2020 TSK Personeline Özel Kredi Kampanyası Başladı!

Ülkemizin göz bebeği olan Türk Silahlı Kuvvetleri bankacılık sektöründe de hak etmiş olduğu kıymeti 2020 senesinde görmeye devam edecektir. Uzman erbaşlar ve Astsubaylar dahil olamak suretiyle aşama ayrımı yapılmaksızın tüm TSK askeri personele alacakları konut ve otomobil dahil olmak suretiyle nakit sıkıntılarını gidermek için gerekseme kredileri için bir oldukça banka 2020 yılına hususi kampanyalar düzenlemektedir. İhtiyaç duyacağınız düşük meblağlar için yalnız işlem tutarı karşılığında faizsiz olarak dahi bulacağınız kredi imkanlarını kaçırmayın deriz..

TSK Mensuplarına Hususi Kredi Kampanyaları

Bankalar TKS mensuplarına hususi olarak 2020 senesinde da bir oldukça kredi kampanyaları ile merhaba demektedir. Maaş garantisi ve ülke genelinde kitlesel anlamda yüksek bir orana haiz olan TSK mensupları ister Astsubay olsun ister ise uzman erbaş asla fark gözetilmeksizin bir oldukça avantajlı konut ile gerekseme kredilerinden yararlana bilirler. Bu olanakları ordumuza başta devlet bankaları olan,

  1. Türkiye Vakıflar Bankası,
  2. Ziraat Bankası
  3. Halk Bankası

sağlarken bir oldukça hususi sermayeli bankalar’da çeşitli kampanyalar ile rekabete dahil olmaktadırlar. Şimdi bu isimlerini saydığımız bankaların siz ülkemizin göz bebeği olan TSK mensubu askerlerimize hususi sağlamış olduğu imkanların neler olduğuna değinelim.

Ziraat Bankası TSK Hususi Konut Kredileri Sağlamaktadır

TSK Personeline Ziraatten Konut Kredisi Kampanyası

TSK Personeline Ziraat ten Konut Kredisi Kampanyası

Bir devlet bankası konumunda olan Ziraat bankası TSK çatısı altında vatan korumak için çaba sarfeden tüm askerlerimize hususi olarak konut kredisi olanakları sağlamaktadır. Askeri personelimize hususi olarak sunulan konut edinme kampanyalarının size sağlamış olduğu avantajlar şunlardır.

  1. Öteki yurttaşlarımıza bakılırsa minimum %0.5 daha düşük faiz imkanlarından istifade edersiniz.
  2. Dosya harcaması altında alınan minimum 500 TL ile 600 TL benzer biçimde bir ödemeyi yapmazsınız.
  3. Esnek ödeme seçeneklerinden yararlanırsınız.
  4. Kredi tahsis tutarı olan minimum 1.000 TL talep edilmemektedir.

Konut olacak olan TSK mensupları subaylar ve uzman erbaşlar sizlere sağlanan bu hususi avantajlardan yararlanmak için şansınız 2020 senesinde de devam etmektedir. Kendi yuvanızın sahibi olmak için size sağlanan bu olanaklara ilaveten bir de Türkiye Vakıflar Bankasının kampanyaları mevcuttur. İsterseniz kararınızı vermeden ilkin birde bu haberimizi inceleyiniz.

Vakıf Bankası Askeri Personele Hususi Konut Kredisi

Türkiye Vakıflar bankası ”SARI PANJUR” konut edinme imkanlarına TSK mensuplarını da dahil etmiştir. Böylelikle askeri personelimiz için hususi avantajlarda kredi olanağı sunmuştur. Bu avantajlar ise şunlardır.

  1. Sarı panjur imkanlarından yararlanacak olan askeri personel 6 aya kadar taksit erteleme imkanlarından yararlanabilir.
  2. Kredi tahsis tutarı olan toplam meblağdan alınan minimum %1 komisyon alınmaz.
  3. Düşük faiz imkanlarından yararlana bilirsiniz.

Proje hakkında hesaplama ve geri ödeme olanaklarını öğrenmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Askeri Personele Hususi İhtiyaç Kredileri

Ne yazık ki hususi bankalarda TSK mensuplarına hususi bir gerekseme kredisi kampanyası bulunmamaktadır. Fakat askerlerimiz de kamu çalışanları için düzenlenen kredi kampanyalarından istifade edebilmektedirler. Bu da düzgüsel bir vatandaşa sağlanan imkanlara bakılırsa oldukça fazla ayrıcalık hakkı sizlere sunmaktadır. Eğer hususi ayrıcalıklar ile nakit para için gerekseme kredisi kullanacaksanız size kesinlik ile sitemizde yer edinen son devlet bankası Türkiye Halk Bankasını tavsiye ederim.

Türkiye Halk Bankası kamu personeline hususi olarak 50.000 TL kadar gerekseme kredinizi MART aynında 60 ay vadeli olarak %0.98 den başlamış olan faiz oranları ile sizlere sunmaktadır. Öteki bankalara nazaran minimum %10 daha düşük faiz imkanları sunulan bu olanaklardan yararlanmak için banka tarafınca istenilen lüzumlu belgeler ise buradadır.

Türkiye Halk bankası tarafınca sağlanan bu ayrıcalıklı gerekseme kredisinin size hususi senelik sigorta bedeli ise öteki bankaların yarısı olan yalnız 47 TL olamak tadır. Müracaat yapmak için bankanın İnternet bankacılığı ile bölgenizde bulunan şubelerini kullanabilirsiniz.

Askeri Personel Kredi Faiz Oranları Hesaplama Tablosu

Askeri personelin aşama ayrımı gözetilmeksizin eşit faiz oranları ile kredi imkanı elde eden en iyi bankalardan bir tanesi Türkiye Halk Bankasıdır. Düzgüsel müşterilerine nazaran maaşlarını kendilerinden almaları durumunda oldukça daha düşük faiz imkanları ile ”Tüketici Kredisi” kullanma imkanı elde eden banka bunu 60 ay geri ödemeli olarak sizlere sunmaktadır. Sizler için güncel olarak yer vermiş olduğumuz bireysel kredinin faiz oranları ile 50.000 liraya kadar hiçbir ipotek ve kefil göstermeden kredi başvurusunu ister şubeden ister iseniz de HALKBANK MOBİL uygulaması üstünden yapabilirsiniz.

Mesela Halk bankasın ‘da MART için gerekseme kredisi faiz oranları %1.07 iken TSK mensubu bu faizden %0.98 oranında istifade etmektedir. (Maaşlarını Halkbank üstünden almaları halinde) Tüm vadeler için uygulanan bu faiz oranları ile geri ödemeniz değişik meblağ ve vadelere bakılırsa şöyleki oluşur.

HALKBANK Maaşını Kendiden Alan TSK Mensubu Kredisi
Miktar 36 Ay 48 Ay 60 Ay
10.000 TL 347,24 TL 278,92 TL 238,53 TL
20.000 TL 694,48 TL 557,83 TL 477,06 TL
30.000 TL 1.041,72 TL 836,75 TL 715,59 TL
40.000 TL 1.388,96 TL 1.115,66 TL 954,12 TL
50.000 TL 1.736,21 TL 1.394,58 TL 1.192,65 TL

Eğer maaşınızı Halkbank üstünden alıyorsanız yalnız askeri kimlik belgeniz ile bu kredi imkanlarından istifade edebilirsiniz.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>