5 Bin Lira Kredi 12 Yada 60 Ay Vadeli Ödeme Tablosu

Sıklık ile kullanılan kredi miktarı olan 5 bin lira gerekseme kredisini 2019 da anında 60 aya kadar vadeli olacak çekebilirsiniz. Oldukca fazla bir miktar olmadığı için bankalar 5.000 TL kredi için size oldukca fazla bir pürüz çıkarmayacaktır. İster 12 isterseniz de 6 ay benzer biçimde kısa vadeler de bu krediyi derhal müracaat yapacağınız bir oldukca yol vardır. En süratli şekilde müracaat yapacağınız 3 yöntem ile bu beş bin krediyi çekersem aylık taksit tutarı ne kadar bulunduğunu burada bulabilirsiniz.

5 Bin lira kredinin müracaat şartları nedir?

5.000 lira gerekseme kredisinin en süratli şekilde 3 müracaat yoluna ulaşmadan önce bu kredinin müracaat şartlarına değinmeden geçmememiz oldukca doğru olacak. Özellik ile banka şubelerinden yapacağınız 5 bin lira gerekseme kredi başvurularında banka sizden ne olursa olsun,

 1. Gelir belgesini ister.!
 2. Minimum 4 yada bankaya bakılırsa 6 aylık bir SGK dokümanı ister.
 3. Oldukça yüksek olmasa da en aşağıya 1600 puana haiz bir kredi notu arar
 4. Ödenmiş bir tanede satmaca talep etmektedir.

Bunların haricinde müracaat miktarı oldukca fazla olmadığı için sizden kefildir, ipotektir talep etmeyecektir. Eğer banka şubesi haricinde bu müracaat yapmış olursanız banka sizden bir tek orta seviyede bir kredi notu isteyecektir. Onun haricinde sizden kesinlik ile hiçbir talep etmeksizin 5 bin lira kredinizi verecektir. Gelir belgesiz olarak sizlere en iyi bu imkanı veren 5 bankayı araştırdık ve gelir belgesiz kredi veren bankalar’dan en iyi ilk 5 muhteviyatında yer verdik. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

1- İnternet bankacılığından en süratli 5 bin liranızı alabilirsiniz

Sıklık ile müracaat meydana getirilen yöntemlerin başlangıcında İnternet bankacılığı gelmektedir. Şubeye gitmeden kredi almak isteyenlerin müracaat yapacakları tek yöntem İnternet bankacılığı üstünden geçmektedir. Şuan çağımızda her bankanın ne olursa olsun bir İnternet bankacılığı + bunun yanında cep telefonları için tasarlanmış bir de mobil uygulaması bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız ihtiyaç duyulan ister https://play.google.com/store/apps adresinden kullandığınız bankaya ilişkin uygulamayı indirerek isterseniz de direkt bankanın İnternet bankacılığına giriş yaparak kredi başvurusunu yapmak kalmaktadır. Müracaat işlemini gerçekleştirmek için ise bir tek bankaya ilişkin bir mevduat hesabına ve giriş işlemi için tek kullanımlık şifreye ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu tarz şeyleri çalışmak istediğiniz banka şubesinden derhal 5 dakika içinde tedarik edebilirsiniz.

2- SMS Üstünden 5 Bin TL Kredi Başvurusunun Yapılması

Süratli bir halde 5 bin liraya giden bir öteki yöntem ise SMS üstünden ön kredi başvurusunun yapılmasından geçmektedir. İnternet bankacılığı benzer biçimde SMS kredi başvurusunu da bir oldukca banka etken olarak kullanmaktadır. Sadece hepsinin ön müracaat için gönderilmesi ihtiyaç duyulan kısa bildiri metni farklılık göstere bilmektedir. Sıklık ile kredi başvurusu için tercih edilen bankalardan bazıların SMS ile kredi başvurusu için yazılması gerekilen metinlerine aşağıda yer verdik.

 • AKBANK => ”Kredi (boşluk) Vatandaşlık Numarası ”Yazılarak mesajı 4425 numaraya gönderin.
 • Türkiye İş Bankası => ”NAKİT  VATANDAŞLIK NUMARASI 5.000 AYLIK GELİRİNİZ” aralarında birer boşluk bırakarak 4402 gönderiniz.
 • Güvence bankası => ”Kimlik Numaranız (BOŞLUK) 5000 (BOŞLUK) ÖDEMEK İSTEDİĞİNİZ VADE (BOŞLUK) AYLIK GELİRİNİZ” yazarak 3390 numaraya göndere bilirsiniz.
 • Şekerbank => ”Kredi ” yazıp bir boşluk ”Kimlik Numaranız” 1953 numaraya gönderin.

3- Telefon Bankacılığı 5 Bin TL Kredi Başvurusu

Dijital kredi müracaat yönteminde ilk uygulamaya giren yöntemlerin başlangıcında telefon bankacılığı ile meydana getirilen kredi başvuruları gelmektedir. Günümüz de hala popülerliğini korumuş olan bu yöntem ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tek bilmenizde fayda olacak şey bankanın telefon bankacılığın kontakt numarasıdır. Buna sizler için biz en oldukca tercih edilen bankaların düşmanlığı bir araya getirdik.

 • Alo Güvence 444 0 335
 • Akbank 444 25 25
 • Halkbank 0-850-222-04-00
 • Yapıkredi 0-850-222-04-44
 • Denizbank 0-850-222-08-00

Numaralarından başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu

5 bin TL Kredi En Uygun Veren Bankalar

Şimdi en oldukca dört gözle beklenen bir öteki sorumuz 5 bin lira krediyi sizlere en uygun 36 ay vadeli size hangi banka veriyor. Bankalara bakılırsa ve anlık faiz oranlarına bakılırsa değişim gösterse de şuan için en uygun faizli kredi veren bankaya bakılırsa yapmış olduğumuz hesaplamada tablomuz aşağıdaki benzer biçimde oluşmaktadır. Bu geri ödeme tablosu için size bu ayda en uygun faiz oranını veren bankayı ilk sıraya aldık.

Ziraat Bankası 5.000 Lira kredi için 60 aya kadar tüm vadelere uyguladığı faiz oranı aylık %1.05 oranındadır. 1 yıldan 5 yıla kadar aylık ödeme tablosu ise şu şekilde oluşur.

Ziraat Bankası 5 Bin TL Geri Ödeme Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
451,57 TL 242,72 TL 173,62 TL 139,46 TL 119,26 TL

Bu ay genel anlamda her ay olduğu benzer biçimde sizlere tavsiyemiz Ziraat bankası oldu. Başvurunuzu İnternet üstünden derhal yapmak için lütfen buradaki formu eksiksiz olarak doldurunuz.!

5 Bin lira Kredi 36 Ay Vadeli En Uygun Veren Bankalar Hangileri

5 Bin TL krediyi nerede ise tüm bankalardan rahatlık ile alabilirsiniz. Hele bir de vadeyi 36 ay ( 3 yıl ) benzer biçimde seçenek ile kullanırsanız kredinin çıkmama benzer biçimde bir şansı nerede ise yoktur. Bu niçin ile sizlere kesinlik ile her ne kadarda miktar azca olsa da kredi faizlerinin düşük olanını tercih etmenizdir. Bu sebep ile sizlere müracaat için önereceğim bankalar.

 • Ziraat Bankası
 • Türkiye Halk Bankası
 • Vakıfbank
 • ICBC Bankası
 • QNB Finansbank

ilk 5 tavsiye edeceğim bankadır.

Halkbank 5.000 TL Kredi Hesaplama Tablosu

5.000 lira kredi için ikinci olarak sizlere tavsiye edeceğim banka Türkiye Halk Bankasıdır. Eğer kamu çalışanı yada emekli iseniz bu kez kesinlik ile Türkiye Halkbank ilk sırada gelir. Bunun sebebi ise Halkbank’ ın bu alandaki müşterilerine %0.10 dan daha çok olarak faiz indirimi uygulamasıdır. Şimdi sizlere düzgüsel şartlarda bankanın 5.000 lira kredi başvurusu için uyguladığı faiz oranı ve birde hesaplama tablosunu yer vereceğim.

5.000 lira 60 ay vadeli olarak HALKBANK’ dan kullanırsanız içinde bulunduğumuz ayda aylık %1.07 faizle çekebilirsiniz. Geri ödemeleriniz ise 12 aydan 60 aya kadar durağan(durgun) şu şekilde olacaktır.

HALKBANK 5 Bin TL Geri Ödeme Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
452,25 TL 243,40 TL 174,33 TL 140,19 TL 120,02 TL

Başvurunuzu gene İnternet üstünden hemen buradan yapabilirsiniz.!

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>