15 Sn’de Senetle Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)

Senet üstünden kredi bulmak isteyenlerin en dikkat etmesi ihtiyaç duyulan asla şüphesiz işlemlerin komisyonsuz bir halde ilerlemesidir. Geçtiğimiz seneler de meydana getirilen bir fazlaca hata sektöre kara bir kir düşürdüğü için 2020 da artık senet üstünden 60 aya kadar 30.000 ile 45.000 içinde kredi veren firmalar müşterilerinden komisyon talep etmemektedir. Dosya parası adı altında kapıda ödeme yöntemi ile averaj 700 lira alınan komisyon tutarı müracaat meydana getirilen krediden peşin olarak kesinti uygulanarak müracaat sahibine tahsis edilmektedir. Doğru olana da bu değil mi?

Borç Para Veren Hayırseverler Var Mıdır?

Biliyoruz ki bu makalemizi okuyorsanız bankalar tarafınca takibe alınmış ekonomik anlamda fazlaca zor durumdasınız. Borçlarınızı (ev kirası, ödenmesi ihtiyaç duyulan kredi kartları benzer biçimde) kapatmak için size canlı nakit para lazımsa bunu bankalardan sonrasında iyi mi temin edeceğinizi en detaylı bir halde anlatarak siz değerli ziyaretçilerimizin bu sıkıntınıza çözüm bulmaya çalışacağız. Benim de çevremde bir fazlaca kişinin yapmış olduğu bu yöntemler ile şirket ve şirketlerden borç para alabilir yada bozdurma dediğimiz yöntemler ile yapacağınız bir kaç işlem sonrasında elinize nakit para geçebilir. Borç para veren hayırsever arkadaşlarımız var ise de lütfen bu şekilleri bahsetmeden ilkin bizlere bağlantı numaralarını yorumlarda bıraksınlar. Şimdi ilk olarak senet karşılığında bozdurma yöntemi yaparak iyi mi nakit para sahibi olabiliriz ona açıklık getirmek isterim.

Senetle para veren yerler

Senetle para veren bölgeler

Borç Para Veren Kuyumculara Gerek Yok.! (Bu Yöntem Mükemmel.!)

Borç para veren kuyumculara ulaşamayanlar, bankalardan nakit olarak para çekemeyenler çeşitli değişik yöntemler ile borç çarklarını döndürmeyi hedeflerler. Bunların en kolay yolu da bizce bozdurma yöntemleridir. Bozdurma şekilleri aslına bakarsak fazlaca kolay ve nerede ise genci ile yaşlısının rahatlık ile yapabileceği bir nakit para bulma tekniğidir. Bozdurma yöntemi için ilk olarak elinizde bir ürün olması gerekmektedir. Bu ürün hem küçük hemde kıymetli bir şey olması gerekmektedir. Bu ürünlere ilk olarak örnek cep telefonları, diz üstü bilgisayarlar ikincisi ise IPAD lerdir. Yaşadığınız il ister Bursa olsun ister ise İzmir kesinlikle fakat kesinlikle senet karşılığında ürün satan bir fazlaca şirket vardır. Bugünlerde bilindik Arçelik yada Beko yada Bosch benzer biçimde köklü beyaz eşya mağazaları bile senet karşılığında ürün pazarlamaktadırlar.

Bu ürünlerden istediğinizi senet karşılığında taksitli bir halde alarak arzu ettiğiniz nerede ise tüm ikinci el satan cep telefon mağazalarına pazarlayabilirsiniz. Şimdi kolay bir hesaplama yapalım.

Diyelim ki senetle cep telefonu satan mağazalardan 5.000 TL değerinde bir kaç ürün aldınız. Bu ürünü muhtemelen kredi kartı ile almadığınız için değerinin üstünde alacaksınız. Şuan için bizim yaptığımız küçük bir araştırma neticesinde nakit olarak alacağınız 5.000 TL elektronik ürün size 12 vadede 5800 TL civarlarında gelecektir. 5 bin TL aldığınız ürünü bozdurur iken en fazla 400 – 500 TL civarlarında bir yitik yaşarsınız bu da size 12 aylık bir vadede toplam olarak 5 bin TL de 1200 TL civarında bir zarar yaşatır. Bu parayı bankalardan alsaydınız ne kadar yitik yaşardınız işte hesabı;

5 bin TL 12 ay vade aylık ödemesi %1.19 ortama faizde 456.35 TL olacaktır. Kısaca faizli bir halde 456.35*12= 5476 TL dir. 476 TL faiz + 50 TL işlem tutarı + 100 TL yaşam sigortası = 626 TL bir kayba uğrayacak tınız.

İki hesaplamada ortada bankalardan kredi çekemeyenlere senetle ürün veren firmalardan bu şekilde bozdurma teknikleri ile nakit para ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz.

Senetle Para Veren İkrazatçı Hakkaten Var mı?

Elinizde limiti yüksek bir kredi kartı var ise bununla gene bankalardan asla muhataba girmeden nakit para çevirebilirsiniz. Bunu gene sıklık ile emek verme dostlarım yapmaktadırlar. İlk yapmanız ihtiyaç duyulan herhangi bir kuyumcudan kredi kartınız ile altın satın almanızdır. Daha önceleri kuyumcular alınan altına 12 taksit yaparken devlet bu işi kuyumcuların tefeciliğe döktükleri için 4 taksite çekmiştir. Alacağınız kredi kartı limiti kadar nakit fiyatına 4 taksitli altını ister aynı kuyumcuya ister başak bir kuyumcuya bozdurmak şartı ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Kuyumculardan senetle de aynı şekilde borç para alabilirsiniz. Gene kendilerinin belirleyeceği faiz oranları ve harcamalarını kabul etmeniz durumda sizlerde rahatlık ile senet karşılığında nüfus cüzdanlarınızı getirerek kuyumculardan yada ikrazatcılar dan borç para alabilirsiniz. Bu tür borç veren yada alacak olanlar başvurularını internet sitemizden yapabilirler.

İkrazat nedir? İkrazat yasal bir şirket olup gömü bakanı onayı alınması şartı ile sağlanmaktadır. İkrazat firmalarından borç para alacağınız vakit lütfen firmanın belgelerini sorgulayın. Vatanımızda yasal olarak borç para veren bu firmaların yanı sıra yasa dışı olarak da yapanlar (tefeci) bulunmaktadırlar.

İkrazat sözlük anlamı nedir? İkrazat kelimesi Arapçadan gelmiş bir kelimedir. Türkçe karşılığı ise borç yada ödünç para veren şahıs denilmektedir.

Senetle Para Veren İkrazat Adresleri, Telefon Numaraları

Senetle-para-veren-yerler-hesaplama

İstanbul da senetle borç para veren bir kaç ikrazat firmaların adreslerini ve kontakt bilgilerini sizler ile paylaşacağız. Firmaların yetki belgelerini lütfen denetim ediniz.

  • Yangın ikrazat; adres: Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy iş hanı numara: 114 – Tel: 0-212-272-22-95
  • Şirinoğlu ikrazat; Tahtakale Eminönü Cağaloğlu Fatih Tel: 0-212-519-35-28

Ankara ilinde etkinlik gösteren senetle para veren bölgeler olarak ikrazat firmaların adresleri ise aşağıdaki gibidir.

  • Serkan ikrazat; Aşağı Dikmen Turan Güneş Bulvarı Numara: 52 Daire: 7 Çankaya / Ankara – Tel: 0-312-438-56-26

Google maps harita

Lütfen sizlere senetle kredi vereceğiz deyip de başta hususi kargolar ile PTT aracılığı ile yollanan dosyalar için herhangi bir ücret ödemesi yapmayınız.! Bu durumdan dolayı bir fazlaca arkadaşımız mağdur olmuştur. İlgili firmalar ile kesinlik ile hiçbir bağlantımız yoktur.

  • 2020 senesine damgasını vuran faturalı hatta kredi ile güvenilir bir halde kredinizi en aşağıya 3.000 lira en fazla ise 15.000 lira olacak bir halde tedarik edebilirsiniz.Senetle Para Veren Faktoringler Hakkında Bilmeniz  Gerekenler

Senetle kredi bulmaya çıkmışsanız, bunun en büyük sebebi asla kuşkusuz ki kara listede yada kredi notunuzun düşük olmasıdır. Özellik ile toplumsal medya ve bir fazlaca yerdeki reklamlarda senetle para veren faktoringler hakkında çeşitli haber yer almıştır. Fakat güvenli olun bunların asla biri doğru değildir. Evet, faktoring firmaları senetlerinizi nakit paraya çevirmektedir. Sadece, kesinlik ile sizlere yada herhangi bir tüccara senet karşılığında borç para vermemektedir. Bu firmaların hepsi BDDK kayıtlı lisanslı bir nevi banka görevi görmektedir. Sadece aşağıdaki faiz tablosunda da yer almış olduğu benzer biçimde sizlere önereceğimiz bankadan kredi notunuz düşük dahi olsa İnternet üstünden meydana getirilen başvurulara nakit imkanı sağlamaktadır. Üstelik tam 60 ay!

MART ayında kredi notunuz düşük dahi olsa sizlere büyük bir sevinç ile kredi verecek olan bankamız Fibabanka dır. 12 Ay vade için bir tek %0.98 faiz tatbik eden bankamız 24 ay için aylık %1.05 faiz uygulamaktadır. 36 ay %1.09 ve 48 ile 60 ay vadelere ise %1.19 faiz uygulamaktadır.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Düşük Faizli Kredi Veriyor!
Miktar 12 Ay 48 Ay 60 Ay
5.000 449,20 TL 144,63 TL 124,63 TL
10.000 TL 898,40 TL 289,25 TL 249,26 TL
15.000 TL 1.347,60 TL 433,88 TL 373,89 TL
20.000 TL 1.796,80 TL 578,51 TL 498,52 TL
25.000 TL 2.246,00 TL 723,14 TL 623,14 TL
30.000 TL 2.695,19 TL 867,76 TL 747,77 TL

Nüfus ettiğiniz il/ilçe de Fibabanka bulunmasa dahi başvurunuzu İnternet üzerinden kolaylık ile derhal yapa bilirsiniz.

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlerden Şu 3 Şartı Lütfen Arayın!

Size bizim üzerimizden yada herhangi bir İnternet platformu üstünden irtibata geçen senetle kredi veriyorum diyenlerden kesinlikle bazı kriterler aramalısınız. Eğer bu kriterleri aramazsanız şimdiden fazlaca geçmiş olsun dolandırıldınız.! Bu acı tablo ile karşılaşmamak için ise bu önerilerimizi lütfen dikkate alın.

  1. Kesinlik ile size ben senetle kredi veriyorum fakat ön bazı harcamaları ile ön ödeme yapmanız gerekiyor diyor ise asla ödeme yapmayınız. Aksi taktirde elinizdeki 3 kuruştan’da olmuş olursunuz.
  2. Ne olursa olsun firmanın iletim bilgilerini alınız ve şirketi yerinde inceleyiniz.
  3. Senet doldurulmuş olduğu zaman kesinlikle müracaat yapacağınız rakamın sonunun çizilerek kapatılmış olmasını dikkat ediniz.

Lütfen, bizlere sormak istediklerinizi çekinmeden yorumlarda sorunuz. Gün içinde ekip da yer edinen uzaman kadromuz sizlere dönüş kesinlikle yapmış olacaktır.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>