kredi kartı iyi mi alınır

Satış Noktalarından İninal Kart Satın Iyi mi Alınır?

Eğer 12 yaş kardeşlerimiz ininal kartlarını İnternet üstünden almak istemiyorlar ise onlara ikinci önereceğimiz yol ise satış noktalarından bu kartlarını almalarıdır. ininal kartlarınızı tam 6 satış mağazasından rahatlık ile alabilirsiniz. Bunlardan erişimi açısından kolay olmasından dolayı en oldukca tercih edileni ise PTT şubeleridir. Her ile ve ilçede mevcut PTT şubelerinden de gene bir tek 5 TL karşılığında kendi alış veriş kartınızı satın alabilirsiniz. Ek olarak kartınıza bakiye yükleme işlemlerini’de gene PTT şubelerinde yer edinen bankamatikler’den kolayca yapa bilirsiniz. PTT şubelerinin yanı sıra ise ininal kartlarınızı aşağıdaki öteki mağazalardan ‘da satın ala bilirsiniz.

 1. Tüm TEKNOSA alış veriş mağazalarında
 2. MİGROS marketlerinden
 3. TK kitap satış noktalarından
 4. Vatan Bilgisayar satış mağazalarından

Türkiye İş Bankası 12 Yaş ve Üstüne Bankamatik Kartı Vermektedir

Velinizin onayı ile beraber Türkiye İş Bankasından ‘da gene alış veriş kartı 12 yaş ve üstünde iseniz ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Türkiye İş Bankası 12 ya ile 18 yaş altındaki müşterilerinin çocuklarına rahat ve güvenilir bir alış veriş yapmaları için MaxiPara Gençlik -18 kartı kullanıma sunmuştur. Bu kartta haiz olabilmeniz için ise Türkiye İş Bankasın ‘da babanıza yada annenize ilişik bir mevduat hesabının bulunması yeterlidir. Mevduat hesabına ilişik bir banka müşterisinin müracaat yapması durumunda ise adınıza hususi olarak basılan MaxiPara Gençlik kartınız ücretsiz bir şekilde oluşturulmaktadır. Bu kart ile peki sizler neler yapabilirsiniz.

 • Yüklenen para kadar alış veriş imkanı yakalarsınız.
 • Para transferleri yapabilirsiniz.
 • Aileniz hesap numaranıza otomatik ödeme vererek tertipli olarak para yükleye bilir
 • Tüm ATM ‘ler üstünden para çeke bilirsiniz.

Bu özellikler ile donatılmış alış veriş kartına çocuğunuza edinmek için sizi en yakın Türkiye İş Bankası şubelerine bekliyoruz.

About admin

Check Also

Kredi Kartı Limit Yükseltme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Öyleki bir an geliyor ki her ne kadarda kredi kartınızın limiti yetiyor şeklinde gözükse de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>