Ağ Pazarlamada Takım Nasıl Çoğaltılır, Kurulur?

Herhangi bir network pazarlama şirketi ile çalışmaya başladınız diyelim. Ürün dahil olmak suretiyle şirket ve ekip arkadaşlarınız hepsi kafanıza oldukça güzel bir halde yattı. Büyük bir coşku ile kendi ağınızı kuracaksınız.  Bu coşku ile bir an ilkin yapacağınız hamleler ile yaptığınız görüşmelerde sizi temin ederim ki bir oldukça hatalar yapacaksınız. Bu hatalardan ötürüde asla tahmin etmeyeceğiniz kişilerden ”HAYIR” cevabı alacaksınız.!! Eğer bizim tavsiyelerimizi göz ardı ederseniz bu hayırdan sonrasında büyük bir hayal kırıklığı yaşayıp kim bilir hayatınızı kökten değiştirecek olan projeden düşmüş doğrusu soğumuş olacaksınız. Peki bu tam tersi olmuş olsa? oldukça kuvvetli bir ekip kurmuş olsanız iyi mi olurdur ? Derhal açıklayalım hayal bile edemeyeceğiniz bir yaşantınız olurdu. Şimdi sizlere bu hayale giden ilk yolu olan ağ pazarlamada kuvvetli bir ekip iyi mi kurulur bunun sırrını vereceğim.!

Ağ Pazarlama’da Süratli Ekip Iyi mi Kurulur?

Hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde eğer ağ pazarlaması işinden para kazanmak istiyorsanız bir takıma ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu ekibi oluşturmak aslen oldukça kolay bir o kadarda zor olsa gerek. Bir oldukça ağ pazarlaması ile yeni tanışmış olan girişimciler yaşamış olduğu coşku ile derhal en yakınlarının yanlarına koşarak gidip bu heyecanı onlar ile paylaşırlar. Yaşadıkları heyecanı yakınları ile paylaşırken oldukça hata yaparlar. Yapmış oldukları bu hataların en başlangıcında işi tam olarak anlatamamış olmasıdır. Konum bu olmadığı için bu mevzuda sizlere şuan iyi mi doğru iş sunumu yapılır bundan bahsetmeyeceğim. Fakat sizlere iyi mi süratli bir halde ağ pazarlaması ekibi kurulur bundan bahsedebilir. Eğer tam olarak sunum yaptığınıza inanıyorsanız bu yöntem ile başarısız olmanız oldukça zor. Eğer doğru uygular ve takımınıza dahil etmiş olduğunuz kişilere bunu doğru bir halde uygulatırsanız kesinlik ile oldukça büyük bayiliğin başlangıcında olan şahıs olacaksınız. Gelelim şimdi doğru bir halde ve süratli iyi mi ekip kurulur bununa değinelim.

Doğru Çağrı Iyi mi Yapılır?

Ekip kurmanın ilk tuğlası kesinlik ile doğru davettir. Eğer doğru bir çağrı yöntemini kullanamazsanız işinize her ne kadarda çekici olsa’da asla fakat asla bunu büyütemezsiniz. Ne olursa olsun girmiş olduğunuz işi kazanç planı dahil olmak suretiyle ürünlerin özelliklerini dahi öğrendikten sonrasında ”DOĞRU DAVET” formunu oluşturmanız gerekir. Hatta oluşturmak ile kalmayıp bunu katlama yapmak için mutlak suret ile alt üyelerinize’de uygulatmamız şarttır. Peki doğru çağrı iyi mi olmalıdır. ? Bunun için ilk olarak süratli bir halde büyüye bilmek için kendi eliniz ile yazılmış bir isim sıralaması oluşturmanız şarttır. Ihmal etmeyin ağ pazarlamasında sizin en büyük sermayeniz isim sıralaması doğrusu insanlardır. Şimdi gelelim oluşturmuş olduğumuz isim sıralamasında irtibata geçmeye. Soruyorum size isim listeniz ile irtibata geçmek için hangi yolu denersiniz.

 1. Telefon açarım.
 2. SMS atarım
 3. E-mail atarım
 4. Gider direk görüşürüm.

Bu seçeneklerin içinde en iyisi SMS atmaktır. Bunu whatsaap ile de yapabilirsiniz. Niçin mi?

 1. Oldukca daha süratli olmuş olursunuz.
 2. Bire bir görüşmeye gitmeyip sizin belirleyeceğiniz yerde görüşme olacağı için eliniz oldukça daha kuvvetli olur.
 3. Konuşma olmadığı için telefonda onun merakını giderecek sözlerden kaçınmış olmuş olursunuz.

Ihmal etmeyin, Informasyon vermeniz artıkça karşı tarafın merakı azalacaktır.!

Şimdi gelelim iyi mi bir bildiri karşı tarafa atmamız gerekir.

 • Merhaba kanka naber? (Yada her ne iyi mi hitap ediyorsanız)
 • Sağol kanka iyiyi sen nasılsın..
 • Vallahi ben süperim.
 • Ne oldu kanka
 • Asla sorma bugün oldukça güvendiğim bir dostum vasıtası ile muhteşem bir projede gelir elde etmeye başladım.
 • Neymiş bu proje bana da anlatsana.
 • Doğal olarak anlatırım fakat bu yazışma ile anlatılabilecek kolay bir proje değil.
 • Yarın saat 17:15 demi yoksa 19:00 damı buluşalım
 • Kanka 17:15 de olsun.
 • Tamam yarın 17:15 de o vakit Avni ağabeyin orada
 • OK!

Doğru çağrı bu kadar kolay. 😉 Peki gelelim şimdi bu doğru daveti iyi mi takımımıza öğretiriz. Bununla birlikte iyi mi doğru çağrı ile işimizi büyütebiliriz.

Doğru Çağrı Etme Formu

Bunun için ben küçük bir emek verme yaptım. Yapmış olduğum bu emek verme ile de bir biçim oluşturdum. Bu formda doğru çağrı örnekleri mevcuttur. Bunun yanı sıra ise gene aynı formda bir takvimde yer verilmiştir.

Sizin de görmüş olduğunuz benzer biçimde tüm davetler merak uyandırıcı ve bilmesi gerektiği kadarı ile bilgiden oluşuyor. Şimdi gelelim doğru çağrı yaptıktan sonrasında sunum yapmış olup yada görüşme sonrasında kaydını aldığımız üyemize iyi mi bir yol oluşturmamız gerektiğine. Nerede ise tüm network ile uğraşanları tamamlanmamış yaptıkları bir şey var buda ” kaydını aldıkları kişiler ile tekrar ilgilenmemektir. ” Peki iyi mi ilgilenmeniz gerekir. Şu şekilde bir düşündüğümüz de ekip oluşturmak için ekibi katlamamız gerekmiyor mu ? Peki bunu iyi mi yaparız. Yanıt oldukça kolay..

HEMEN 7 RANDEVU OLUŞTURMA FORMU
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR

Derhal kaydını alır almaz yukarıdaki biçim ile doğru çağrı ile randevusunu oluşturmalısınız. Bunu siz yapar ve yaptıklarınız da yapar ise bakın iyi mi süratli bir halde ekip kurulur hep beraber görüsünüz.! Bu yöntem ile 750 TL ile zengin nasıl olunur bakın o vakit görün sizde.!

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>