4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz

Benimde sıklık ile kullandığım QNB Finansbank ‘ın mükemmel mobil bankacılık uygulaması olan EN PARA müşterilerine gelir belgesiz olarak gerekseme kredisi vermektedir. Üstelik bu imkanlardan yararlanmak için yerinizden bile kalkmanıza gerek dahi yoktur. 60 aya kadar vadeli olarak ihtiyacınıza nazaran 40.000 TL kadar kredinizi kefilsiz ve belgesiz olarak iyi mi alacağınızı sizlere 4 adımdan oluşan başlıklar altında anlattık. Ek olarak, ENPARA’ya bana %1.35 faiz oranı ile 38.500 TL krediyi sigortasız olmama karşın verdiği için fazlaca minnettar olduğumu da ek olarak belirtmek isterim.

ENPARA Gelir Belgesiz Kredi 2020

ENPARA mobil bankacılık uygulaması, kullananların kolay kullanım ara yüzüne haiz olması yönünden oldukça beğenilen bir İnternet bankacılığı aracıdır. Benimde uzun senelerdir kullandığım ve halen sıklık ile kullanmış olduğum bu uygulama sizlere bir tek gelir belgesiz kredi vermek ile kalmayıp bir fazlaca işlemi ‘de ücretsiz bir şekilde sağlamanıza destek olmaktadır. Bu tarz şeyleri hazır yeri gelmiş iken sıralamamız gerekir ise;

 1. Ücretsiz bir şekilde tüm bankalara para transferini yapabilirsiniz.
 2. Gene hiçbir ücret ödemeden gün içinde 200.000 liraya kadar parayı istediğiniz bankanın hesap numarasına göndere bilirsiniz.
 3. Satmaca, kredi ve kredi kartı ödemeleriniz ile cep telefonunuza TL yüklemenin yanı sıra talih oyunları için ödeme işlemlerini gene ücretsiz bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz.
 4. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ücretsiz bir şekilde ödete bilirsiniz.
 5. Hiçbir ücret ödemeden dolar, avro alıp boza bilirsiniz.
 6. Size hususi sunulan fırsat imkanları ile bir fazlaca alış veriş merkezinden indirimli olarak alış veriş olanağını yakalamış olmuş olursunuz.

Peki, gelir belgesiz kredi veren bankalar’dan en iyi ilk 5 arasından en fazlaca ilgi gören bu mobil İnternet bankacılığı uygulamasın elde etmiş olduğu tüm bu imkanlardan iyi mi yararlana bilirsiniz.

ENPARA Mobil Bankacılık Uygulaması Sahibi Iyi mi Olunur?

Tüm bu imkanlardan istifade edebilmeniz için ilk olarak ENPARA mobil bankacılık uygulamasının sahibi olmanız gerekmektedir. ENPARA mobil bankacılık uygulamasının sahibi olmak o denli kolay ki! banka bu hizmetten yaralana bilmeniz için sizin ayağınıza kadar gelmektedir. Fakat ilk olarak bu uygulamanın sahibi olabilmek için bankaya bir başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Müracaat işlemlerini aşağıdaki adımları takip ederek derhal ücretsiz bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

 1. İl olarak İnternet üstünden buradan ENPARA başvuru formuna gitmemiz gerekir.
 2. Hemen sonra karşımıza çıkan menüden ENPARA uygulamasını ne amaç ile kullanmak istediğimizi işaretlememiz ve peşinden devam dememiz gerekmektedir. Burada hangi amaç ile bu uygulamayı kullanacağınızı belirtmeniz fazlaca önemlidir.
 3. ENPARA alma nedeninizi belirttikten sonrasında ”DEVAM” butonuna basarak ENPARA başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka, en kısa sürede sizin ile irtibata geçerek, sizin belirmiş olduğunuz ev adresine bir memurunu gönderip ENPARA bankamatik kartınızı + İnternet bankacılığına giriş için tek kullanımlık şifrenizi elden ücretsiz bir şekilde teslim edecektir.! Iyi mi, süratli ve ayağa kadar hizmet güzel dimi 😉 Bu 1. işlemdi şimdi gelelim ikinci işleme.

ENPARA Uygulamasına Giriş Yapılması

ENPARA üstünden gelir belgesiz kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz için size 2 yol sunulmaktadır. Bunlar için takip edileceğiniz yol şu şekilde tablo halinde bağlantıları ile beraber yer almıştır.

Bilgisayar üstünden  Buradaki bağlantıdan giriş yaparak!
Mobil Uygulamayı İndirerek Android için buradan İtunes için buradan uygulamayı indirerek.

Ben şahsen 1 dakikanızı ayırarak mobil bankacılık uygulamasını bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ederim. Böylece tüm işlemleri fazlaca daha süratli bir halde yapabilirsiniz. Mobil İnternet bankacılığını cep telefonunuza indirdikten sonrasında artık ENPARA üstünden gelir belgesiz kredi başvurusunu sağlaya biliriz.

ENPARA Üstünden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

ENPARA mobil İnternet bankacılığı uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonrasında öncelikle bankacılık sistemine giriş yapmanız gerekir. Giriş işlemini T.C. kimlik numaranız ve size daha ilkin evinize gelen memurun vermiş olduğu gizyazı ile anında gerçekleştire bilirsiniz. hemen sonra ise gelir belgesiz kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları sırayla gerçekleştirin.

 1. Sol tarafta yer edinen tuşuna tıklama yarak giriş yapalım
 2. Sonrasında sekmesine giriş yapalım.
 3. Karşımıza çıkan sayfada ” Başvurmadan Ilkin Bilmenizi İsteriz ” bölümünden en altta yer edinen butonundan giriş sağlayalım.
 4. Gene çıkan ” Kredi Tutarı ” kutucuğuna ihtiyacımız olan kredi miktarını girelim. ( En fazla 40.000 TL )
 5. Karşımıza çıkan tablodan kredi vadesini belirleyelim.
 6. Son olarak ise yeni oluşturulan pencereden ”BAŞVUR” diyerek işlemimizi tamamlayalım.

Artık ENPARA gelir belgesiz kredi başvurumuzu sağladık. Başvurunuz aşağıdaki maddelere nazaran değerlendirerek size en kısa sürede cevap verilecektir.

 1. Daha öncesinden kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartlarınızın ödemelerini gecikme yapmadan ödeyip, ödemediğiniz.
 2. ENPARA ‘da biriminizin olması. (Para alış veriş performansınız)
 3. Tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızın son durumu
 4. Kredi kullanım üst limitinde olup bulunmadığınız.!

Bu maddeler içinde en mühim olanı asla kuşkusuz ki kredi notu değerimizdir. Bunun için daha ilkin belirmiş olduğumuz kaç kredi notu puanına ne kadar kredi çıkar içeriğimizi lütfen inceleyiniz.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>