5 Mobil PUBG Uyumlu Destekleyen Kaldıran Telefonlar

Son yılların 7 den 70 kadar oldukça sevilen mobil oyunu PUBG oynamak için kesinlikle uygulamalı kasmadan destekleyen bir telefona ihtiyacınız vardır. Oyunun grafik tasarımların fazlalığı dolayısı ile bellek ihtiyacınızda bununla beraber getirmiştir. Bu nedenden dolayı eğer elinizdeki cep telefonu PUPG oyunu kaldıran bir özelliğe haiz değil ise oyunda kasmalar ‘dan dolayı sıhhatli bir işlev sağlayamazsınız. Her keseye uygun 1.000 liradan 2.000 liraya kadar size en ideal İOS ve Android 5 telefon markasını tanıtacağız.

PubG Oyununu Oynatacak Aygıt Özellikleri Nedir?

PubG oyununu cep telefonunuzdan mobil olarak oynaya bilmeniz için ilk olarak oyun tarafınca istenilen özellikleri bilmemiz gerekmektedir. Buna bakılırsa alacağınız cep telefonunun minimum aşağıdaki özellikleri hem yazılım hemde donanım olarak barındırması gerekmektedir.

Android kullanıcıları için lüzumlu  sistem ve bellek detayları :

 1. Cep telefonunuzun hafızasında minimum 2 GB boşluk olması şarttır.
 2. Cep telefonun işletim sistemi en aşağıya Android 5.1.1 olması gerekmektedir.
 3. Bizim tavsiye edeceğim RAM en aşağıya 3 GB olmasıdır!

İOS kullanıcıları için tavsiye edilen :

 1. En düşük iPhone 5
 2. iPad Air yada üstü
 3. iPad mini 2 yada daha üstü
 4. iPad Pro yada daha üst sürümleri
 5. 5. jenerasyon iPad
 6. 6. Jenerasyon iPad Touch

Sizlere uygun fiyatlarda olan PubG oynamak için tavsiye edeceğim cep telefonlarında eğer küçük kasmalar olur ise lütfen arka plan uygulamalarını kapatınız.! (clean master, battery vb.!)

Kasmadan PubG Oynaya Bileceğiniz Cep Telefon Modelleri

PubG oyun sevenler için kasmadan oyana bileceğiniz tam 26 telefon marka ve modelinden bahsedeceğiz. Bu telefon marka ve modellerini bizzat kullanıcı deneyimleri sonrasında bir araya getirdik. Ek olarak gene bu telefonları listelerken teknik özelliklerini kendimiz ‘de inceleyerek siz değerli üyelerimizin tercihine sunduk. PubG donmadan oynaya bileceğiniz telefonlar ‘da sıralama oluşturur iken de her bütçeye uygun olmasına oldukça ehemmiyet verdik. Yoksa sizlere iPohe x der geçerdik. Fakat, biz öyleki yapmadık. 😉 Ayrıca listede yer edinen telefonların üretimleri olmaya bilir, amaç hem üretim de olanları sizler ile tanıştırmak hemde elinizdeki mevcut telefonların PubG oyununa uyumlu olup olmadığına değinmektir.

1- Samsung Galaxy J6 kasmadan PubG oynamayın keyfine varın

PupG kasmadan oynamak isteyenlere Samsung J6

PubG kasmadan oynamak isteyenlere Samsung J6

İlk tanıtacağımız telefon Samsung Galaxy J6 modelidir. Bu telefonun 3 GB ram kapasitesi ve 32 GB bellek deposu PubG oyunu için oldukça idealdir. Telefonun şuan ki mevcut fiyatı da nerede ise her kese uygun şeklinde gözükmekte olup 1.229 TL civarlarındadır.

2- Samsung A6 asla problem yaşamadan PubG oynatan telefon modelleri içindedir

Kasmadan pupG oynamak isteyenlere özel cep telefonu A6

Kasmadan pubG oynamak isteyenlere hususi cep telefonu A6

Öteki bir sizlere tavsiye edeceğimiz PubG için telefon modeli Samsung A6 modelimiz ‘dir. Bu telefonun özelliği 4 GB Ram ve 64 GB hafızası ile PubG oyununun kasmadan oynaması için oldukça idealdir. 2.249 Lira fiyatının olması birazcık fazla olsa da bu telefon ile donmadan, kasmadan PubG oldukça rahat oynaya bilirsiniz.!

3- Samsung A7 PubG Destekleyen telefonlar arasındadır

Samsung a7 PupG Sevenlere donmadan deneyim sunmaktadır

Samsung a7 PupG Sevenlere donmadan tecrübe sunmaktadır

4 GB Ram ve 32 GB hafızası ile ve bundan önceki modelimiz olan Samsung A6 ya bakılırsa daha düşük fiyatı ile A7 modelimiz ile de PubG oyununu kasmadan oynaya bilirsiniz.! Telefonunun şuan ki mevcut fiyatı 1.935 TL ‘dir. 2.000 lira altında PubG oynamak için telefon arayanlar bu telefonunu da gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

4-Asus Xenfone 4 Max Ucuz fiyatı ile PubG Kasmadan oynatmaktadır

Asus Xenfone 4 Max Ucuz fiyatı ile PupG Kasmadan oynatmaktadır

Asus Xenfone 4 Max Ucuz fiyatı ile PubG Kasmadan oynatmaktadır

Eğer 1.400 TL şeklinde bir bütçeniz var ise ve PubG destekleyen ve kaldıran bir telefon arıyorsanız o süre Asus Xenfone 4 Max tam size bakılırsa! Her ne kadar 3 GB RAM haiz olsa ‘da eğer arka çalışan gereksiz uygulamaları kapatırsanız bu telefon ile de donmadan, takılmadan bir PupG deneyimine haiz olmuş olursunuz.

5- Xiaomi 8 lite 64 GB PubG Kaldıran, desteleyen bir telefon modelidir!

Xiaomi 8 lite 64 GB PupG Kaldıran, desteleyen bir telefon modelidir

Xiaomi 8 lite 64 GB PubG Kaldıran, desteleyen bir telefon modelidir

2.229 şeklinde fiyatı ile 2,2 GHz Quad Core + bunun yanında 1,8 GHz Quad Core bir işlemciye bir de 4 GB RAM konulduğu süre PubG oyunun kasması imkansızdır. Eğer, kafam rahat olarak ben PubG oyununu takılmadan destekleyen bir telefon arıyorum diyorsanız bu telefon kesinlik ile alınır. Mİ olarak kısa sürede kendi duyuracak olan telefon sizlere mükemmel bir oyun tadı sunacağına güvence veriyorum.

PubG Kaldıran Öteki Telefon Marka ve Modelleri Hangileridir?

Sizlere söz verdiğimiz şeklinde şuan piyasada 1.000 lira ile 2.000 lira arasından en iyi PubG oynatan telefon marka ve modellerinden bahsettik. Ek olarak sizler için yapmış olduğumuz araştırmalarda her ne kadarda bir kısmının üretimi ve hali ile satışı olmasa da PubG oyununu takılmadan oynattı için sizlere tanıtmak istedik. İşte öteki PubG indirip kasmadan oynatan telefon marka ve modellerimiz.

 1. Galaxy note 3
 2. Samsung Galaxy e7
 3. Samsun S7
 4. LG G3
 5. LG G4
 6. LG Q6
 7. Huawei Mate 10 lite
 8. Huawei p 20 lite
 9. Huawei p smart
 10. J6+
 11. Nokia 6
 12. GM 5 plus
 13. General Mobile Gm 6
 14. Redmi 5
 15. Reeder M10 Plus
 16. Xiomi a2 lite
 17. Galaxy j6 plus
 18. Sony xperia z3
 19. Sony Xperia XA Ultra
 20. Lenovo k6

Elinizde olan yada almaya düşündüğünüz cep telefonu yada tabletin PUBG Uyumlu olup olmadığını öğrenmek için bizlere sora bilirsiniz.

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>