5 Bankadan İpoteksiz Kredi Müjdesi (YÜKSEK LİMİT)

Çoğunluk ile yüksek oranda gereksinim kredileri için bankalar ipotek talep etmektedir. Özellik ile esnaflar için ipoteksiz kredi bankalardan almak bir fazlaca zor olsa gerek. İpoteksiz yada rehinsiz olarak kredi miktarlarını bankalar şuan için 100.000 TL kadar çıkarmıştır. 60 Ay geri ödeme fırsatları ile 5 bankadan üst limitlerde ipoteksiz hatta kefilsiz dahi kredi kullana bilirsiniz. 2020 Senesinde başlatılan bu mükemmel kampanyadan yararlanmak için bu faiz oranları kaçmadan acil etmenizi tavsiye ederim.

Bankaların İpotek Talep Etmesinin Başlıca Sebepleri Nedir?

Aslına bakılmış olduğu zaman bankaların tamamı ipoteksiz kredi kullandırır. İpotek talebini bankaların talep etmesinin en büyük sebebi ise şunlardır.

 1. Aylık taksit ödemenizin kullanacağınız kredi miktarının taksit ödemesini karşılayacak bir gelire haiz olmamanız dır. (Kanun gereği gereksinim yada esnaf kredisi başvurularında aylık taksit ödemeniz kazancınızın %50 oranının geçmemesi gerekir.)
 2. Kredi notu değerinizin düşük olmasından dolayı bankaların sizlere fazla bir kredi vermeye çekimser davranması.  Kaç kredi notu puanına ne kadar kredi çıkar? )
 3. Mevcut kredinizin ödemesinden dolayı Kredi Kullanma Limiti (KKL) takılmak
 4. Bankalar tarafınca belirlenen kredi üst miktarından fazla kredi başvurusunda bulunmanız.!

Anaca unsurlar olmaktadır. Bunların içinde eğer ilk 2 madde ile bir probleminiz yok ise son madde olan 3 ile 4 deki bankaların talebi için sizlere 5 bankayı tavsiye edeceğiz. Bu bankalardan ipoteksiz olarak rahat 80.000 TL kadar kredi kullana bileceksiniz.

İpoteksiz Kredi Veren Bankalardan En İyi 5 Tanesi

İpoteksiz olarak kredi kullanmak isteyenlerin en büyük temel sebebi kesinlik ile yüksek oranda kredi ihtiyaçlarının olmasıdır. Bankalar bazı sınırlamalar ile geliriniz her ne kadar fazla olur ise olsun sizlere o sınırın üstünde nakit imkanı sağlamaz. Bu miktar bankalara nazaran değişmektedir. Kimi en fazla 40.000 TL kadar kredi sağlar iken kimi ise günümüzde 80.000 TL hatta 100.000 TL kadar kredi olanağı sağlamaktadır. Eğer ki belirtmiş olduğumuz şeklinde eğer kredi notunuz ‘da mesele yok ise sizlere önereceğimiz bu bankalar ile en yüksek oranda gereksinim kredinizi kullana bilirsiniz.

 1. Güvence Bankası 100.000 Lira
 2. Denizbank en fazla 80.000 TL
 3. ING 50.000 TL
 4. Vakıfbank 50.000 Lira
 5. Ziraat Bankası 30.000 Lira

Sizin de gördüğünüz şeklinde şuan en fazla ipoteksiz olarak gereksinim kredisini hususi banka olarak Güvence bankası, devlete ait bankalar içinde ise Vakıf Bank vermektedir.

İpoteksiz Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

İpoteksiz kredi başvurusunu İnternet üstünden bir kaç formu doldurarak yapabilirsiniz. Hatta, müracaat yapacağınız bankaya ilişik bir mobil bankacılık uygulaması mevcut ise müracaat işlemlerinizi oldukça daha süratli bir halde gerçekleştire bilirsiniz. Bunun haricinde arzu ederseniz ipoteksiz kredi başvurularını gene bankaların şubeleri üstünden yapabilirsiniz. Esnaf iseniz KOBİ, herhangi bir gelir belgeli çalışan işçi yada işgören iseniz de ” Bireysel ” departmanlarından başvuruda buluna bilirsiniz. Size tavsiye etmiş olduğumuz 5 bankada hem İnternet hemde şubeleri üstünden ipoteksiz kredi başvurularına cevap vermektedir. Biz bu bankalar içinde sizlere İnternet üstünden iyi mi müracaat yapabileceğiniz mevzusunda Güvence Bankasını ele alarak müracaat yolunu çizdik.

Güvence Bankası İpoteksiz Kredi Başvurusunun Yapılması

İnternet üstünden en fazla ipoteksiz kredi veren bankalardan bir tanesi’de Güvence Bankasıdır. 100.000 TL kadar şuan için İnternet üstünden ipoteksiz kredi başvurusuna olanak elde eden bankanın kredi müracaat işlemlerini kolaylık ile şu şekilde kayıtsız olarak yapabilirsiniz. 6 adım sonrasında kredinizi onay alması için şu adımları takip edelim.

 1. İlk olarak bankanın ipoteksiz kredi başvurusu İnternet sitesine giriş yapalım. Kişisel bilgilerimizi bu alana doğru bir halde örnekte olduğu şeklinde girelim.
 2. Kredi bilgilerine ”BABA, ANNE ” adı bilgilerini girelim, arkasından ”DEVAM” diyelim
 3. Resimde olduğu şeklinde ipoteksiz kullanacağımız kredinin miktarını 100.000 TL vadesini de 60 ay yapalım. Kesinlikle ondan sonra ”Kampanya Seç” yapalım ve dijital kredi seçeneğini kullanalım.! Peşinden hesapla deyip, ” devam ” diyelim.!
 4. Emek harcama şekli ve gelir bilgilerini girelim ve ” DEVAM ” diyelim
 5. Toplumsal Güvenlik Kurumu bilgilerimizi girelim ve devam edelim
 6. İşlem Onay Kısmın bölümünden ipoteksiz kredi müracaat formunu inceleyelim. Eğer doğru ise ” ONAY ” diyelim.

Şimdi ortalama olarak 60 sn içinde başvurunuzun cevabı gelecektir. Eğer ki daha öncede bahsetmiş olduğum şeklinde aylık geliriniz, yaptığınız başvurunun aylık taksit ödemesi için uygun değil ise ”Kredi başvurunuz, geliriniz ödeme koşullarını karşılamadığı için pozitif neticelenmemiştir.” diye uyarı alırsınız. Bu şekilde uyarı almanız durumunda ispatlanabilir gelirinizi daha oldukça arttırmanız şarttır. Aksi taktirde devamlı bu uyarıyı müracaat sonrasında alırsınız.!

Güvence bankası bu ay için 60 aya %1.95 faiz oranında ipoteksiz olarak kredi imkanı sağlamaktadır. 12 ay vade için %1.35 faiz tatbik eden banka 24 ay vadeye %1.33 oranında faiz uygulayıp 36 ay için %1.31 ve 48 aya %1.23 faiz oranı uygulamaktadır.

GARANTİ Bankası İpoteksiz Kredi Geri Ödeme Cetveli
Miktar VADE Aylık Ödeme Toplam Maliyet
100.000 TL 12 Ay 9.236,67 TL 107.225,78 TL
24 Ay 4.757,94 TL 114.190,54 TL
36 Ay 3.373,25 TL 121.436,97 TL
48 Ay 2.686,72 TL 2.686,72 TL
60 Ay 2.279,40 TL 136.764,38 TL

About admin

Check Also

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha oldukca sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile oldukca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>