Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Yanlış okumadınız, bizzat kendim denedim ve hiçbir gelir belgesine ve kefile gerek kalmadan Akbank’dan 20.000 TL parayı 48 ay olarak adım fakat siz artık 60 ay eşit ödemeli olarak alabilirsiniz!. 2020 senesinde gelir belgesiz kredi almak isteyen ev hanımları, özgür meslek sahipleri eğer kredi danışma raporunuz sağlam ise 3 dakika da gereksinim krediniz asla şubeye gitmeden kefilsiz ve evraksız anın da mevduat hesabınızda. Ne şekilde mi? gelin videolu olarak bunun iyi mi yapıldığını hep birlikte yapalım.

Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi Hakkında

Dostlar daha ilkin sitemde sizlere işte apartman tadilatları için yada herhangi bir ürün alımlarında bankaların firmalar ile antak kalma sağlayarak gelir belgesiz olarak iyi mi kredi vermiş bulunduğunu açıklamıştım. Gene aynı yazımda şu demek oluyor ki gelir belgesiz kredi veren bankalar isminde makalemde İnternet üstünden meydana getirilen hazır krediler den bankaların bırakın herhangi bir belge istediğini kefil bile talep etmediğini oldukça detaylı olmasa da sizlere aktarmıştım. Şimdi detaylı bir halde iyi mi bu işlemi sağlayacağınızı videolu bir halde açıklayacağım. Yalnız kıymetli dostlarım bunu bizzat kendim denedim, şuan herhangi bir gelirini kanıtlayacak bir pozisyonda değilim, lakin KKB kredi notu değerim şu demek oluyor ki geçmişe yönelik bir danışma sorgulamasında herhangi bir fena nota haiz değilim. Ben kendi durumumu sizlere izah edeyim da sonrasında bizlere niçin çıkmadı demeyiniz.

Akbank 20 bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu

Birazcık öncede sizlere bahsettiğim benzer biçimde eğer Akbank bireysel krediler departmanına şahsen müracaat yapmış olursanız sizlere direk ” Biz gelir belgesiz kredi vermiyoruz ” sözünü duyacaksınız. Ki ben bu sözü KKB kredi notu değerim devasa yükseklikte olmasına karşın duydum. Peki ne yaptım, derhal aktarayım. Doğal olarak bunu banka görevlisinin yardımıyla öğrendim, onuda belirtmek isterim. İlk olarak derhal orada Akbank direk uygulamasını google play üstünden cep telefonuma indirdim. Uygulamayı bir taraftan kurar iken bireysel müşteriler departmanındaki kibar hanım efendi benim için uygulamayı kullanabilmem için gizyazı oluşturdu. Kısa bir süre içinde, merak edenler için söyleyeyim ortalama 1 yada 2 dakika içinde şifrem banka çalışanı hanım efendi tarafınca oluşturulmuştur. Derhal orada indirmiş olduğum uygulamayı çalıştırdım ve T.C. kimlik numaram ile bana cep telefonum üstünden gelen gizyazı ile giriş yaptım. Uygulamaya ilk giriş yaptığınız süre karşınıza ana menü gelecektir. Bu ana menüde dostlar ” Kredi işlemleri ” isminde bir ölüm görmüş olacaksınız. Oraya tıkladığınız da sizin karşınıza muhtemelen ”Herhangi bir kredi başvurunuz bulunmamaktadır.” yazısını görmüş olacaksınız. O yazanın altında ise ”Tamam” ve ”Başvur” butonları yer alacak, siz başvur dediğiniz süre ise işte beklenen o sayfa karşınıza gelecektir. 🙂 Şubeye gitmeden kredi almanın en kolay yolu bu olsa gerek, ayrıca banka da mevduat hesabınız yok ise açtırın. Banka direk olarak o hesabınıza kredinizi aktaracaktır.

Benim aldığım kredinin aylık ödemesi o an için 48 ay 608.78 TL  olmak ile beraber faizi ise %1.39 dur. 48 ayda toplam geri ödeyeceğiniz sayı 29.221.26 TL’dir. Fakat siz şimdi artık 60 ay vadeli olarak alabilirsiniz.!

Başvurunuzu bilgisayarınız üstünden de rahatlık ile yapabilirsiniz

Akbank direk uygulamasını kurmadan da gelir belgesiz kredi başvurunuzu bilgisayarınız üstünden İnternet bankacılığı ile rahatlık ile yapabilirsiniz. Fakat bu işlemleri yapmanız içinde gene mutlak suret ile bir tek kullanımlık dahi olsa şifreye ihtiyacınız vardır. Bunu İnternet üstünden yapmak için ise ilk olarak BURAYI tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza gene mobil uygulamada olduğu benzer biçimde bir ekran çıkacaktır. Çıkan ekranda size giriş için satın alan numaranız mı yoksa T.C. kimlik numaranız ile mi yapacağınız sorulmaktadır. Eğer Akbank’a ilişik bir kredi kartınız mevcut ise onun üstünde yer edinen 16 hane numaralar ile de yapabilirsiniz. Gizyazı kısmına ise banka görevlisi talimatı ile cep telefonunuza gelen karakterleri kullanmanız gerekmektedir. Güvenlik açısında burada giriş işleminde kayıtlı olan cep telefonuna bir SMS gelecektir. Gelen SMS de ilgili alana girdikten sonrasında karşınıza esasen direk olarak kredi müracaat ekranı çıkacaktır. Bu işlemi YouTUBE videosunda sizlere detaylı ve uygulamalı olarak anlattım.

Video

hiçbir teknik bilgiye haiz olmasanız dahil, anlattığımız şekilde müracaat işlemini sağlayabilirsiniz. Bizde öteki sitelerdeki benzer biçimde yalan dolan yok 😉 videolu kanıtını da sizler ile paylaştığımıza gore sizlere boş talih dileyebiliriz.

Ayrıca küçük bir tavsiye etmek isterim, müracaat işlemlerinden mümkün olduğunca kredi vadesini uzun tutun, onay almanız daha güvence olur.

Güncel Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Sizlere daha ilkin kullanmış olduğum Akbank gelir belgesiz kredinin faiz oranları ile vadesinden bahsettim. Şimdi ise sıra geldi güncel faiz oranları ile tam 60 ay vadeli kullanacağınız kredinin miktarından bahsetmeye. Her ay Türkiye’deki bankalara ilişik kredi faiz oranları devamlı değişmiş olduğu için bizde çareyi sizler için oluşturduğumuzu kredi hesaplama tablosunu aylık olarak  güncellemekte bulduk.😊 Sizler için oluşturmuş olduğumuz tablomuzda bir tek AKBANK ilişik güncel gereksinim kredisi faiz oranları görmek ile kalmayacaksınız. Ek olarak, değişik vadelere gore hesaplama işlemlerini de gore bileceksiniz.

MART için AKBANK 60 aya kadar olan tüm vadelere durağan(durgun) %1.49 faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranı yalnız müracaat sahibinin kredi notuna gore değişim izah edebilir. Bir AKBANK müşterisi olarak sizleri temin ederim ki şuan için paylaşmış olduğum faiz oranlarından oldukça daha düşük faiz oranları ile bankadan kredi notunuz yardımıyla kullana bilirsiniz. Mevcut genel faiz oranlarına gore ise kullanacağınız kredinin aylık ödemesi şu şekilde olacaktır.

  • 5.000 lirayı şuan için Akbank’dan 12 ay vadeli olarak kullanırsanız aylık taksit tutarınız 466,66 TL olacaktır. Toplam geri ödemesi ise 5.599,98 TL olur.
  • 5.000 TL için 24 ay olarak geri ödeme takviminiz 258,05 TL aylık olur toplam ise 6.193,19 TL olacaktır.
  • 10.000 TL 12 ay geri ödeme aylık 933,33 TL olacaktır. 24 ay vade için ise aylık 516,10 TL olur.
  • 15.000 TL 60 ay olarak ise aylık taksit tutarı 409,66 TL toplamda ise maliyeti 24.579,43 TL olmaktadır.

Herhangi bir yerde SGK yada BAĞKUR üstünden kayıtlı olarak çalışmıyor dahi olsanız, kredi notunuz yüksek ise sizlerde bu imkanlardan benim benzer biçimde oldukça rahatlık ile yararlana bilirsiniz.!

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>