Akk Olmayan En Ucuz 2020 İnternet Paketleri

Akk doğrusu Adil Kullanım Kotası’ na haiz olmayan pek oldukça web sağlayıcısı bulunmaktadır. Akk’ siz web paketleri yardımıyla kullanıcılar internette daha kaliteli bağlantı sağlayabilmektedir. TTNET Adil Kullanım Kotası olmadan web sunan firmaların başlangıcında gelmektedir. Akk olan web paketlerinde kota dolduktan sonrasında hız düşmekte ve kullanıcılar daha yavaş bir halde bağlantı sağlamaktadır. Kaliteli ve kopmadan web sağlamak istiyorsanız sizler için araştırdığımız web paketlerini inceleyebilirsiniz ve bu firmalardan web alabilirsiniz. Ek olarak içeriğimizde fiyatlar da yer verilmiştir.

Akk Nedir?

Adil Kullanım Kotası Türkiye Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafınca mecburi bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu düzenleme ile beraber kotanın ne vakit dolacağı, kotanın dolması sonrası web hızının ne kadar düşeceği web sağlanan firmalara bakılırsa değişim göstermektedir. Bu kotanın sebebi, adı üstünde netin adil bir halde kullanılmasının sağlanmasıdır. Kısaca eşit ücret ödeyenlere sunulan web hızının ve limitinin de aynı olması hedeflenmektedir. Tarifeye ek cep telefonu alımı da yapabilirsiniz.

akk-nedir

AKK nedir?

Kotayı aşmayanlar belirlenen hızda internetlerini kullanırken, bu limitin aşılması sonrasında web daha da yavaşlamaktadır. Bazı web paketlerinin ise sınırsız olduğu bilinmektedir. Sınırsız web paketleri ise öteki paketlere bakılırsa daha yüksek tutarlarda olmaktadır. İnternet elde etmiş olduğunuz şirketlerden kotanızda ne kadar web kaldığına dair bir sorgulama yapabilirsiniz. Adil kullanım kotası ile ilgili son zamanlarda yapılması planlanan bir uygulama var.

Meydana getirilen bir düzenleme ile gece saat 02:00′ dan sabah saat 08:00‘  a kadar kullanılan internetlerin kotadan düşmemesi mevzusu olmaktadır. Ek olarak kotanın aşılması durumunda web hızının eskisi benzer biçimde o kadar da yüksek oranlarda düşmeyeceği söyleniyor.

Turkcell Superonline

Sınırsız ve fiber hızında interneti kaliteli olarak sunan firmaların başlangıcında Turkcell gelmektedir. İnternet paketlerinin yanında müşterilere sunulan TV paketleri bulunuyor. Sınırsız web paketi şu an kampanyalı fiyatı ile satılıyor. Başvurunun parasız olmasının yanı sıra şirket tarafınca verilen modem ve modem kurulum hizmeti de parasız oluyor. 24 mbps fiber web için 24 ay doğrusu 2 yıl süresince durağan(durgun) fiyat garantisi sunuluyor. 24 mbps limitsiz web 79,90 TL’ den satılıyor. Online müracaat yapmak için tıklayınız.

Turcell tarafınca müşterilerine sunulan 2 avantajlı paket daha bulunuyor. Bu paketlerden bir tanesinin adı sınırsız fiber platin pakettir. Fiyatı 99,90 olan bu web paketi için aktivasyon, kurulum ve müracaat tutarı talep edilmemektedir. Bir öteki kampanya ise sınırsız olarak sunulan 100 mbps olan kampanyadır. Bu kampanya için de gene 24 yıl süresince durağan(durgun) fiyat garantisi verilmekte ve şirket tarafınca kurulum, müracaat ve aktivasyon tutarı talep edilmemektedir.

Evde superonline başvurularınızı 0212 945 50 60 numarasını arayarak da yapabilirsiniz. 69,90 TL fiyatı platin paket için geçerli değildir. Akk’siz web yardımıyla faturanız web kullandıkça artış göstermez ve aynı kalır. Turkcell kota sorununa sınırsız fiber web paketleri geliştirerek son vermiştir.

Turknet Sınırsız İnternet

Turknet de sınırsız web sunan firmalar içinde yer verilmiştir. Kotasız ve sınırsız olarak sunulan web paketleri yardımıyla kotam ne vakit bitecek mevzusundaki şüpheler de ortadan kaldırılmıştır. İnternette doya doya takılmak isteyenler bu anlamda Turknet’ in web paketlerine üye olabilirler. Üstelik şirket tarafınca müşterilerine sunulan değişik bir uygulama bulunmaktadır. İnternetinizi değişik bir firmadan almış sadece memnun kalmamışsanız şirket tarafınca talep edilecek cayma bedelinin 120 TL’ ye kadar  olan kısmı şirket tarafınca karşılanmaktadır. 

Online olarak web başvurusu yapmanız durumunda, evraklarınızı firmaya yollayarak kolayca web sağlayabilirsiniz. Paket dahilinde 100 mbps web ve sınırsız konuşma sunulmaktadır. Üstelik firmadan alacağınız web için herhangi bir taahhüt imzalamanıza gerek kalmıyor. Memnun kalmamanız durumunda paket iptali yapabilirsiniz. Turknet tarafınca sunulan sınırsız web paketi tektir ve bu paketin tutarı aylık 75,99 TL olmaktadır.

turknet-sınırsız-internet

Turknet sınırsız web

Müracaat durumunda şirket evinize kadar gelmiş olarak internetinizi kurmaktadır. Eğer evinizde mevcut bir telefon ya da web bağlantısı yoksa 150 TL değerinde olan kurulum bedelinin 60 TL’ si şirket tarafınca ödenecektir. Kısaca kurulum bedeli 90 TL olarak belirlenmiştir. Faturalarınızı ödemek için kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda ise kurulum bedeli 30 TL’ ye kadar düşmektedir. 

Öteki firmaları değiştirerek Turknet’ ten web sağlamanz durumunda kurulum hizmetine gerek duyulmamaktadır. Bir tek kullanıcı adı ve gizyazı değişikliği yaparak yeni paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı data almak ve web abonesi olmak için tıklayınız.

Vodafone Limitsiz İnternet

Akk’ siz web sunulan firmalar içinde Vodafone’ da bulunmaktadır. Vodafone web kampanyası ile müşterilerine sınırsız web sunmaktadır. Adil kullanım noktası olarak anlatılan sınırsız web hızlarına bakılırsa fiyatlandırılmaktadır. Evde 8, Evde 12, Evde 20 durağan(durgun) fiyat olarak web kampanyaları isimlendirilmektedir. Evde 8 paketinin fiyatı ilk 6 ay 54,90 TL olmaktadır. Kalan 18 ayda ise meblağ 74,90 TL olacaktır. Evde 12 paketinin ilk 12 ay tutarı 64,90 TL olmaktadır. Kalan 18 ayda ise ilk 12 ay sonrasında 84,90 olacaktır. Evde 20 paketinin ilk 12 ay fiyatı 74,90 TL olmaktadır.Kalan 12 ay sonrasında 94,90 olacaktır. 

 

Akk Olmayan En Ucuz 2020 İnternet Paketleri

Vodafone net tarifeler ilk 6 ay indirimli olmakta ve tutarları 24 ay süresince durağan(durgun) olmaktadır. Modeminiz ücretsiz bir şekilde kurulacaktır. Ek olarak müracaat sonrası evrakları onaylamanız için, evraklarınız eve kadar getirilmektedir. Vodafone evde web başvurusu yapmak için tıklayınız.

D-Smart Sınırsız İnternet

D smart eskiden TV paketleri ile bilinirdi. Sadece artık adil kullanım kotası olmayan paketleri ile müşterilerine web sunmaktadır. Evde kurulum ve aktivasyon için şirket tarafında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. D-smart’ ın sayfasında bulunan hız testi yardımıyla hız limiti ölçebilirsiniz. Firmanın müşterilerine elde etmiş olduğu AKN’ siz netin tutarı 70 TL olmaktadır. Şirket tarafınca 24 ay süresince indirimli ve durağan(durgun) fiyat garantisi verilmektedir. Aktivasyon ve kurulum tutarı talep edilmemektedir. İnternet limitisiz ve kotasızdır.

Eğer evde fiber alt yapısı var ise modem tutarı talep edilmemektedir. Sadece alt yapının olmadığı durumlarda 400 TL modem tutarı, kablosuz modemler için 75 TL ödenmek durumundadır. Ücretsiz bir şekilde müracaat formunu doldurabilir, Akk’ siz, sınırsız ve kotasız netin tadını çıkarabilirsiniz.

d-smart-sınırsız-internet

D-smart sınırsız web

TTNet Sınırsız İnternet

Türk Telekom tarafınca TTNet adı ile sınırsız web hizmeti sunulmaktadır. 8 mbps’ ye kadar olan web kampanyalarında sınırsız web uygulanırken telefon şartı aranmamaktadır. Üstelik web başvurularında kablosuz modem armağan olarak verilmektedir. Bağlantı kurulum tutarı vb. adı altında fazladan ücretlerin alınması da mümkün olmamaktadır. Bu netin fiyatı 59,90 TL olarak belirlenmiştir.

Mbps kıymeti arttıkça web tutarı de artmaktadır. Limitsiz ve kotasız netin 16 mbps olanı 89,90 TL, 24 mbps hiber netin fiyatı da 99,90 TL’ dir. 35 mbps fibernetin fiyatı ise 121,90 TL’ dir. TTNet kampanyalarını görmek ve abone olmak için tıklayınız.

Akk Olmayan En Ucuz 2020 İnternet Paketleri

Kullanım kotası olmayan internetlerde imzalatılan sözleşme gereği, caymanız durumunda cayma bedelinin ödenmesi gerekiyor. Bu sebeple web mevzusunda detaylı bir araştırma yapmalısınız. Ek olarak fiber web kullanabilmek için web alacağınız ikametgahta fiber web hattı bulunması gerekmektedir. Alt yapı çalışmalarının yapılması oldukça uzun sürmektedir.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>