4 Yöntemle Kredi Notu Ücretsiz Nasıl Öğrenilir? (Bizzat Uyguladım)

2020 yılına ilişik yeni güncel banka kredi notunuzu ücretsiz bir şekilde 4 yöntem den bir tanesini uygulayarak öğrenebilirsiniz. Parasız olarak KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Findeks risk raporunun çıktısını alamazsanız ‘da şuna kati olarak taahhüt ederim ki 0 ile 1900 arasındaki not diğerinizi doğru bir halde hiçbir bedelsiz olarak öğrene bileceksiniz. Sizin tek yapmanız ihtiyaç duyulan sizler ile paylaşmış olduğumuz 4 teknikten birini uygulamanız. Ben 1720 puanlık not değerimi parasız olarak bu yöntem ile öğrendim. Ek olarak artık kredi notunuzu SMS alarak e-devlet üstünden de öğrenebilirsiniz.!

1- Banka Gişelerinden Parasız Olarak Kredi Notunuzu Öğrene Bilirsiniz!

Evet kesinlik ile doğru duydunuz. Benim benzer biçimde sizler de oldukca rahat bir halde bankanıza herhangi bir işlemi sağlamak için gittiğiniz zaman işlem esnasında kredi notu değerinizi sorarak bedavaya öğrene bilirsiniz. Bu işlemi ister gişe isterse bireysel müşteriler departmanındaki görevli işyar aracılığı ile gerçekleştire bilirsiniz. Ben İş Bankasına ilişik Maximum kredi kartımın taksitini ödemek için ATM yerine banka gişesini seçince ücretsiz bir şekilde işyar hanımdan kredi notumun 1720 bulunduğunu öğrendim. Doğrusu güzel bir not değerimin olduğuna sevindim.:) Sizlerin de bankanız değişik olabilir, Akbank yada Güvence asla fark etmez. Tüm bankalarda Findeks ‘den ticari olarak satın alınmış olan minimum 10.000 sorgulama 27.000 liralık paketler mevcuttur.

Banka gişelerinden ücretsiz kredi notunuzu öğrene bilirsiniz

Banka gişelerinden parasız kredi notunuzu öğrene bilirsiniz

2- Beyaz Eşya Satan Mağazalardan Kredi Notunuzu Parasız Öğrenebilirsiniz!

Parasız kredi notunu öğrenmenin bir öteki yolu da elden yada senetle beyaz eşya satan mağazalardan geçmektedir. Bu tür mağazalar da Findeks tarafınca oluşturulmuş olan ticariye hususi kredi sorgulama paketlerine haizdir. Benim oldukça yakınım Arçelik mağazasında çalmış olduğu için bunun doğruluğuna oldukça inanırım. Beyaz eşya mağazalarının kredi notu sorgulama paketlerinin kullanılmasındaki en büyük sebebi ise elden yada senetle taksitli olarak verecekleri ürünlerin güvenilir kişilere verilmesinden güvenli olunmasıdır. Bu sebepten dolayı BOSCH, VESTEL dahil olmak suretiyle bir oldukca beyaz eşya satan mağazalar dan gene alış veriş esnasında küçük bir rica ile güncel mevcut kredi notunuzu ücretsiz bir şekilde öğrene bilirsiniz.!

3- Oto galericiler ‘den Kredi Notu Değerinizi Öğrene Bilirsiniz!

Oldukça yakın bir dostum oto galericiliği yapmaktadır. Bir tek ikinci el vasıta satan bu dostum satmış oldukları vasıta bedelinin bir kısmını peşin alırken öteki kalan kısmını da senet karşılığında taksitlendirme yapmaktadır. Doğal olarak bu taksit imkanını doğru insanlara yapmak için de Findeks ‘in ticari risk sorgulama paketlerini kullanmaktadır. Onun sayesin de eşimin kredi notunu ücretsiz bir şekilde öğrendim. Tek yapmam ihtiyaç duyulan eşime ilişik TC kimlik numarasını arkadaşıma telefon ile söylemek oldu. Anında bana sağ olsun eşimin mevcut kredi notunu ücretsiz bir şekilde söylemiş oldu. Eğer mobil uygulamalar ile 8.5 lirayı bir kredi notunu öğrenmek için vermek istemiyorsanız bu yöntem ile de kredi notunuzu bedavaya öğrene bilirsiniz.;)

4- Süratli ve Parasız Kredi Notu Öğrenme Yöntemi

Artık bilinmiş olduğu benzer biçimde bankacılık işlemlerinin bir bir çok telefon üstünden sağlanmaktadır. Kredi ve kredi kartı başvuruları da bu işlemlere 2020 itibarı ile tamamen dahil olmuştur. İllaki bir bankanın mevcut müşterisiniz tir. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan 1 kuruş dahi cebinizden para çıkmadan kredi notunuzu bedavaya getirmek için müşterisi olduğunuz bankaya telefon ile ”KREDİ” yada ”KREDİ KARTI” başvurusunda bulunmanız dır. Yaptığınız müracaat da ne olursa olsun telefonun karşısında ki işyar sizin kredi notunuzu sorgulayacaktır. Kredi çekmek zorunda değilsiniz.! O esnada görevli memura kredi notunuzu sorarsanız ne olursa olsun size ücretsiz bir şekilde destek olacaktır. Bankalara ilişik satın alan hizmetleri telefon numaralarını sizlere yazdım. Artık arayıp sormak size kaldı.

 • AKBANK → 444-25-25
 • Güvence bankası → 444-0-333
 • Türkiye İş bankası → 0-850-724-07-24
 • Denizbank → 0-850-222-08-00
 • QNB Finansbank → 0-850-222-09-00
 • Türkiye Halk Bankası → 0-850-222-04-00
 • Şekerbank → 0-850-222-78-78

E-devlet üstünden parasız 4 işlem ile kredi notu risk raporunuzu edine bilirsiniz.!

2019 MART ayının ortalarında Cumhurbaşkanı yardımcısı sayın Fuat OKTAY ‘bey tarafınca verilen müjdeli haber ile artık kredi geçmişinizi e-devlet üzerinden de öğrene bilirsiniz. Bunu şu adımları sırayla sağlayıp yapabilirsiniz.

 1. PTT şubelerinden 2 TL bir e-devlet şifresi alınız
 2. e-Devlet sistemine giriş yapınız
 3. Sistemdeki arama motoruna ”Risk Merkezi Raporu Başvurusu” yazınız
 4. Oluşturulan pencerede ” YENİ BAŞVURU ” deyiniz.
 5. Yeni çıkan pencere ” Kredi Limit ve Borç Detayları ” kutucuğunu işaretleyin
 6. Gene karşınıza çıkan pencereye ” BAŞVUR ” deyin.
 7. Cep telefonunuza gelen SMS şifresini gene e-devlete girip risk raporunuza parasız ulaşınız.

Hepsi bu kadar kolay. 🙂

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Geçenlerde bir dostum 1200 benzer biçimde düşük puanı ile Türkiye Finans Katılım Bankası üstünden kredi aldı. Hatta bunu yorumlarda biz ile büyük bir mutluluk ile paylaşmış sağ olsun. Sizde eğer 1000 ve üstü bir kredi notuna sahipseniz bence hiçbir bankaya bakmadan direkt Türkiye Finans Katılım Bankasına başvuruda bulunun. Biliyorum bir oldukca kişinin ilçesinde kim bilir ilinde ilgili bankanın şubesi yok! Fakat üzülmeyin! Artık İnternet üstünden müracaat diye bir şey var.

 • İnternet üstünden Türkiye Finans Katılım Bankası gerekseme finansman başvurusunu BURADAN derhal yapabilirsiniz.!

Peki düşük kredi notunuzun olmasına karşın Türkiye Finans Katılım Bankası sizlere 60 ay vadeli olarak vereceği finansman için ne kadar kar oranı uyguluyor?

 • MART 2020 için bankamızın uygulamış olduğu kar oranı 60 ay vade için yalnız aylık %1.06 oranındadır. Öteki vadeler için GÜNCEL KAR ORANLARI ise resmi İnternet sitesinde yer verilmiştir. Bu oranlar ile yapacağınız başvurular için aşağıdaki miktarlarda geri ve toplam ödemeniz oluşacaktır.
Türkiye Finans Katılım Kar Oranı Hesaplama
Miktar 60 Ay Taksit Ödemesi Toplam Geri Ödeme
10.000 TL  239,29 TL 14.357,28 TL
20.000 TL 478,57 TL 28.714,55 TL
30.000 TL 717,86 TL 43.071,88 TL
40.000 TL 957,15 TL 57.428,89 TL
50.000 TL 1.196,44 TL 71.786,07 TL

Her ne kadarda Türkiye Finans Katılım Bankası 800 Puana Kredi Veren Bankalar 5 dakika’da içinde yer almasa da hakikaten bir oldukca bankaya nazaran uygun koşullarda finansman sağlamaktadır.

About admin

Check Also

Tc Kimlik No İle Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Findeks kredi notu ile tanışmış olanlar, muhtemelen bankalardan kredi çekemeyen bireyseller ile ticari vatandaşlarımızdır. Bunun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>