Adıyörem Çiğköfte Bayiliği Almak İsteyenler İşte Şartlar

Pişmeden köfte sevdasının ülke genelinde patlaması ile beraber bir oldukça şirket bu sektöre akın etmiş ve kurmuş oldukları firmaların daha geniş çevrelere erişim sağlamsı için franhise ve bayilik imkanları sunmaya adım atmıştır. Piyasada yer edine bilmek adına rakiplerinin önüne geçmek isteyen pişmemiş köfte firmaları ise düzgüsel şartlarda aranan marka bayilik ücretlerinden vazgeçmiş durumdadır. Adıyörem şirketi da bu kapsamda yer alıp tamamen parasız pişmemiş köfte bayiliği imkanını iş hayatına atılmak isteyenlere sunmaktadır. Girişimcilik sitesi olarak hepimiz de sizlere bu sektörde yer edinmek isteyenler için Adıyörem pişmemiş köfte bayiliği iyi mi alınır, şirket kontakt detayları nedir detaylı bir şekilde sayfamızda yer verdik.

Adıyörem pişmemiş köfte bayilik başvurusu yapmak ne kadar mantıklı?

Adıyörem pişmemiş köfte yeni kurulan bir şirket, dolayısı ile kendi bünyesinde yer almak isteyenleri sonuna kadar destekleyen ve bayisi olmak isteyenleri maddi yönden zorlayacak bir hamlede bulunmayacak bir şirket. Bedelsiz pişmemiş köfte bayiliği almak isteyenler için bulunmaz bir nimet bizce 😉 Öyleki ki şirket ülke geneline bir an ilkin yayılıp pişmemiş köfte pastasından kendi dilimini edinebilmek adına başta Facebook ve google olmak suretiyle bir oldukça alanda reklam sunmaktadır. Siz kıymetli takipçilerimiz için devamlı iş imkanlarını takip ettiğimiz için pişmemiş köfte bayiliği almak isteyenlere firmanın tanıtımını yapmayı uygun gördük. Saydığımız tüm bu özellikler Adıyörem pişmemiş köfte franchising müracaat yapmak için bizce oldukça mantıklı! Peki firmanın iş ortağı olmak için başvurumuzu iyi mi yapabilir? firmanın bizlere sağlamış olduğu öteki ayrıcalıklar neler? gelin hep birlikte inceleyelim..

Adıyörem pişmemiş köftenin bizlere sağlamış olduğu teşvikler nedir?

Kıymetli dostlar marka olmuş olan firmalardan bayilik yada franchising almak oldukça zor ve maliyetli bir yoldur. Maddi durumunun el vermeyen arkadaşlarımızın parasız bayilik veren firmalar ile iş ortağı olması daha mantıklıdır. Finansal dayanma gücünüzü planlayarak alacağınız bayilikler size pazar oranı elde edene kadar ayakta tutacaktır. Çiğ köfte sektörüne girmek isteyen ve maddi imkanı zayıf olan girişimciler için Adıyörem markası oldukça avantajlıdır. Şirket yukarıda da belirttiğimiz şeklinde vatanımızda pazar elde edebilmek için yatırımcılara oldukça cazip imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar ise;

  • Bayilik tutarının alınmaması
  • İsim hakkı bedeli talep edilmemesi
  • Elde etmiş olduğunuz cirodan şu demek oluyor ki kazancınızdan her hangi bir hisse talebinden bulunulmaması
  • Reklam, tanıtım şeklinde giderleriniz için destek olunması
  • 100 kğ pişmemiş köftenin tamamen bedelsiz olarak verilmesi

şeklinde bir oldukça destek sunar sunmaktadır. Anlayacağınız firmanın iş ortağı olabilmeniz için 5 ile 6 bin TL bir nakit paranız olmanız kafi. Bu kapsamda size düşen bir tek doğru bir dükkanın belirlenmesi. Artık şirket ile dimağımızda hiçbir sual kalmadı ise gelelim başvurumuzun iyi mi yapmamız gerektiğine 😉

Firmanın tanıtım videosu

Adıyörem pişmemiş köfte bayilik başvurusu iyi mi yapılır?

Adıyörem Samsun ilimizde bulunan ve şuan Türkiye de oldukça popüler olma yolunda güvenilir adımlar ile yol alan köklü bir firmadır. Özellik ile bayilerinin iç dizaynı ve mimarı ile sıra dışılığını ön plana çıkaran firmanın iş ortağı olabilmeniz için ilk olarak aşağıdaki kontakt detayları üstünden ön bayilik ön başvurunuzu sağlamanız gerekmektedir.

  • Elektronik Posta: info@adiyorem.com.tr
  • Telefon numarası: 0-554-880-14-02
  • Faks: 0-362-437-82-28

Pişmeden köfte bayiliği alarak kobi olamak için ilk adımı Helal besin ve bir oldukça ISO kalite belgesine haiz Adıyörem firmasında atmak isteyen kıymetli girişimcilerimiz için şirket hakkında bilinmesi ihtiyaç duyulan tüm detayları sitemizde paylaştık. Kıymetli dostlar unutmayınız ki doğru yatırım, kazandıran yatırımdır.

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>