24 Saat İçinde Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Müjde.. Avukatlık, icralık yada herhangi bir nedenden dolayı siciliniz bozuk olduğundan yasal takibe düşen, bankalardan kredi alamıyorum diyenler asla üzülmeyin. 24 saat içinde 12 ay vadeli 3.000 liradan başlayarak 12.000 liraya kadar anında krediniz bu bankalar aracılı ile anında mevduat hesabınızda. Sizlere söz veriyoruz, 3 ayda kredi notu yükseltme yollarından tam 5 faktör uygulamasına gitmeden aynı gün kredinize haiz olacaksınız. Kredinizin rakamı 1.000 lirada olabilir 15.000 lira da olabilir, sadece orasını biz bilemeyiz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020’da Hangileri

İlk olarak en oldukça dört gözle beklenen soruya cevap verelim. Kredi notu düşük olmasından dolayı Türkiye ‘de avukatlık yada icra takibine düşmüş durumda olanlara kredi veren bankalar 2020 senesinde var mıdır.? Evet, vardır.! Fakat bu bankalar sizin tahmin ettiğiniz Akbank yada Güvence bankası kesinlik ile değildir. Bu sebeple bu bankalar yeterince alan kişi limitine haiz olduğundan asla paralarını riske atacak bir davranış sergilemezler.! Sicili bozuk olan tüketicilere kredi verecek bankalar özellik ile yeni kurulmuş yada adını fazlaca ülke pazarından duyuramamış olan bankalardır. BBDK tarafınca da lisanslı olarak resmi bir halde işlev sergileyen bu bankalarsa;

  1. Alternatif Bank (Abank)
  2. Arap Türk Bankası => https://www.atbank.com.tr/tuketici-kredileri
  3. Mellat Bank => https://www.mellatbank.com/tr/index.php
  4. Bank Of China ( Kurumsal krediye gereksinim duyan esnaf & KOBİ )
  5. BURGANBANK
  6. FİBABANKA
  7. DEUTSCHE BANK => https://www.db.com/turkey/
  8. HABİB BANK
  9. ICBC TURKEY
  10. ODEBANK

İsmini saydığımız bu bankaların şubeleri oldukça büyük olasılık ile bulunduğunuz il özellik ile ilçede yer almayacağı için İnternet sitelerinin bağlantılarını da özellik ile sizler ile paylaştım. Baş vuru işlemlerini güvenli bir halde bu bağlantılar aracılığı ile gerçekleştire bilirsiniz.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Şimdi sıra geldi sizlere söz vermiş olduğum şeklinde 24 saat içinde yasal takipte dahi olsa dahi kredi alabilme yöntemine. Sadece bu yöntem ile bankalardan adınıza ne kadar kredi çıkacağı mevzusunda kesinlik ile bir söz vermiyorum. Bu miktar 1.000 lirada olabilir 10.000 lirada da olabilir. Sadece bu kredinin vadesi minimum 6 en fazla ise 12 ay olacağını mevzusunda güvence sizler ile konuşa bilirim. Bahsedeceğim yöntem de paraya ulaşmanız da kesinlik ile kredi notu değerinizin bir faktörü yoktur. Sadece ihtiyacınız olan kesinlik ile minimum 6 aylık faturalı kullanılmış bir hatta haiz olmanız gerekmektedir. Operatör Avea da olabilir Turkcell ‘de Vodafone de asla fakat asla fark etmez.! Faturalı hattı ne kadar oldukça etken bir halde kullandı iseniz ve faturalarınızı ne kadar uzun süre tertipli bir halde ödedi iseniz o denli fazla kredi çıkacaktır. Ben bu iddiamı daha önceleri videolu hatta sizi tatminkar ses kayıtları ile beraber Faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenli mi? adlı içerikte yer vermiştim. Bana inanmayanlar bu içeriğe göz atabilirler.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

İcralık Olanlar Kredi Iyi mi Alabilir?

Bu yöntem özellik ile 2020 yılı itibarı ile oldukça yaygınlaşmıştır. Sistemin kesinlik ile güvenli olduğuna ben kefil olabilirim. Fakat dolandırıcılığını da icra eden yok desem yalan da olmaz hani. Fakat beni dinler benim bahsettiğim şekilde müracaat da bulunursanız kesinlik ile dolandırılmadan kredinize aynı gün haiz olmuş olursunuz. Hem aracılı firmalara komisyon ödememek için hemde kesinlik ile dolandırılmamak için bu işlemi bizzat kendimiz yapacağız. Tek ihtiyacımız olan daha ilkin de belirtmiş olduğum şeklinde minimum 6 ay kullanılmış olan herhangi bir operatöre ilişkin bir faturalı hat. Eğer buna sahipseniz ve hattın yasal sahibi siz iseniz hattın bayisine gidip hattım üstünden kredi kullanmak isterim kabul edebilirsiniz. Bayi sizin telefon notu değerimize bakarak adınıza tanımlanmış olan cep telefonunu sistemden görüp size ne kadar kredi vereceğini bildirir. Eğer puanınız 1000 puan üstünde ise en aşağıya 2.000 lira kredinizi 24 saat içinde derhal alabilir, 12 ay vadeli de geri ödeye bilirsiniz. Bilgileri lütfen videomuz da izleyiniz.!Her yıl 300.000 üstünde sorgulama meydana getirilen kredi notu değeriniz de eğer bir yanlışlığın bulunduğunu kanısı içinde iseniz KKB Nedir? İtiraz Başvurusu Nasıl Yapabilirim? inceleyip haber videomuzu da izlemenizi tavsiye ederim!

Ziraat Bankası ODEBANK ve Etken Bank Sicili Bozuk Olana Kredi Veriyor Mu?

Bilinmiş olduğu şeklinde 2020 OCAK ayının sonlarına doğru gerekseme kredisi vadeleri 60 aya çıkarıldı. Bu ilk güzel haberimizdi. İkinci güzel haberimiz ise siciliniz bozuk dahi olasa artık her ne kadar da Ziraat Bankası ve Odebank ve Etken bank kredi vermekte birazcık nazlansa da BURGANBANK üstünden gerekseme kredisi kullana bilirsiniz. Banka kendi resmi İnternet sitesinde de belirmiş olduğu şeklinde ”Siciliniz bozuk mu? dert etmeyin!” slogonu ile müşterilerine mümkün olduğu en üst limitlerde gerekseme kredisi sağlamaktadır. Doğal olarak sizlerin de fark edeceğiniz şeklinde bankanın öteki bankalara gore birazcık faiz oranları yüksek.! Şimdi sizler için tabloda faiz oranlarının yanı sıra bir de hesaplama yaptık.

BURGAN BANK bu ay için 12 aya kadar aylık %1.19 faiz uygulamaktadır. Öteki kalan aylar için 60 ay kadar uyguladığı faiz oranı aylık %1.29 olmaktadır.

BURGAN BANK Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar 35 Ay 45 Ay 60 Ay
5.000 TL 182,21 TL 155,09 TL 128,54 TL
10.000 TL 372,22 TL 310,18 TL 257,08 TL
15.000 TL 558,33 TL 465,28 TL 385,62 TL
20.000 TL 744,45 TL 620,37 TL 514,16 TL
25.000 TL 930,56 TL 775,46 TL 642,70 TL
30.00 TL 1.116,67 TL 930,55 TL 771,23 TL

Bu bankaya buradaki başvuru formunu doldurarak başvuruda buluna bilirsiniz.

About admin

Check Also

Tc Kimlik No İle Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Findeks kredi notu ile tanışmış olanlar, muhtemelen bankalardan kredi çekemeyen bireyseller ile ticari vatandaşlarımızdır. Bunun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>