657 Devlet Memurlarına Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020 Güncel

Devlet memurlarına toplu konut edindirme projesi haricinde öteki bankalar faizsiz kredi vermemektedir. İhtiyaçlarınızı bankaların devlet memurlarına verdiği gereksinim kredilerinden yararlanarak giderebilirsiniz. Devlet memuruna hususi gereksinim kredi veren bankalar Vakıf bankası, ING bankası, Denizbank, Güvence bankası ve Akbank benzer biçimde bankalardır.

kamu-çalışanlarına-özel-kredi

Kamu personeline bankalar kredi vermeye devam ediyor.

Denizbank Işgören Kredisi

Denizbank kamu çalışanlarına hususi 60 ay vade ile yüzde 1,89 faiz oranıyla 55.000 TL ye kadar gereksinim kredisi vermektedir. İhtiyaç kredisine başvurmak için lüzumlu evraklar; Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Gelir belgesi ( maaş bordrosu, maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak firmanın imza sirküleri, diplomalı özgür meslek sahipleri için 3 senelik matrahlı vergi levhası), Kamu Kimlik Kartı, Yerleşim belgesi yada son aya ilişkin resmi satmaca örneğidir. Kredi ile ilgili detaylı informasyon almak için tıklayınız.

Memurlara faizsiz kredi veren bankalar listesini incelemelisiniz.

Ingbank Devlet Memuru Kredisi

Bir tek devlet memurlarının yararlanabildiği bu fırsat ile %0,89 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Vade aralığı 60 aydır. Kredi Tahsis Tutarı, kredi tutarının %0,5’i kadardır. Bir tek nüfus cüzdanı ile müracaat yapılabilmektedir.

Vakıfbank Maaş Müşterilerini Unutmuyor

Kamu Personeline hususi taksitli gereksinim kredisi’nden Kamu kurum ve kurumlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçiler ve T.C. Emekli Sandığı, Toplumsal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur Emeklileri yararlanabilmektedir. 1.000-70.000.-TL aralığında verilen kredinin en fazla 60 aya kadar vade ile % 0,98 faiz oranıyla devlet memuruna hususi gereksinim kredisi verilmektedir.

Akbank Kamu Personeline Hususi Kredi

Akbank devlet memurlarına anında kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler 75.000 tl kadar ki kredi kullanımlarından %1,25 faiz oranıyla yararlanabilmektedirler. Ek olarak krediyi kullandıklarından , kredi kullanım tutarı olarak da 50 TL. ödemeleri gerekmektedir. Ek olarak bu krediyi kullandığınızda 3 ay kredi ödemenizi erteleme imkanınızda bulunmaktadır

Akbank kamuya özel kredi

Akbank kamuya hususi kredi

Halk Bankası

Kamu çalışanlarına hususi olarak gereksinim kredisi veren bankalardan bir tanesi de Halkbank’tır. Banka tarafınca 60 aya varan vadeler ile kredi veriliyor. Faiz oranları ve maliyet tablosu aşağıda gösterilmektedir.

Halkbank kamu çalışanlarına özel kredi

Halkbank kamu çalışanlarına hususi kredi

Devlet Memurlarına Konut Kredisi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

İş Bankası Kamu Çalışanlarına Kredi

İş Bankası kamu çalışanlarına kredi veren bankalardan biridir. Vade miktarı 60 aydır. % 1,05 faiz oranlı eşit taksitli ya da banka tarafınca şahıslara hususi olarak hazırlanmış ödeme planı ile kredinizi rahatça geri ödeyebilirsiniz. SMS ile başvuruda bulunmak da mümkündür. Nakit yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı, kredi miktarını ve aylık geliri yazarak 4402‘ ye sms gönderebilirsiniz. Kredi onayınız birkaç dakika içinde bildirilir. Ek olarak İş Bankası şubelerinden, web bankacılığından da müracaat yapmak mümkündür. SMS gönderiminin de ücretli bulunduğunu belirtmekte yarar vardır.

Kampanya dahilinde, 60 aya kadar vade ile sunulan kredide gelir belgesi de aranmıyor. Ek olarak arzu eden Odeabank müşterileri ödemelerine 3 ay sonrasında düşük taksitler ile başlayabiliyor.Sizde devlet memuru kredisi ile mobilyadan tatile tüm ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabileceğiniz gereksinim kredilerine başvurmak için tercih ettiğiniz bankanın en yakın şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

İş Bankası Kamu Çalışanlarına Kredi

İş Bankası Kamu Çalışanlarına Kredi

Şekerbank Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Kamu çalışanlarına hususi kredi veren bankalardan bir tanesi de Şekerbank olmaktadır. Bankanın verdiği kredi üst limiti 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise yüzde 1,79 olarak belirlenmiştir. Asgari vade 3 ay olarak belirlenmiştir. Asgari vade oranı 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis tutarı 250 TL alınmaktadır. Kredi bilgileri ile ilgili informasyon almak için tıklayınız.

 Maksimum Kredi Tutarı  50.000 TL
Faiz Oranı 3-48 Ay : % 1,79
49-60 Ay : %1,79
Vade 3-60 Ay
Tahsis Tutarı  250 TL

Memurlara sıfır faizli kredi kampanlayalarını takip edin!

QNB Finansbank

Kamu Finans maaş kredisi adı altında kamu çalışanlarına kredi vermektedir. Vade ise 60 ay olacaktır. Faiz oranları yüzde 0,94′ den başlamaktadır. Müracaat evrakları içinde kimlik belgesi, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve kamu çalışanı olduğunuzu gösteren belge sayılabilir. Kredi başvurusunda bulunmak için size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Hususi ve kamu bankaları faiz oranlarının yüzde 10 oranında indirime gittiğini duyurdu. Siz de bu bankalar ile görüşerek daha uygun olması dahilinde gereksinim kredisi ürünlerine başvurabilirsiniz. Bankalarının kredileri 2020 senesinde da verilmeye devam edecektir. Bireysel tüketici kredilerinin yanı sıra konut ve gereksinim kredilerinde de faiz oranlarının düşmüş olduğu bilinmektedir.

Bilhassa konut kredilerinin faiz oranları kamu bankalarında yüzde 0,99 seviyelerinde olmaktadır. Banka şubelerini ziyaret ederek uygun faizli olarak sunulan konut kredilerine müracaat yapabilirsiniz. Sadece alınacak olan konutun bankaların anlaşmalı olduğu inşaat firmalarından seçilmesi gerekmektedir.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>