3 Ay Ertelemeli QNB Finansbank Bayram Kredisi (Ramazan Kurban)

2020 Ramazan bayramına QNB Finansbank mükemmel bir kredi kampanyası ile giriyor. Tam 3 ay ertelemeli ödeme ile 60 ay vadeli aylık bir tek %2.04 faiz oranları ile gereksinim kredisi veriyor. Bayram’da sevdiklerinin yanlarına gitmek için maddiyatı düşünenler bu fırsat kaçmaz.! Şimdi kredinizi kullanın ödemelerinizi tam 3 ay sonrasında eşit taksitler ile başlayın. Müracaat yapmak için bir tek bir formu doldurmanız kafi olacaktır. İşte üst limiti 35.000 TL kadar olan bayram kredisinin hesaplama tablosu ile müracaat sayfası.

 3 Ay Ertelemeli QNB Finansbank Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi

Daha önceleri sizlere Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı müjdesini vermiştik. Bugün ise 2019 Ramazan bayramı için şimdi al 3 ay sonrasında ödemeli gereksinim kredisinin müjdesini vermek isterim. Kredinizi şimdi kullanıp eliniz rahatlayınca ödemek isteyenler için bu kampanya bence bir mükemmel.! Üstelik tüm banka kredi faiz oranlarını göz önünde bulundurur ise QNB Finansbank tarafınca uygulanan gereksinim kredisinin faiz oranını’da oldukça ideal gözükmektedir. Üst limiti 35.000 TL kadar verilecek olan 3 ay sonrasında ödemeli gereksinim kredisinin başvurusunu’da anında yapabilirsiniz. Yalnız 1 dakika içinde yapacağınız başvurunuzun yanıtını’da 1 dakika içinde cep telefon numaranıza gelen mesajdan öğrenebilirsiniz. Ek olarak, bu fırsatlardan yararlanmak için QNB Finansbank müşterisi olmanıza’da gerek kalmamıştır.

3 Ay Ertelemeli QNB Finansbank İhtiyaç Kredisinin Maliyet Tablosu

Her kredinin olduğu şeklinde 3 ay ertelemeli QNB Finansbank bayram kredisinin’de bir maliyeti var. Sadece sizi temin ederim ki bu maliyet oranı şuan için bir oldukça bankadan daha düşük. Ramazan bayramı için bankanın maliyet tablosu şu şekilde oluşmaktadır. Malitey tablosundan sonrasında ise sizler için en üst kredi miktarı olan 35.000 TL kadar 60 aya varan tüm hesaplama tablosunu’du oluşturduk.

  • Faiz oranı aylık %2.04
  • Senelik toplam maliyet %34,0332 (Maksimum %47,4588)
  • Sigorta tutarı 100 TL (Kredi miktarına bakılırsa değişebilir)
  • Kredi tahsis tutarı %0,5

Şimdi gelelim 3 ay sonrasında ödemeli gereksinim kredisinin hesaplama tablosuna.

Şimdi Çek 3 Ay Sonrasında Öde QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama Makinesi

QNB Finansbank 35.000 TL üst limit ve en fazla 60 ay vadeli olarak tüm müşterilerine 3 ay sonrasında ödemeli bayram kredisi vermektedir. Bu imkandan yararlanmak için emekli maaşınızı yada aylığınızı QNB finansbank üstünden almanız koşul değildir. Bankanın aylık %2.04 faiz oranları ile vermiş olduğu bu kredinin hesaplama tablosu işe şu şekildedir. Tüm hesaplama işlemi 60 ay vadeli olarak yapılmıştır.

Kredi Miktarı Aylık Taksit Ödeme  Toplam Geri Ödeme
5.000 TL 159,86 TL 9.591,08 TL
10.000 TL 319,71 TL 19.182,88 TL
20.000 TL 639,42 TL 38.365,92 TL
25.000 TL 799,28 TL 47.956,81 TL
35.000 TL 1.118,99 TL 67.139,39 TL

3 Ay Sonrasında Ödemeli Finansbank Bayram Kredisi Müracaat Formu

Sizlere bankaya ilişkin QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS iyi mi yapıldığından daha ilkin resimli olarak anlatmıştık. Şimdi ise QNB Finansbank bayram kredisini müracaat işlemini 4 adımda iyi mi sağlaya bilirsiniz ondan bahsedeceğiz. Bu adımları sırayla aşağıdaki bağlantıları takip ederek yapabilirsiniz.

  1. İlk olarak kredinin hesaplama sayfasına buradan giriş yapalım. Sayfadaki alana T.C numaramız, doğum tarihimiz ve cep telefon numaramızı girelim ve ” HEMEN BAŞVUR ” diyelim.
  2. Telefonumuza gelen onay kodunu girelim ve ileri diyelim.

Karşımıza aşağıdaki şeklinde bir biçim daha çıkacak lütfen buradaki alanları doğru bir halde dolduralım ve ileri diyelim.

3 Ay sonrasında ödemeli finansbank bayram kredisi müracaat formu

Emek harcama ve kontakt bilgilerimizi’de girdikten sonrasında ileri diyelim. Eğer bu alanda kredi notu değeriniz’de mesele yok ise krediniz için onay sayfasına giriş yapabileceksiniz.!

About admin

Check Also

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha oldukca sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile oldukca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>