Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nedir?

Adıyamanlı pişmeden köfte denildiği süre Türkiye’de iki şirket ön plana gelmektedir. Bir birleri ile de kıyasıya bir rekabet içinde olan bu iki firmayı da birbirinden ayıran özellik birinin Erkan usta bir diğerininde Ömer AYBAK olarak bilinmesidir. Her iki Adıyaman pişmeden köfte bayilik müracaat şartlarını, maliyet hesaplamalarını ve firmalara ilişkin kontakt bilgilerini sizler ile sayfamızda paylaşacağız.

Adıyaman Pişmemiş Köfte Bayilik Şartları Nedir?

Pişmemiş köfte sektörünün Türkiye pazarında yer bulması ile bir oldukça besin üstüne etkinlik gösteren şirket pastadan kendilerine hisse alabilmek adına sektöre girmiştir. Sayısız olarak pişmeden köfte şirketi şuan için vatanımızda üretim yapmakta ve kendilerine pazar bulabilmek adına franchising yada bayilik vermektedir. Pazarda söz sahibi olamak için şuan için biz bayilik bedeli doğrusu marka bedeli alındığını daha duymadık. Sektörün en ilkin gelen firmalarından olan Tatlıses çiğ köfte bayiliği dahil olmak suretiyle hiçbir şirket sizlerden bayilik bedeli talep etmeyecektir. Yalnız açmak istediğiniz dükkan için bazı taleplerde bulunabilmektedirler. Bu tarz şeyleri ise eğer aynı ile yada ilçede ikinci bir şubeyi siz açmayı düşünüyorsanız ilk şubeye olan yakınlık mesafesi ve gene işletmenin kurulacak olan dükkanın su, ısıtma şeklinde tesisatların var olması gibidir. Dükkanın konumunun halkın işlet olduğu hijyenin sağlandığı bölgelerde olması da ikinci bir planda yer almıştır. Firmalar itibarlarını korumak için bu ayrıntıları atlamayacak dır. Bu şartlara uygun bir yeriniz var ise iş tamamen paraya kalacaktır. Peki pişmeden köfte dükkanı açmak için ne tür harcamalar yaparsınız. İşte pişmeden köfte maliyet oranları..

Pişmemiş köfte Maliyet Oranları

Pişmemiş köfte bayiliği yada franchise olanağı sunan firmalar marka bedeli talep etmezler, en azından şuan için 😉 yalnız sizlerden dükkanın iç ve dış dekorasyon dahil olmak suretiyle demir baş alımlarının kendi anlaşmalı oldukları firmalardan alınmasını talep edeceklerdir. Bu aslen oldukça fakat oldukça doğaldır. Bundan dolayı, firmaların hepsinin dekor konseptleri bir birinden farklıdır. Dolayısı ile siz bulunduğunuz il yada ilçedeki herhangi bir dekor / mobilyacıdan işletmenizi istenilen şekilde bir görünüme büründüremez siniz. Hayata geçirmeye kalkışsanız dahil inanınki pişmeden köfte bayiliği veren firmalar dan oldukça fakat oldukça daha çok bir karşılık ödemek zorunda kalırsınız. Peki hangi kalemler için ne ödersiniz. İşte bir pişmeden köfte dükkanı için averaj alınması ihtiyaç duyulan demirbaşlar ve tutarları..

  • Averaj olarak 10 tane masa ve buna bağlı 40 tane iskemle almanız gerekecektir. 4.900 TL + KDV bunlar için ödeyebilirsiniz.
  • Dükkanın dış tabelası averaj 10 – 12 m2 lik için 3000 TL civarlarında dır.
  • Ürünlerin muhafaza edilecek olan dolap için 2500 TL şeklinde bir rakamı gözden çıkarabilirsiniz
  • Ürünlerin tartımı için duyarlı terazi gene averaj olarak 160 TL
  • Difriz dediğimiz ürünlerin uzun süre saklayacağımız derin dondurucu için 1.099 TL
  • Yazar kasa için ise averaj 1.234 TL şeklinde bir sayı ödeyebilirsiniz.

Bu maliyetler averaj olarak bir pişmeden köfte dükkanın içi için harcanacak rakamdır. Bizim hesaplamalarımıza ve araştırmalarımıza nazaran lafın özeti bir pişmeden köfte dükkanının toplam maliyeti 20 bin TL geçmemektedir. Doğal olarak bu rakama işletme kurum bedelleri de dahil olmak üzeredir.

Adıyaman çiğ köfte bayilik başvuru şartları nedir

Adıyaman pişmeden köfte bayilik müracaat şartları nedir

Müracaat kanalları

Girişimciler ve yatırımcılar için kolay kontakt hatları firmalar tarafınca sağlanmaktadır. Her firmanın ne olursa olsun bir bölge sorumlusu bulunmaktadır. Birazcık sonrasında sizler ile paylaşacağımız müracaat kanallarından kuracağınız iletişimler direk ana merkeze iletilmekte ve bırakmış olduğunuz il / ilçe konumlarına nazaran ilgili bölge müdürünün e-mail adresine düşmektedir. Müracaat yaptıktan en kısa sürede sizin ile ilgili bölge müdürü kontakt kuracaktır. Bu nedenden dolayı lütfen pişmeden köfte müracaat formunu doldururken bilgilerinizin doğru olup olmadığını denetim ediniz.

  • Adıyamanlı Erkan usta başvuruları İnternet üstünden BURADA yer edinen formdan (sayfayı aşağıya indirin formu görmüş olacaksınız) ve 0-532-410-29-02 telefon numaralarından kabul etmektedir.
  • Adıyamanlı Ömer AYBAK bayilik müracaat formu BURADA kontakt telefon numarası 444-92-02 google maps detayları BURADA yer almıştır.

Ihmal etmeyin sektöre olan ilgilinin artması ile şirket yetkileri sizin işe olan isteğinizi ve görselliğinizi ne olursa olsun dikkate alacaktır. Bu niçin ile bizlerden tavsiye bölge müdürleri ile görüşmeye giderken klasik biçim giyinmeniz, saç ve sakal kontrollerinizi dikkate almanız. Bakımlı ve işe olan bilginizi kanıtlamanız son aşama önemlidir.

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>