17 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar (YÜKSEK LİMİTLİ)

12 Yaşından büyük olup 17 ile 18 yaş altında olanlara bankalar 2020 tarihinde yüksek limitli olarak kredi kartı vermektedir. Bankalar tarafınca özellik ile oluşturulan bu kredi kartları 26 yaşına kadar olan tüm öğrencilere hususi olarak hitap etmektedir. 10.000 TL kadar limitler ile verilen kredi kartları ile özellik ile elektronik mağazalarından bolca taksitli alış veriş imkanları sağlaya bilirsiniz. Cep telefonu dahil olmak suretiyle bilgisayar ve tablet şeklinde gerekseme duyduğunuz tüm ihtiyacınız olan şeyleri siz öğrencilere hususi olarak üretilen bu kartlar ile alım sağlaya bilirsiniz.

İnternet Üstünden 18, 17 Yaş Altı Kredi Başvurusu

18 yada 17 yaş altı olanlar bahsedeceğimiz yöntem ile her bankadan kredi kartı alabilirler. Hatta bu yöntem ile gelir belgesi olamayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar dahi aynı şekilde olanak sağlamaktadır. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan evde bir ebeveyn tarafınca kullanılan İnternet bankacılığına ilişkin şifrenizin olması. Gerisi ise emin olun ki fazlaca kolay.! Bankaların nerede ise tamamı ek kredi kartı imkanı sağlamaktadır. Bunu sağlamasındaki amacı ise kart sahibi kişinin eşine ve çocuklarına kredi kartı ile alış veriş olanağı sağlanmasıdır. Eğer bir velinize ilişkin İnternet bankacılığı şifreniz var ise şu adımları sağlayarak ek kredi kartı üstünden kredi kartınızı 7 iş günü içinde alabilirsiniz.

 1. Bankaya ilişkin İnternet bankacılığına giriş yapınız. ( Mümkün ise bunu mobil bankacılık uygulaması üstünden değilde, herhangi bir bilgisayar aracılığı ile yapınız. Bunun sebebi, mobil bankacılık uygulamalarında menü kısıtlamasından dolayı ilgili menüyü göremeye bilirsiniz.! )
 2. Menü de ” ” kısımına girelim.
 3. Karşınıza çıkan menüden kredi kartı başvurusunu seçelim.
 4. Karşınıza resimde ‘de gözüktüğü bir ekran çıkacaktır. Bu ekran’da sizlerin de görmüş olduğunuz şeklinde ” Ek Kart ” isterim ibaresini görmüş olacaksınız.! Eğer, anne yada babanıza ilişkin bir kredi kartı mevcut ise bir tek ek kart ibaresi gözükecektir.
17 18 yaş altındakiler İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu

17 18 yaş altındakiler İnternet üstünden kredi kartı başvurusu

Bu kutucuğu işaretleyip ”BAŞVUR” dediğimiz zaman, başvurunuz alınıp ”BELİRMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESİNİZE” kredi kartınız gelecektir. Averaj kredi kartınızın elinize yetişmesi 7 iş günüdür. Ayrıca, anlatımı ben AKBANK İnternet bankacılığı üstünden yaptım. Fakat, emin olun ki tüm bankaların İnternet bankacılığında yöntem aynıdır.! Sadece şunu ‘da belirtmem gerekir ki ek kredi kartlarında limit 5.000 TL bir çok bankalarca geçilmemektedir.

18 Yaş Aştı Kredi Kartı Iyi mi Alınır?

18 yada 17 yaş altındakiler kredi kartlarını her bankadan alabilmeleri için ikinci yol ise ailenizin vereceği muvafakatname belgesinden geçmektedir. Bankaların yasal düzeneğe gore aile bireylerine en fazla 10 adete kadar ek kredi kartı verme imkanı vardır. Eğer herhangi bir bankada anne yada babanızın bir mevduat hesabı mevcut ise vereceği bir muvafakatname belgesi ile gene kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Noter den anne yada babanız tarafınca çıkartılan muvafakatname belgesi ile yanınızda onlar olmadan dahi istediğiniz il yada ilçeden kredi kartınızı alabilirsiniz. Bunu yapmak için ise şu yolu takip etmeniz kafi olacaktır.

 1. Ailenizden noter onaylı bir muvafakatname belgesi çıkarmasını isteyiniz. Bu belgeyi elden yada herhangi bir kargo şirketi ile teslim alınız.
 2. Hangi bankadan kredi kartı almak istiyor iseniz, ailenizin o bankaya vadeli yada vadesiz bir mevduat hesabı açmasını talep ediniz.
 3. Hesap açıldıktan sonrasında muvafakatname belgesi ile ilgili bankaya giderek kimliğiniz ile beraber kredi kartı başvurusunda bulununuz.
 4. Banka memuru tarafınca verilen kredi kartı müracaat formunu doldurunuz.

Averaj 7 iş günü içinde kredi kartınız elinizde kurye ile geçecektir.!

18 Yaş Altı Kredi Kartı PTT ‘den 5 Banka İle Sağlanmaktadır

PTT artık bilinmiş olduğu şeklinde kendini aşmış bir tek Posta Telgraf ve Telefon ile kalmayıp günümüzde Kargo ve Bankacılık alanında yapmış olduğu ataklar ile de bilinmektedir. Yapmış olduğu bankalar ile anlaşmalar ile müşterilerine pozitif imkanlar sağlamaktadır. Bu imkanların en başlangıcında ise kesinlik ile 65 75 85 yaş üstü emeklilere kredi veren bankalar hangileridir? sorusuna cevap olamaları gelmektedir. İkinci olanak ise 18 yada 17 yaşın altındakilere kredi kartı elde etmiş olduğu olanaklardır. PTT ‘nin anlaşmaya varmış olduğu bankalar ise şunlardır.

 1. Etken bank
 2. BURGANBANK
 3. ING Bank
 4. TEB Jet
 5. Denizbank

Bun bankalara ‘da azca ilkin de bahsetmiş olduğumuz şeklinde aile muvafakatname ile yada İnternet bankacılığından ek kart başvurusu ile müracaatlarda buluna bilirsiniz.

Güvence Bankası 17 18 Yaş Altındakilere Kredi Kartı Veriyor Mu?

Güvence bankası ‘da 17 ve 18 yaş altındakilere kredi kartı veren bir öteki mühim bankamızdır. Bu bankamız ‘da yapacağınız müracaat ile sizlere kredi kartı vermektedir. Bu mevzuyu ilgili bankaya gidip siz kıymetli öğrencilerimiz için bizzat araştırdım. Araştırma neticem ‘de sizlerin de aşağıdaki formda ‘da göreceğiniz şeklinde bilgilere eriştim. Bu yöntem ile alacağınız kredi kartınız İnternet alış verişlerine dahi açık bir halde sizlere geleceğini lütfen ihmal etmeyin.

Garanti bankası 18 17 yaş altına kredi kartı veriyor mu

Güvence bankası 18 17 yaş altına kredi kartı veriyor mu

Evet yukarıdaki post ‘da sizlerin de görmüş olduğunuz şeklinde Güvence bankası ‘da siz 17,18 yaş altındaki müşterilerine kredi kartı vermektedir. Güvence bankası tarafınca ek kart olarak verilen bu kredi kartımızın özellikleri ise tablo halinde şu şekildedir.

Ücretsiz bir şekilde nakit ön ödeme kullana bilirsiniz. Yaptığınız alış verişleri peşin alsanız bile taksitlendirme yapa bilirsiniz.
Extra atla özelliği ile kredi kartı dönem sonu ödemenizi 1 ay sonrasında atlata bilirsiniz İşlemleri gene 1 ay sonrasına öteleme yapabilirsiniz
Hesabınızda para dahi olmasa Havale / EFT yapma imkanı sağlamaktadır. Alış veriş ekstrenizi e-mail ele alabilirsiniz. Böylece aileniz alış verişlerinizi göremez 🙂
Taksitli olarak nakit para kullana bilirsiniz. Anlaşmalı mağazalardan bonus para kazana bilirsiniz.!
Evet dostlar bu imkanlardan  yararlanarak kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız, İnternet üstünden ek kart başvurusu yapmanız kafi olacaktır.
Garanti bankası 17 18 yaş altı kredi kartı başvurusu

Güvence bankası 17 18 yaş altı kredi kartı başvurusu

İş Bankası 18 Altı MaxiPara Gençlik Kartı

Türkiye İş Bankası ‘da 18 yaş altı gençler için mükemmel bir kart uygulaması başlatmıştır. Bu kart 12 yaş ile 18 yaş arasındaki gençler için tasarlanmıştır. Aile büyüğünüzün yapmış olduğu müracaat ile kendi adınıza hususi olarak basılmış olan bir alış veriş kartına haiz olabilirsiniz. Türkiye İş Bankası tarafınca sağlanan bu kartın öteki özellikleri ise şöyledir.

 • Karta yüklenen meblağ kadar alış veriş yapmış olup nakit para çekme imkanı sağlanmaktadır.
 • Kart yönerge vererek aylık yada 3 aylık olarak tertipli para yükleme imkanı sağlaya bilirsiniz.
 • Kartın nakit akışını tüm bankamatikler’den takip edebilirsiniz.

Bu özellikler ile sunulan kartta haiz olmanız için evladınız banka’da mevduat hesabının da olmasına gerek kalmamıştır. Müracaat için tek yapmanız ihtiyaç duyulan ise size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek MaxiPara Gençlik kartı alacağınızı beyan etmenizdir. Kartınız banka tarafınca çocuğunuzun adına basılıp, sonrasında banka şubesinden alabilirsiniz.

12 Yaş Üstü İçin En İyi Kredi Kartı İninal Kart!

12 yaş üstündekiler için akılınıza gelecek her mağazada geçerli bir kart arıyorsanız bu kesinlik ile ininal karttır. Kredi kartları ile alış veriş imkanı elde eden İnternet alış veriş mağazaları dahil olmak suretiyle tüm alış veriş dükkanlarından bu kart ile rahatlık ile istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Bir tek 5 TL ile alacağınız kart için velinizin onayının ‘da olması gerekmez. Bu özellikteki kartı 2 şekilde alabilirsiniz.

 1. İnternet üstünden anlaşmalı 6 alışveriş mağazası aracılığı ile haiz olabilirsiniz
 2. Hep satış hemde para yükleme noktaları olan anlaşmalı mağazalardan satın alabilirsiniz.

Anlaşmalı olan mağazalar ise;

 1. D&R
 2. PTT
 3. MİGROS
 4. TEKNOSA
 5. VATAN
 6. TK KİTAP

18 Yaş Altı Kredi Kartı Alma Şartları Nedir?

Şimdi tüm 17 ve 18 yaş altı kredi başvuruların iyi mi yapılacağını toplar isek, netice olarak müracaat şartlarının ne olduğuna 3 madde ile net bir halde yanıt verebiliriz.

 1. Ya aileniz tarafınca gidilerek size ek kart çıkartılacak.
 2. Ailenizin mevduat hesabı olduğu bankaya sizin adınıza noter tarafınca bir muvafakatname belgesi çıkartılıp siz kartınızı çıkarta bileceksiniz.
 3. Son olarak ise mevduat hesabı olan bir bankanın İnternet şubesine girerek ek kart başvurusunda bulunma şartı ile kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Bu 3 koşul dahilinde bolca taksitli, avantajlı alış verişi yakalaya bilirsiniz.!

About admin

Check Also

Kredi Kartı Limit Yükseltme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Öyleki bir an geliyor ki her ne kadarda kredi kartınızın limiti yetiyor şeklinde gözükse de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>