750 TL İle Zengin Nasıl Olunur? (Sıfırdan Riksiz Yolu)

Yalnız 750 TL ile varlıklı olmanın yolunu sizlere anlatmadan ilkin ilk olarak şunun bilmenizi isterim. Kesinlik ile fazlaca çalışan fazlaca kazanır diye bir kavram yoktur. Akıllı ve doğru işi meydana getiren fazlaca kazanandır. Eğer hayatınıza kendiniz dokunmaz ve başkaların dokunmasına izin verir iseniz ihmal etmeyin ki yaşam boyu onların istediği yaşamı yaşarsınız. Asla kendi hayallerinizi gerçekleştiremezsiniz. Şimdi sizden istediğim öteki bir mevzu ise lütfen bu içeriğimize kendiniz ve aileniz için bir talih verin ve sonuna kadar okuyun. Bakın görmüş olacaksınız ki asla aklınızda en küçük bir sual dahi kalmadan iyi mi ufacık bir yatırım ile asla risksiz olarak varlıklı olunuyor görmüş olacaksınız. İster kadın ev hanımı olun ister ise bay olun bu iş fırsatı tam size bakılırsa buna sizde tanık olacaksınız.

Sıfırdan Varlıklı Olma Yolları Nedir?

Nerede ise asla sermayesiz olarak sıfırdan başlayıp varlıklı olmak ister misiniz. ? Oldukca büyük olası ile bu probleminin cevabı ”EVET” olduğundan buradasınız. Eğer ki hayatınızda bir değişim meydana getirecek iseniz bunu ilk olarak kendinizi değişiklik yapmak ile başlamalısınız. Eğer bu değişimi kendiniz ile başlamazsanız emin olun ki hayatınız şuan iyi mi ise o şekilde sürecek. Aylık gelirinizi bilmiyorum fakat eğer 3.000 TL yada 4.000 TL bir gelire haiz iseniz yaşam boyu o şekilde bir yaşam standardı ile sürecektir. Her ne kadarda rakamlar vakit ile 5.000 hatta 10.000 TL dahi olsa yaşam şartları aynı olacağı için yaşamış olduğunuz yaşam standarttı hep aynı olacak, kesinlik ile değişmeyecek.! Bunun ispatını yapmam çok da fazla zor olmasa gerek aslen. Çalışmış olduğunuz iş yerindeki sizden ilkin girmiş kişilere bir bakınız.! Kaç senedir aynı işi yapıyor ve mal varlıkları neler. ? Benim hayatımın değişmesindeki en mühim görevi oynayan fikir bu oldu. Kendimden 30 yıl ilkin işe girmiş bir çalışanın yaşam yaşantısına baktım. Elde etmiş olduğu bir ev ve bir eski marka otomobildi. Benimde sonum eğer kendimde bir değişikliğe gitmez isem aynı olacaktı. Evet, sizlerin de sonunuz eğer hayatınızda bir değişlik yapılamazsa kesinlik ile aynı olacak. Bu mevzuda eğer ki bana hak veriyor iseniz sıfırdan varlıklı iyi mi olur bunun sırrını sizlere vermeye devam edebilirim. 😉

Kısa Yoldan Varlıklı Olmanın Püf Noktaları

Size kısa yoldan varlıklı olmanın yolunu göstermeden ilkin bir sorum daha olacak. Hayatınızı değiştirebilmek için aylığınız şu anki yaşam şartlarını göz önünde bulundursak ne kadar olması gerekmektedir.?

✔ 3.000 TL

✔ 5.000 TL

✔ 10.000 TL

Bence bu rakamların asla biri sizin hayatınızı değiştirecek kadar kafi değil. Kabul ediyorum bir ihtimal varlıklı olmanın sırrını sizler ile paylaşmadan ilkin bu kısa sürede olamayacak. Bu süreç bir ihtimal 3 ay bir ihtimal ise 5 ay sürecek. Fakat güvenli olun ki 12 ay dan fazla süremeyecek. Tam 12. ay olduğu vakit aylığınız en fena olasılık ile en düşük bürüt olarak 73.728, net ise; 58.982 TL olacak. Peki şimdi gene sizlere soruyorum, aylığınız en fena olasılık ile 58.982 TL olsa sizlere önereceğim işi yapar mıydınız. ? Üstelik hiçbir risksiz ve nerede ise sıfır denilecek kadar azca ana para ile.. Eğer bunda da hem düşünce isek artık kısa yoldan varlıklı olmanın püf noktasına geçebiliriz.

Oldukca Para Kazanmanın En Güvence Yolu

En başta’da söylediğim şeklinde fazlaca para kazanmak için fazlaca çalışmak gerekmiyor. Elbet ki çalışmak fazlaca mühim. Kesinlik ile çalışan ile çalışmayan aynı olması imkansız. Fakat şu da bir gerçek ki doğru işi yapmış olursanız eğer fazlaca çalışan birinden ondan azca dahi çalışmış olsanız bile fazlaca para kazanırsınız.! Peki, bu iyi mi olacak. ? Ne yapmalıyız.? Bunun öğrenmek için aslen ilkin tecim sistemini bilmemiz gerekiyor. Peygamber efendimizin de söylediği şeklinde ” Rızkın 10 / 9 ‘u ticaretten geçmektedir. ” o vakit gelin dünya yer edinen 2 tecim modelinin ne olduğuna bir bakalım. Ondan sonrasında ise yolumuza en doğrusu ile devam edelim.

Dünya genelinde 2 şekilde real doğrusu gerçek anlamda tecim dönmektedir. Bunlar;

 1. Klasik Tecim
 2. Network Pazarlama

Dünya gelinde tam anlamı ile tecim sistemi bu iki sistemin üstünden dönmektedir. Gelin şimdide her ikisinin işleyiş mantığına bir bakalım. Ondan sonrasında milyoner olmak için yolumuzu iyi mi atama etmemiz gerektiğine beraber mantığımız ile karar verelim.

Klasik Tecim Sistemi: Bu sistemde Tv, radyo ve gazetede reklamlarını görmüş olduğunuz firmalar yer alır. Bu firmalar ürünlerini üretir, sizlerin de görselde görmüş olduğunuz şeklinde bir aşamadan geçerek nihai tüketiciye gelir.

Tüketiciye gelene kadar geçen bu süreçte üretici şirket tarafınca elde edilmiş ürün 1 TL iken tüketiciye bu 5 TL mal olur. Doğal olarak buna bir de tanıtım için reklam bedelleri dahil olunca bu fiyat fazlaca daha çok artmaktadır. Bu sistemde kesinlik ile tüketici para kazanmaz. Siz ne kadarda beğenmiş olduğunuz bir ürünü eşinize dostunuza önerseniz bile şirket kesinlik ile size bunun için bir ücret ödemez, doğru mu ?

Network Marketin Sistemi: Şimdi ise sizlere Network Marketing Ne Demek? bundan özetlemek gerekirse bahsedeyim. Bu sistemde ise yapınak tarafınca üretilen ürün direk aracı dağıtıcılar tarafınca evinize kadar gelir. Burada Network Pazarlama sistemi ile çalışan firmaların amaçları şudur.

 1. Ürünleri daha ucuz fiyata tüketiciye ulaştırma.
 2. En iyi pazarlama yolunun ” TAVSİYE ” bulunduğunun bilincinde olması dır.

Hem pazarda rekabet edebilmek hemde en iyi ürün reklam ve pazarlamanın yönteminin ” Network Pazarlama ” sisteminin bulunduğunun bilincinde olan firmalar bu yöntem ile ürünlerini pazarlamaktadır. ” Network Pazarlama ” firmaları ” Klasik Pazarlama ” yönteminde yapılacak olan giderlerin bir kısımını ise kendisine çalışan ” Dağıtıcı ” lerine verirler. Böylece devamlı olarak kullanıp önereceğiniz bir üründen para kazanma şansını sizlere ” Network Pazarlama ” firmaları sağlarlar. Eğer gene buraya kadar hem düşünce isek, sizlere mükemmel bir kazanç planı olan bir ” Network Pazarlama ” şirketi ile tanıştırmak isterim. Firmanın ürünlerini ve kazanç planını görünce bana fazlası ile 750 TL ile iyi mi varlıklı olunuyormuş hak vereceksiniz.

Network Pazarlama Sistemiyle Varlıklı Iyi mi Olunur?

Bilincinde iseniz yavaş yavaş varlıklı olmaya doğru gidiyoruz. Sizlere bunu düşük sermayeler ile vaad edecek başka bir iş modelin olmadığını ispatlayacağım. Eğer buraya kadar haklı isem güvenli olun bundan sonrada haklı olacağım. Sonunda ise artık birlikte çalışacak iş ortağı olacağız. 7 Senesini girişimciliğe vermiş biri olarak eğer ben bu işi yapıyor isem siz değerli ziyaretçilerimizin’de bence para kazanmak ve hayatınızı değiştirebilmek için bu işi niçin yapmanız icap ettiğini beraber göreceğiz.

750 TL ile varlıklı iyi mi olunur mevzusuna tekrardan gelir isek ve artık hayatımızı değiştirebilmek için Network Pazarlama firmalarına bir talih vermeyi düşünüyorsak bizim dikkat etmemiz ihtiyaç duyulan bir kaç maddemiz var. Bu maddeler hakkaten doğru bir işe başlangıç için fazlaca önemlidir. Bu maddeleri sıralarsak.

 1. Çalışacağımız ”Network Pazarlama Şirketi” kesinlik ile mali yapıdan fazlaca kuvvetli olmalı.
 2. Prestij ve vizyon sahibi olmalı.
 3. Kazanç planının kusursuz bir halde işliyor olması.
 4. Kesinlikle üretmiş olduğu ürünler rakipsiz olması.
 5. Kesinlikle firmanın ürünleri ”İSTEK” den ziyade ”İHTİYAÇ” üstüne kurulmuş olması. Böylece üretilen ürünler eğer hakkaten kaliteli ise pazarda hem talep olur hemde size yeni iş ortakları dahil olur.!

Tüm bu kriterlerin yer almış olduğu bir firmayı ben seneler sonrasında buldum dostlar.

Yatarak Iyi mi 750 TL İle Varlıklı Olabilirim?

Şimdi ”Network Marketin” ile varlıklı olmak için doğru firmayı bulduğumuza bakılırsa muhteviyatında yer edinen doğru ürünü’de seçmemiz gerekmektedir dimi. ? Bu o şekilde bir ürün olsun ki bu her evde tüketilen ve rakipsiz olsun. Bu ürünlerin içinde benim seçmiş olduğum ürün ise ”Hijyenik Hanım Pedi” ‘tir. Durun, durun sakın ben yapamam deyip bu işten varlıklı olunur mu diye ön yargılı olup kaçmayın, kendinize bir 5 dakika daha talih verin. Gelin isterseniz ilk olarak bu ürünü bir yakından tanıyalım, sonrasında ise eğer ki bu seçimden dolayı ben haklı isem yolumuza devam edelim olur mu.?Ek olarak Türkiye’de 7 senedir ” One More Sıhhat Bandı ” adı altında binlerce kişiyi varlıklı eden bant da yer edinen negatif iyon bandı Airez Hijyenik Pad içinde ” Yeşil Şerit ” olarak yer almakta ve aynı şekilde sunum yapmış olup aynı etkiyi göstermektedir.! Sizlerde inanmazsanız ped içinde yer edinen yeşil şeriti çıkarıp aşağıdaki One More Sıhhat bandı videosundaki testi yapabilirsiniz.!Evet, ürünün standardını ve rakipsizliğini gördünüz dimi. Hele bir de siz eğer kazanç planına dahil olunca kullanıcı deneyimlerini bir duyun ne kadar haklı olduğumu görmüş olacaksınız. Şimdi sizlere bir kaç sorum daha olacak.

 1. Bu ürünün her evde minimum bir kullanıcısı var mı ?
 2. Bu ürünü kullanan başka bir ürün daha kullanır mı ?
 3. Ürün vakit ile tüketilecek mi ?

Eğer cevabınız benim şeklinde ”evet” ise varlıklı olmak için artık kazanç planını öğrene biliriz. Peki şimdi sizlere bir sorum daha olacak. ? Ne kadar aylık bir gelire haiz olur iseniz en fena olasılık ile eşiniz sunum yapsa sizde kazanç planını anlatabilirsiniz.? Ayrıca ben 39 yaşlarında bir adam olduğum halde hayatımda ilk kere bir karı kuaförüne girdim ve asla tanımadığım bir bayana sunum yaptım. Dostlar asla kimse sizin faturalarınızı ödemez. Kimse sizin çocuğunuzun geleceği için bir maddi yardımda bulunmaz. Kesinlik ile ben dahil sizlerde nasip olur ise helal bir halde para kazanıyoruz. Şimdi gelelim tekrardan soruma.. Ne kadar aylık bir gelire haiz olsanız bu ürünü pazarlayabilirsiniz. ?

 • 2.000 TL
 • 5.000 TL
 • 10.000 TL

Yoksa 20.000 TL mi.? Hayallerinizi gerçekleştirmek için yoksa bu rakamlardan asla birimi? Peki size firmaya ilişkin bir kazanç planını çıkarayım. Ve size en fena senaryo ile tamamen riskiz bir halde iyi mi milyoner olunur onu anlatayım. Fakat ilk olarak bir paketlere bakalım. Bunların içinde ise size söz vermiş olduğum şeklinde 750 TL olanın ile yola devam edeceğim.

KAZANÇ PLANI
PAKET REFERANS ( KAYIT ) EŞLEŞME
Bronz ( 750 TL ) %10 ( 47.25 TL ) 36 TL
Gümüş ( 1.500 TL ) %15 ( 70.8 TL ) 40.5 TL
Altın ( 2.850 TL ) %20 ( 94.5 TL ) 45 TL
Platin ( 5.700 TL ) %25 ( 111 TL ) 49.5 TL

Evet, burada ana para olarak 750 TL ile yola çıkacağız. Şunu lütfen ihmal etmeyin, evet 750 TL vereceksiniz fakat karşılığında elinizde mükemmel bir ürün olacak.! Doğru mu ? Paranızı çöpe atmıyorsunuz kesinlikle ek olarak görün bak bu ürünü kullanan başka bir ürün kullanacak mı! Ben bunu nerede ise 30 bayanda denettim. Hepsi, devamı var mı diye soruyor. 😊 Şimdi gelelim bu ürün üstünden 1 yıl içinde ne kadar bir aylığa haiz olacağımıza. Tüm senaryoyu en fena olasılık üstünden yola çıkarak kuracağım.

Şimdi herhangi bir Network Marketin firmasından bu; Avon, Amway, LR yada Farmasi dahil iyi mi gelir elde edilir onu anlatayım. Sizlere tavsiye edeceğimiz bu şirket dahil hepsi ya Unilevel yada Binary sistemi ile kazanç planı sağlamaktadır. Ben bu firmalar içinde içeriğimiz de yer verdiğim sebeplerden dolayı ben dahil olduğum firmayı seçtiğim için onun kazanç planı olan Binary sistemine sizlere bahsedeceğim.

Şimdi eğer birazcık sonrasında anlatacağım yol ile bir ağ pazarlama firmasından 750 TL yada üstünden ürün aldığınızda artık firmanın bir distribütörlerü olacaksınız. Bunu şu şekilde düşüne bilirsiniz. Firmalar diyor ki siz bizim çalışanımız olmanız için belli bir oranda ürün çektiğinizi görmemiz lazım. Aynı şekilde sizlere tavsiye edeceğimiz ağ pazarlama şirketi’da bu siyaset ile kendi dağıtıcıları için talep de bulunmaktadır. 750 TL ürün aldık. Peki, ya şimdi ne olacak. Gene sizlere bir kaç sorum olacak.

 1. Almış olduğunuz bu ürün kaliteli mi?
 2. Herhangi bir raf ömrü var mı? Şu demek oluyor ki, bozulma akma yada kokma? Hayır.!
 3. Paranızı çöpe mi atıyorsunuz.? yooo

Demek ki riskimiz sıfır dimi. ? O vakit yitik edeceğimiz herhangi bir şey de yok. Aynı şekilde tavsiye ettiğiniz eş ve dostlarınızın da herhangi bir kaybı olmayacak. Hani dedim ya Network Pazarlama firmasında tavsiye ile para kazana bilirsiniz. Artık bunu yapma zamanı geldi. Derhal yukarıda kazanç tablosunda sizlerin de görmüş olduğunuz şeklinde.

 1. İlk yaptığınız kayıttan 47.25 TL gelir elde edersiniz.
 2. İkinci olarak yaptığınız kayıttan ‘da gene aynı şekilde 47.25 TL gelir elde etmiş olmuş olursunuz.
 3. Binary sistemi olduğundan her ikisi de şekilde görmüş olduğunuz şeklinde eşleşmiş olduğundan şirket size siz olmazsanız bu ekip olmazdı deyip 36 TL de BONUS verir.

Toplamda BÜRÜT: 130 TL, NET: 104 TL gelir elde edersiniz.! Şimdi sizlere son bir sorum daha olacak? Siz bu mükemmel ürünü 30 gün içinde kaç kişiye tavsiye edersiniz? Ben en fena senaryo ile bunu 2 diyorum. Eğer ki alacağınız o 2 şahıs de aynı kopyalamayı sizin şeklinde yapar ise 12 ay sonrasında siz asla kayıt yapmasanız bile aylık kazancınız aşağıdaki şeklinde olacaktır.!

1 AY 2 KİŞİ 48.25 + 47.25 TL + 36 TL => 130 TL BÜRÜT ( 104 TL NET )
2 AY 4 KİŞİ 36 + 36 ==> 72 TL
3 AY 8 KİŞİ 36 X 4 ==> 144 TL
4 AY 16 KİŞİ 36 X 8 ==> 288 TL
5 AY 32 KİŞİ 36 X 16 ==> 576 TL
6 AY 64 KİŞİ 36 X 32 ==> 1.152 TL
7 AY 128 KİŞİ 36 X 64 ==> 2.304 TL
8 AY 256 KİŞİ 36 X 128 ==> 4.604 TL
9 AY 512 KİŞİ 36 X 256 ==> 9.216 TL
10 AY 1024 KİŞİ 36 X 512 ==> 18.438 TL
11 AY 2048 KİŞİ 36 X 1024 ==> 36.864 TL
12 AY 4096 KİŞİ 36 X 2048 ==> 73.728 TL ( NET 58.982 TL )

12. ayınız da aylık geliriniz en fena olasılık ile 58.982 TL. Matematik yalan söylemez. Size söz vermiş olduğum şeklinde kesinlik ile risksiz nerede ise sermayesiz ve fazlaca kısa olmasa da sonunda yatarak milyoner olacağınız bir yol.!

Sizin İle Iyi mi Görüşebilirim?

Bu mükemmel kazanç planından yararlanmak isteyenler Whatsap gurubumuzdan bizlere ulaşa bilirler. https://chat.whatsapp.com/GpPfWeW0uCsA0fJ2qrMOrn

UNUTMAYIN HAYATINIZDA BİR DEĞİŞİKLİK YAPMAZSANIZ BUGÜN NASIL İSE YARINDA ÖYLE OLACAK!

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>