2 Güvenilir Firma Faturalı Hatlara Eskişehir’de Kredi Veriyor

Bir firmanın finansman mevzusunda adresi var ise bu işletmenin güvenirliğin en büyük emaresidir asla şüphesiz ki.! Son günlerde krediye giden yolda hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde faturalı hatlar üstünden meydana getirilen işlemler oldukça popülerdir. Eskişehir ‘de bu finansman sektöründe adını ciddi manada duyuran illerimizin başlangıcında gelmektedir. TTNET İnternet, sabit hat sahiplerine kredi dahil olmak suretiyle Vodafone yada Turkcell ile öteki bir GSM devi şirketi olan Avea aracılığı ile 24 aya varan nakit imkanını anında Eskişehir ilimizde 2 şirket güvenilir bir halde sağlanmaktadır. Rota ve Ceren danışmanlık ile finans şirketine en büyük alternatif olan bu iki güvenilir firmanın kontakt detayları ile kullanıcı edinim yorumlarını siz kıymetli hemşehrilerim için paylaştım.

Eskişehir ‘de Faturalı Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalar

Eskişehir de faturalı hatlara kredi veren güvenilir firmalar

Eskişehir de faturalı hatlara kredi veren güvenilir firmalar

Öncelik ile Bilecik/Bozüyük ilçesinde ikametgah ettiğim için Eskişehir’in finansal nabzını yakından takip ettiğimi sizlere bildirmek isterim. Burada ki gayem kesinlik ile bir finansal deposu kendime yaratmak değildir bunu da siz fazlaca sevdiğim hemşehrilerime belirtmek isterim. Hedefim yalnız, bankalardan kara listede yer almanız yada icra takibine düşmeniz yada da kredi notu düşük olmanızdan dolayı nakit problem çekmenizin ufakta olsa bir çıkar kapası yaratmaktadır. Bu durumda olan Eskişehirli tüketicilerimiz ne yazık ki ister esnaf olsun ister bireysel kesinlik ile bankalardan kredi kullanmaktadırlar. Dolayısı ile finansman gereksinimlerini sağlamak için insanlarımız Senetle para veren yerler komisyonsuz ! benzer biçimde tezgahlara düşüp ciddi dolandırıcılık vak’alarına dahil olmaktadırlar. Sadece, İnternet, durağan(durgun) hat yada Vodafone yada Avea ile Turkcell benzer biçimde faturalı hatlara kredi veren firmalar senet üstünden kredi veren firmalara gore fazlaca daha güvenlidir. Hele bir de bu şirket Eskişehir ‘de yer ediniyor ise ve bir de kontakt adresi mevcut ise itimat problemi ciddi manada kritik edilmeye kapatılmış olmaktadır. Şimdi siz kıymetli Eskişehirli dostlarımıza bu sektör ‘de işlev elde eden iki firmadan bahsedeceğiz. Sonrasında ise merek edenler için de faturalı hatlara kredi veren firmaların iyi mi işlem sağladığına ufaktan değineceğim.

Eskişehir ‘de Güvenilir İki Faturalı Hatlara Kredi Veren Şirket!

Eskişehir ilimizde bir fazlaca finansman şirketi çeşitli nedenlerden dolayı kredi kullanamayan emekliler dahil olmak suretiyle finansman hizmeti sağlamaktadır. Sadece ben bunlardan sizlere güvenilir, tanıdığım iki firmadan bahsedeceğim. Sonrasında ise Eskişehir ‘de öteki faaliyette olan Ceren ile Rota finansman firmalarının kontakt bilgilerine yer vereceğim. Sizlere ilk tavsiyede bulunacağım bu iki şirket sırasıyla kontakt detayları ile şunlardır.

  1. DT Danışmanlık Finans ‘dır. Firmanın adresi: İstiklal Mahallesi, Konuk Sokak, Ak Çinler İş Merkezi, Numara: 6 / 8 Zemin Kat ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR ( Bu firmada görevli arkadaşımız Samet ÇETİN ‘nin Cep telefon numarası ise: 0-552-223-63-33 ‘dur. Bu arkadaşı tanıyorum ayrıca 🙂
  2. ERCELL: Deliklitaş mahallesi, İ. Karaoğlanoğlu Caddesi No:12 / Eskişehir

Öteki Eskişehir’deki Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmaların İletişim Detayları

Eskişehir ‘de öteki tüm 6 aylık durağan(durgun) ve faturalı cep telefon hatlarına kredi imkanını 10.000 liraya kadar sağlana firmalar ise şunlardır.

  • Rota Finansal Danışmanlık: Porsuk Bulvarı Dilem Sok: 1/47- Eskişehir İletişim Numaraları cep: 0-530-911-44-31 ‘tir. Facebook adresleri ile yorumları ise burada yer almıştır.
  • Ceren Finans: İsmet İnönü Caddesi Numara: 44 / 10 Tepebaşı / Eskişehir – Tel:0-222-221-42-24

Eskişehir ilimizde etkinlik gösteren bu iki şirket ‘da bankalardan çeşitli nedenlerden dolayı kredi alamayanlara 12 aya kadar nakit imkanını 10.000 liraya kadar sağlamaktadır.

Faturalı Hatta Kredi Firmalar Iyi mi Verir?

Şimdi gelelim özetlemek gerekirse Eskişehir ‘de etkinlik gösteren bu firmaların genel olarak iyi mi faturalı hatlara kredi verdiğine. Bu işi bu firmalar kesinlik ile tek başlarına yapmamaktadırlar. Ek olarak yapmış oldukları işlem kesinlik ile sizin onayınız ile beraber yasaldır. Firmaların işlevi ise kısa olarak şu şekildir. Her faturalı hat sahibine minimum 6 aylık tertipli bir halde faturalarını ödemeleri taktirin de isimlerine tanımlı olarak bir cep telefonu yada çeşitli bilgisayar, tablet benzer biçimde cihazlar tanımlanmaktadır. Hat sahipleri eğer onay vermeleri durumunda ise bu firmalar sizin adınıza bu aleti satın alıp küçük bir kar payları ile sizlere nakit paraya çevirmektedirler. Mesela:

  • Adınıza tanımlı bir 4.000 TL bedelli Samsung cep telefonu var ise şirket size bunu 3.200 yada 3.400 benzer biçimde sayılara nakit paraya çevirip 12 ay faturanıza taksitlendirme yapmaktadır.
  • Yada adınıza 7.000 liralık bir diz üstü bilgisayar çıkıyor ise şirket bunu sizden 6.400 liraya satın alıp size nakit olarak bunu 12 ay yada 6 ay vadeli olarak vermektedir.

İşlem eğer gerekseme kredisine vurulduğunda fazlaca daha avantajlı olarak gözükmektedir. Zira hepimizin de bilmiş olduğu benzer biçimde gerekseme kredilerinde yaşam sigortası dahil olmak suretiyle bir fazlaca işletim masraflarının kesintileri artı olarak sizlere yansıtılmaktadır.! Artık karar sizin 😉

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>