5 Soruda Misyon Kredi Danışmanlık Güvenilir Mi?

Misyon Kredi Danışmanlık şirketi için yapmış olduğum araştırmam’da şunu net bir halde diyeyim ki kesinlik ile hiçbir bağımız şirket ile yoktur. Aslına bakarsan seneler ilkin de söz vermiş olduğum ve bunu hakkımız‘da bölümünde belirtmiş olduğum benzer biçimde asla hiçbir şirket ile iş birliği yapmamaktayız. Dolayısı ile Misyon Danışmanlık firmasının güvenilir mi ? sorularına yapmış olduğumuz araştırmalar ile doğru bir halde yanıt vereceğiz. Ayırca sizlerde eğer farsa eklemek istediğiniz yorumlar hepimiz ile bunu paylaşabilirsiniz.

Misyon Kredi Alanlar Memnun Mu? Nedir Bu Şirket?

Devletimizde KKB Kredi Notu’nun devreye girmesi ile beraber bir oldukca danışmanlık şirketi boy göstermiştir. KKB Kredi notu nedir ? diyorsanız, bilmeyenler için özetlemek gerekirse izah edeyim. Her ne kadarda geliriniz yüksel olur ise olsun. Gene ne kadarda kefil yada ipotek gösterirseniz bankaya gösterin. Eğer Findex şirketi tarafınca tutulan banka kredi notunuz  düşük ise hiçbir finansman kuruluşundan kredi alamazsınız. İşte Misyon Kredi Danışmanlık şirketi dahil olmak suretiyle bir oldukca danışmanlık şirketi sizleri bu mevzuda destek olmaktadır. Neden Kredi Alamıyorum, 10 Kullanamıyorum Sebebi ? içinde en mühim unsur olan KKB kredi notuna takıldı iseniz bu şirket sizlere sıcak paraya kavuşmak için destek olacaktır. Peki Misyon Kredi alanlar hakikaten memnun mu ? İşte bu mevzuda ciddi bir halde sizler için araştırma yaptım ve işte karşımıza çıkan burgular.!

Misyon Kredi Güvenilir Mi?

İlk olarak Misyon Kredi firmasının güvenirliğini bir ele alalım.  Misyon Kredi Danışmanlık şirketi adresi belli, kontakt telefonları mevcut olan bir firmadır. Dolayısı ile şirket kesinlik ile bir hayal ürünü değil. İllegal olarak da bir etkinlik göstermemektedir. Firmaya kredi için başvuruda bulunduğunuzda sizin için en uygun faizli ek olarak kredi notuna nazaran kredi çıkartacak olan bankaları araştırmasını bu şirket yapar. Bu firmanın kurum amacıda bu esasen. Güvenilik mevzusunda kesinlik ile tereddütünüz bence olmasın. Sadece, şu mevzuya’da kendinizi hazırlı bir halde tutmanız gerek. Misyon Kredi Danışmanlık şirketi dahil olmak suretiyle hiçbir şirket sizlere %100 olarak kredi çıkartacağız diyemez. Eğer diyor ise de o firmadan uzak durun.! Misyon Kredi Danışmanlık şirketi ilk etap da müşterilerinden 80 TL benzer biçimde bir sayı talep etmektedir. Bu talep ile sizin daha öncede belirtmiş olduğum benzer biçimde kredi notu skorunuz sorgulanır. Hemen sonra ise size en uygun banka ile iletişime geçerek kredi başvurusunda bulunulur. Bu bankalar benimde daha öncede belirmiş olduğum benzer biçimde.

 • BURGANBANK
 • ICBC

benzer biçimde finansman sektöründe oldukca fazla adı yer almamış bankalardır. Ha bana kalır ise senelerdir finansman sektöründe biri olarak sizlere tavsiyem, 80 TL yada 140 TL benzer biçimde bu sayıları bu firmaya yatırmadan ilkin bu adını saydığım 2 finansman için kredi başvursun’da bulununuz. 1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var ? sorusuna vermiş olduğum yanıtta olduğu benzer biçimde bir oldukca yöntem ile gene canlı para sahibi taksitli bir halde olabilirsiniz.! Ek olarak, eğer gelir belgeniz yok diye bu firmaya müracaat yapmayı düşünüyorsanız, kredi notunuz’da iyi ise o vakit kesinlikle Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi benim aldığım benzer biçimde sizde almayı deneyin derim. 😉

Misyon Kredi Danışmanlık Şikayetleri Nedir?

Samet ÇETİN Faturalı Hatalara Kredi Çıkarttırır

Misyon Kredi Danışmanlık firmasının nerede ise tüm şikayetleri 2 şekilden mevcuttur. Müşterilerin en oldukca yakınma etmiş oldukları mevzular.

 1. 80 TL ödeme yaptık fakat kredi çıkmadı
 2. Alan kişi temsilcileri bizlere oldukca geç dönüyor

Bu iki yakınma mevzusundan ilki olan kısaca ” 80 TL ödeme yaptık fakat kredi çıkmadı ” mevzusu hakikaten oldukca vahim. Bunun sebebi ise satın alan temsilcilerinin eğer kara listede olsanız bile size kredi çıkartıyoruz umudunun vermiş olmasıdır. Oysa benimde altını onlarca kere çizip söylemem karşın bir oldukca arkadaşımız bunu kabullenmiyor. Bakın sizlere hangi hallerde kredi kullana bilirsiniz bir kez daha belirteyim.

 1. Kara listede icralık iseniz kesinlik ile ağzınız ile kuş dahi tutsanız hiçbir bankadan kredi kullanamazsınız.
 2. Aynı şekilde kara sıralama ve icralık durumda olanlara hiçbir şirket kredi çıkartamaz. Sadece, emekli iseniz ve maaş aldığınız banka ile probleminiz yok ise size o vakit Samet ÇETİN dostum destek olabilir. Tel: 0-546-890-06-00 numarandan kendisine ulaşın. Kendisine KOSGEBKredi.net sitesinden ulaştığınızı lütfen emareniz.
 3. Kredi kullanım üst limitine takıldı iseniz gene bankalardan kredi kullanamazsınız. Fakat bu durumda olanlar için tavsiyem ” Nakit Ön ödeme ” imkanlarından yararlanmalarıdır.
 4. Kredi Notunuz eğer 1500 puan civarlarında iseniz o vakit kredi kullanmak için İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren 3 Süper Banka ile tanışmanız gerekiyor. Aksi takdirde bankalardan kredi almanız bir fazlaca zor olabilir.

Misyon Kredi İletişim Telefon Numarası

Misyon Kredi İletişim Telefon Numarası

Misyon Kredi danışmanlık şirketi İstanbul ilimizde etkinlik gösteren bir firmadır. Firmanın açık adres ve telefon numaraları ise şu şekildedir.

 • Adres: Halide Edip Adıvar Mah 34382 Şişli/İstanbul
 • Tel: 0-212-934-01-12
 • 0850 888 2901
 • 0533 192 3780
 • destek@misyonkredi.com
 • Whatsap +90 507 964 38 38

Şirket hafta içi etkinlik göstermektedir. Tam olarak emek verme saatleri ise şöyledir.

 • Çarşamba: 09:30 – 18:30
 • Perşembe: 09:30 – 18:30
 • Cuma: 09:30 – 18:30
 • Cumartesi: 10:00 – 12:30
 • PAZAR – KAPALI –
 • Pazartesi: 09:30 – 18:00
 • Salı: 09:30 – 18:00

Misyon Kredi Alanların Yorumları

Misyon Kredi danışmanlık şirketi üstünden eğer kredi kullandı iseniz lütfen hepimiz ile deneyimlerinizi paylaşınız. Ek olarak başvuruda bulunup yaşamış olduğunuz fena deneyimleri’de gene hepimiz ile paylaşınız. Ayrıca şunu’da açık bir halde belirtmek isterim ki ” Fake ” kısaca düzmece hesaplar üstünden meydana getirilen yorumlar engellenecektir. Bu niçin ile aynı İP üstünden özellik ile düzmece mail detayları ile bizlere yanıltıcı lütfen yorum halletmeye çalışmayınız. Kullanıcılarımız bizim için oldukca değerlidir. Bu tür davranış sergileyen şirketleri asla çekinmeden CİMER İnternet servisinden yakınma edileceğini unutmayınız.! Burada yazılan tüm veriler IP numaraları ile kayıt altında tutulacağını’da ek olarak belirtmek isterim.About admin

Check Also

İnternet’ten Trafik Cezası Nasıl Ödenir? Güvenilir Ödeme Noktaları

Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz ne olursa olsun günün birinde ben benzer biçimde sizlerde trafik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>