600 TL Yatırımla Ayda 3 5 10 Bin TL Kazanmak

Evet, fazlaca doğru duydunuz. İddia ediyorum yalnız 600 TL yada 100 USD yatırım ile ayda fazlaca rahat 3,5 hatta 10 Bin TL gelir elde edebilirsiniz. Bunu başaran biri olarak sizlere günde 100 ile 1000 TL içinde gelir iyi mi elde edilir sırrını vereceğim. Bu sırrı öğrenmek için tek yapmanız bu içeriğe yalnız 5 dakikanızı ayırarak sabır ile okumanızdır. Sizlere söz veriyorum ki en fena şartlarda dahi günde 50 TL kazanmalı işler nedir bu içerik sonrasında öğrenmiş olacaksınız.!

Ayda 10 Bin TL Kazanmak İster Misiniz?

Ayda 10 bin TL kazanmak aslına bakılır ise birazcık sabır ile {hiç de} zor değildir. Hele 600 TL benzer biçimde bir yatırım ile bunu fazlaca rahat bir halde başara bilirsiniz. Ben bunu 40 senelik hayatımda onlarca defa başardım. Sizlerde uzun yada kısa soluklu olarak ayda 3 yada 5 yada 10.000 TL benzer biçimde gelirleri düşük sermayeler ile elde edebilirsiniz. Üstelik bu başarıyı herhangi bir iş yeri açma ihtiyacı duymadan esnek emek harcama saatleri ile gerçekleştire bilirsiniz. Eğer beni dinleyip birazcık sabır ve en önemlisi kendinize inanarak 600 TL yatırım ile ayda 10.000 TL kazanmak istiyorsanız, bu söylediklerimi ciddiye lütfen alarak deneyin.!

Günde 100 ile 1000 TL Kazanmanın Sırrı Network Pazarlama’den Geçmektedir.!

Tüm dünyanın kabul etmiş olduğu en kazançlı tecim sistemi kesinlik ile Network Marketin şu demek oluyor ki Ağ Pazarlama sistemidir.Network Marketing Ne Demek ? Sistemleri hakkında sizlere geniş bir data vermiştim. Fakat gene özetlemek gerekirse bir data vermek isterim. Network Pazarlama sistemi bir pazarlama sistemidir. Türkçe karşılığı ağ pazarlaması olan yöntem ile kendi işinizi 600 TL rahatlık ile kurabilirsiniz. Ayda ise size samimi söylüyorum rahat 3 yada 5 hatta 10 bin TL kazanabilirsiniz. Dünya genelinde 2 çeşit ağ pazarlaması sistemi vardır.

 • Ürün satışı yaparak ekip oluşturmak
 • Yatırım firmalarına yatırım yaparak ekip oluşturmak

Bu iki ağ pazarlamasının ”ÜRÜN” olanı ne yazık ki sizlere kısa vadede süratli para kazandırmaz. Sadece! yatırım ağ pazarlamalarına nazaran fazlaca daha uzun vadeli olmaktadırlar. Yatırım ağ pazarlaması ise sizlere fazlaca kısa sürede fazlaca ciddi gelirler sağlar. Tahmin dahi edemeyeceğiniz paraları yatırım Network Pazarlama sistemleri ile elde süratli ve kolayca elde edebilirsiniz. Bu niçin ile ben sizlere ”YATIRIM NETWORK MARKETİNG” sistemlerinden bahsedeceğim. Ek olarak, bunun ile beraber eğer kazanmayı hakkaten istiyor iseniz sizlere ilk kez kontakt telefon numaralarımı’da vereceğim.

Yatırım Network Pazarlama (Ağ Pazarlama) Sistemi Nedir?

Adından’da anlaşılacağı benzer biçimde ” Yatırım Network’u ” ortada herhangi bir ürün olmadan meydana getirilen ağ pazarlamasıdır. Ortada ürün olmadan meydana getirilen bu ağ pazarlamasının en cazip yönü sisteme dahil olanlara verilen günlük eylemsiz gelirlerdir. Eylemsiz gelir ise şu anlama gelir. Herhangi bir iş yapamaya gerek kalmadan yaptığınız yatırım miktarına nazaran sistem tarafınca sizlere tanımlanan para’dır. Yatırım ağ pazarlamasının insanların ilgilisini çeken bir öteki yönü ise ürün ağ pazarlaması benzer biçimde elinize herhangi bir ürün alıp bunu satmak zorunda kalmazsınız. Kazanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey insanlara bu işi anlatıp kendi ekibinizi kurarak kayıt aldığınız şahıs başına prim almaktadır. Peki yatırım ağ pazarlamaları genel anlamda ne iş üstüne kurulur ?

 • Herhangi bir fon alım satımı
 • Sigorta şirketlerinin kazançlarına ortak olma
 • İnternet üstünden hizmet sektörü ortaklığı
 • Kurulmuş olan herhangi bir sektöre kazanç ortaklığı

benzer biçimde alanlar üstüne ağ pazarlamaları kurulmaktadır.

Yatırım Ağ Pazarlamasına Dahil Olmadan Neye Dikkat Edilmelidir?

Yatırım Ağ Pazarlamasına Dahil Olmadan Neye Dikkat Edilmelidir

Daha ilkin samimi bir halde belirtmiş olduğum benzer biçimde yatırım alanında bir ağ şu demek oluyor ki ekip oluşturup günlük’de gelir elde edeceksiniz ne olursa olsun yatırım yapacağınız network firmasının YENİ KURULMUŞ olmasına dikkat ediniz. Zira samimi bir halde belirtmiş olduğum benzer biçimde yatırım ağ pazarlama firmaların ömürleri fazlaca fazla gitmez. Bunun en büyük sebebi ise bu firmaların çoğunun birere PONZİ olmasıdır. Öteki adı PRİMAT sistemde olan bu ağ pazarlaması ile kısa sürede güzel paralar kazanabilirsiniz sadece aslan uzun vadeli olmazlar. PONZİ PRAMİT SİSTEMİ NEDİR? diye bir video sizler için yer verdik. Bu sistem ile ekip oluşturduktan sonrasında aslına bakarsak eğer yılmaz iseniz ve araştırmaya devam eder iseniz yeni yatırım firmalarına ekip halinde dahil olarak gene para kazanmaya devam edebilirsiniz. Eğer benim tecrübelerimi dikkate alıp 600 TL benzer biçimde rakamlar ile bir yatırım ağ pazarlamasına dahil olacak iseniz, bu firmalarda şunu arayın.

 1. Ne olursa olsun YENİ KURULMUŞ olmasına.
 2. Mümkün ise YURT DIŞINDAN kurulmuş bir şirket olaması. ( Yurt dış firmaları yurt içine nazaran daha uzun vadelidirler. )
 3. Günlük eylemsiz gelirin olmasına.
 4. Ana parayı kısa sürede kurtara bilme şansınızın olmasına
 5. Günlük para çekme imkanının olmasına

Itina göstermeniz gerekir. Bunlar ile beraber daha da mühim olan ise işin başlangıcında kuvvetli bir liderinizin olması fazlaca önemlidir. Eğer ki hiçbir tecrübeye haiz değilseniz işi bilen ve daha evvelinde bir ekibe haiz olan kuvvetli bir önder size para kazandıracaktır. Niçin mi ? işte ispatları ile beraber cevabı.

Kuvvetli Bir Önder İle Çalışmanın Size Sağlayacağı Avantajlar Nedir?

İster yatırım olsun ister ise ürün ağ pazarlaması olsun kuvvetli bir önder ile çalışmanın önemi fazlaca fazladır. Bunun sebebi ise kazanç planında onların desteğinin sizlere olmasıdır. Yatırım ağ pazarlamasından çoğunluk ile kazanç planı şu şekildedir.

 1. Günlük eylemsiz gelir. (Hiçbir şey yapmasanız’da alacağınız günlük gelir)
 2. Almış olduğunuz kayıt başına size verilen gelir.
 3. Network Ağınızdaki eşleşmeden gelecek olan pirim.

Madde 3 deki geliri alabilmek için eğer bir ekibi oluşturacak deneyiminiz yok ise ne olursa olsun iyi bir önder ile çalışmanız gerekir. Böylece her ne kadarda kayıt yapamadığınız için gelir alamaz iseniz’de sizin altınıza lideriniz tarafınca meydana getirilen kayıtlardan prim alabilirsiniz.!

Kuvvetli bir önder ile 600 liradan süregelen yatırımlar ile para kazanmak istiyorsanız o süre bizim Whatsap GURUBUMUMUZA GİRİN’ ‘ https://chat.whatsapp.com/HJVqCSbUjxSF2W0vt8wexC ” Bakın sizlere iyi mi 600 TL benzer biçimde rakamlar ile para kazanılır göstereyim. 😉

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>