Acil Kredi Lazım 5 Dakika’da 15.000 Lira Bulma Yolları

Asla ummadığınız anda acil kredi lazım olduğu zaman insanoğlunun eli ayağına dolaşmıyor dersek yalan olur. Hele bir de mevzuubahis olan mevzu sıhhat ise kredinin ivedilik durumu fazlaca daha ehemmiyet kazanmaktadır. Bu tür durumlarda 5 dakika içinde nakit paraya ulaşmak için bir fazlaca yöntem vardır. Bu yöntemler ile ele geçecek olan nakit para kredi notu sorunsuz olanlar için 40.000 hatta ticari ise 80.000 liraya kadar çıkarken, kredi notu düşük olanlar için ise 15.000 lira kadar 2020 da çıkmaktadır. Her iki şartlarda bulunanlar için minimum 6 ay en fazla ise 60 ay vadeli acil jet hızındaki kredinizi sayacağımız şu 5 yöntemden biri ile temin edebilirsiniz.

Banka Kredi Vermiyorsa Bizlere Gelin!

Acil kredi başvuruları için biz 2 kesim için çıkan yollar üretmekteyiz. Bunlardan bir tanesi kredi notu düşük olanlar bir ötekiler de kredi notlarında herhangi bir problem yaşamayanlar dır. Kredi notu sorunsuz olanların acil krediye en süratli bir halde ulaşmalarında ki yöntemler.

 1. SMS aracılığı ile meydana getirilen kredi başvuruları
 2. İnternet Mobil Uygulamalar ile meydana getirilen kredi başvuruları
 3. Telefon bankacılığı ile meydana getirilen müracaatlar
 4. Toplumsal ağlar üstünden meydana getirilen kredi başvuruları dır.

Kredi notu düşük olanların ise acil kredi başvurmadaki alternatifleri

 1. Faturalı hatları üstünden 6 ile 12 ay vadeli minimum 1.000 en fazla ise 15.000 lira kredi ala bilirler. Ne şekilde mi? İşte burada
 2.  Senet karşılığında PEŞİN komisyonlu olarak kredi alabilmeleri.
 3. Beyaz eşya satan mağazalardan bozdurma teknikleri ile para temin etmeleri
 4. Kredi kartları ile kuyumculardan taksitli altın alıp bozdurarak para bulma

yöntemleridir.

1- İnternet bankacılığı üstünden meydana getirilen acil kredi başvuruları

Değişen teknolojinin artık ceplere de girmesi ile beraber buna ayak uyduran bankalar acil kredi gereksinim duyan vatandaşlara hafta sonu dahil hizmet suna bilmek adına oluşturdukları güvenli İnternet sayfalarından kredi imkanları sunmaktadır. Nerede ise her banka (genel anlamda hususi bankalar) bu imkanı sunmaktadır. Bu imkanları sunmak ile yetinmeyen bankalar gene akıllı telefon sahipleri için oluşturdukları mobil uygulamalar ile daha süratli bir halde hizmet sunabilmektedir. Bu hizmeti en şekilde sunan bankalar içinde bizce ilk sıra Akbank Direkt ve sonrasında CEPTETEP ve MobilDeniz gelmektedir. İnternet üstünden acil kredi başvurularınızı İster bankaların İnternet üstünden ister ise mobil uygulamalarını indirerek anında sağlayabilirsiniz.

 • Üstelik bu müracaat şekillerinde herhangi bir gelir belgesiz beyan etmek zorunda değilsiniz. Ek olarak krediniz onayladığı taktirde gene kefil de banka sizden istememektedir.!

2- İnternet sitesi üstünden acil kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Kredi kullanmaya karar verdiğiniz banka için İnternet’ten acil kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak ilgili bankanın resmi internet sayfasına girmeniz gerekmektedir. Kesinlikle ana sayfasında kredi başvurusu adı altında bir bağlantı görmüş olacaksınız. İlgili bağlantıyı tıkladıktan sonrasında ise oluşturulan sayfada,

acil-kredi-lazim-bankalar-vermiyor-ne-yapmaliyim

acil-kredi-lazim-bankalar-vermiyor-ne-yapmaliyim

diye bir pencere açılacaktır. Her ne kadar da renkleri ve şekilleri değişim gösterse de sizden istenilen TCN doğrusu Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız akıllı yada düzgüsel cep telefona ilişik numara ve sitenin güvenliği için güvenlik kodunun ilgili alana girilmesidir. Bu başvurular genel anlamda acil kredi lazım diyenler için meydana getirilen başvurulardır bu niçin ile kullanmak istediğiniz kredinin sebebi sormazlar. Eğer vasıta yada konut kredisi kullanacaksanız bunu gene bankanın ana sayfasında yer edinen ilgili sekmeden sağlamanız gerekmektedir. Ön başvurunuz sistemde yer edinen kredi notunuz da ki dereceye bakılırsa değerlendirerek size otomatik bir yanıt verecektir. Gelen cevapta yer edinen limiti ve ödeme koşulunu kabul etmeniz durumdan acil kredi ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz.

3– Mobil uygulamalar üstünden acil kredi başvuruları iyi mi yapılır?

acil-kredi-basvurusuMobil uygulama üstünden acil kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak o bankaya ilişik olan mobil uygulamayı akıllı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.acil-kredi-basvurusu-islemleri Mobil sisteme girebilmeniz için ise banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer banka müşterisi değilseniz dahil TCN ile de bir fazlaca mobil uygulamaya girebilirsiniz. İster alan kişi numaranız ister ise TCN ile giriş sağladığınız uygulamada kesinlikle fakat kesinlikle kredi başvurusu isminde bir sekme göreceksinizdir.Sol yandaki da ki resimde ki benzer biçimde. Başvur sekmesini tıkladığınızda bu kez sizden İnternet’ten kredi başvurusu işlemlerindeki benzer biçimde kimlik detayları yerine size hususi olarak daha ilkin tanımlanmış kredi limiti kredi faiz oranları ve aylık ödeme tutarını görmüş olacaksınız. Sağ yandaki resimdeki benzer biçimde. Eğer bankanın size hususi olarak oluşturduğu kredi mitini faiz ve aylık geri ödeme miktarlarını kabul ediyorsanız altta yer edinen derhal başvur sekmesini tıklamanız yeteli olacaktır. Muhtemelen krediniz 5 yada 10 dakika ya kadar mevcut hesabınıza aktarılacaktır. Tüm bu işlemler yukarıda da belirttiğimiz benzer biçimde banka sicili temiz ve kredi notu kıymeti düzgüsel ve üstü olanlar içindi ya peki kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar var mıdır, var ise hangileridir? ne yapmalıdırlar?

4- Telefon bankacılığı ile acil kredi başvurusu yapmak!

İnternet üstünden başvuruların kabul edilmesi ile beraber her ne kadar da olsa popülistliğini yitirmiş olsa da hala bir fazlaca vatandaşımız telefon bankacılığı üstünden kredi başvurusunda bulunmaktadırlar. Bankalarda bu uygulamayı bu niçin den dolayı halen etkin olarak tutmaktadırlar. Bankalara ilişik telefon bankacılığı numaraları ise şu şekildedir.

 • İş bankası → 0-850 724-07-24
 • Güvence bankası → 444-03-33
 • Akbank → 444-25-25
 • Denizbank → 0-850-222-08-00
 • Halkbank → 0-850-222-04-00
 • Şekerbank → 0-850-222-78-78

numaralardan süratli bir halde başvuruda buluna bilirsiniz.

Kredi Çıkmıyorsa Iyi mi Alabilirim Diyorsanız..

Bankalardan kredi çıkmıyor diyorsanız sizlere artık yasadışı yöntemler haricinde para bulmaktan başka yol kalmamıştır anlamına gelir. İllegal dediysek derhal endişelenip sizleri fena serüvenlere sürükleyecek değiliz. Değişik metotlar ile birazcık daha detay şekilde para bulma yollarından bahsedeceğiz. Bu yollardan benim kafama yatan en iyisi kesinlik ile herhangi bir faturalı hat üstünden alınan kredidir. Şunu net bir halde de belirtiyorum ki asla bu yöntem ile dolandırılmazsınız.  Doğal olarak bizim dediğimiz şekilde bu işi hallederseniz. Özellik ile 5 bin Lira kredi benzer biçimde küçük tutarlara ihtiyacınız var ise bu yol sizi sıcak paraya gün içinde ulaştıracaktır. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan faturalı hattına ilişik satmaca ödeme noktasına gidip, adınıza kayıtlı olan aleti almanızdır. Aynı anda aleti dahi elinize almadan ilgili şirket size aleti peşin paraya alıp faturanıza 12 aya kadar taksitlendirme yapacağından asla şüpheniz olmasın..

60 Ay Vadeli Acil Kredi Çıkartan Bankalar

Artık gerekseme kredisi bir çoğumuzun da bilmiş olduğu benzer biçimde vade süresi 60 aya çıktı. Vadelerin 36 aydan 5 yıl çıkması özellik ile kredi kullanım limitine takıldığı için nakit çekim yapamayan kesimi rahatlattı. Ek olarak gene ayı şekilde vadeler uzadığından dolayı aylık ödeme taksit miktarlarında ciddi bir halde düşüş olmasından dolayı acil krediye ihtiyacı olmasına karşın kredi notundan dolayı kredi çekemeyenlere gün doğurdu! Özellik ile 2, 3 ile 5 bin TL benzer biçimde ihtiyaçlarınız için taksitli nakit ön ödeme çekmek istemeyenler artık 60 ay vadeli rahatlık ile ”Bireysel Tüketici Kredisi” kullana bilirler. Aramızda eğer Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Çekilir? (ATM-MOBİL) bilmeyenlerimiz var ise ve öğrendikten sonrasında o yöntem ile derhal canlı paraya kavuşmak isteyenler için bunu ilgili bağlantıda detaylı anlattığımı da bir kez daha belirtmek isterim. Nakit ihtiyacını bireysel krediler ile çözmek isteyenler ise sizlere önereceğim bankanın avantajlarından derhal yararlana bilirler.

ING bankası 60 aya kadar tüm vadelerine aylık %0.89 faiz uygulayarak kredi imkanı sağlamaktadır. Ufak meblağlarda kullanacağınız tüketici kredisinin geri ödeme çizelgesi şu şekildedir.

ING Bankası 60 Ay Ödemeli Acil Kredi Desteği
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
3.000 TL 67,98 TL 4.078,68 TL
6.000 TL 135,95 TL 8.157,36 TL
9.000 TL 203,93 TL 12.235,93 TL
12.000 TL 271,91 TL 16.314,54 TL

ING kredi başvurunuzu T.C. kimlik ve size ilişik cep telefon numaranız ile hemen bu formu doldurarak yapabilirsiniz.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>