Arabanın Tamamına Kredi Veren Bankalar (0 Yada 2.El)

Bankalardan ve özellik ile 2020 yılı itibarı ile bir fazlaca galeri üstünden alacağınıza aracın tamamına kredi kullana bilirsiniz. Daha fazlaca sıfırdan ziyade ticari yada bireysel ikinci el (2.el) satın alımlarında kasko bedelinin tamamına %100 kredi veren bankalar bir fazlaca fazladır. Vasıta fiyatının yüksek kasko bedelinin düşük olmasından dolayı sizlere bu imkanı elde eden firmalar İstanbul dahil olmak suretiyle Bursa, İzmir benzer biçimde bir fazlaca ilimizde mevcuttur. Bu firmaların adres ve yazışma detayları ise duyuru bölümümüzde sizler için yer almıştır.

Peşinatsız Vasıta Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Sıfır ve ikinci el vasıta alımları için peşinatsız olarak vasıta kredisi bankalardan fazlaca rahat bir halde kullana bilirsiniz. Sıfır taşıt alımlarından her ne kadar aracın tamamına ”Vasıta Kredisi” olarak kredi kullanamazsanız da 2.el vasıta alımlarında direkt aracın tamamına kredi kolayca kullana bilirsiniz. Peşinatsız olarak vasıta kredisi veren bankaların hangileri bulunduğunu listeleme yaptıktan sonrasında her iki mevzuya da açıklık getireceğim. Ondan sonra ise kredi kullanmak için sizlere 5 En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar hangileri bulunduğunu faiz olanakları ile yer vereceğim.

 • Akbank
 • Güvence Bankası
 • Denizban
 • TEB
 • Türkiye İş Bankası
 • Türkiye Halk Bank
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • ING
 • QNB Finansbank

Görmüş olduğunuz benzer biçimde peşinatsız vasıta kredisi veren bankaların sıralaması bir fazlaca fazla. Dürüst olmak gerekir ise aslen tüm bankalar artık asla peşinatsız olarak sıfır ve 2.el vasıta alımları için tamamına kredi vermektedir. Peki iyi mi? hangi şartlarda?

 • İkinci el vasıta alımları için peşinatsız tamamına kredi almak için aracın kasko bedelinin satış bedelinden fazla olması yeterlidir. Şu sebeple bankalar vasıta alımları için aracın kasko bedeline nazaran kredi çıkartmaktadır. Özellik ile Avrupa (Opel, Volksvagen, Mercedes vb.) araçlarının nerede ise hepsinin kasko bedeli yüksek olduğundan kolaylık ile aracın tamamına kredi tüm banklardan kredi kullana bilirsiniz.😉
 • Sıfır vasıta alımları için aracın tamamına kredi olarak ”Vasıta Kredisi” kesinlik ile kullanamazsınız. Bunun sebebi ise bankalar sıfır vasıta alımları için aracın ”FATURA BEDELİ” nazaran kredi vermektedir. Bu karşılık 90.000 TL geçenler için %70 olmaktadır. Eğer kredi notunuz iyi ise geri kalan %30 kısımı için aynı bankadan gereksinim kredisi kullanarak gene aracın tamamına kredi almış olmuş olursunuz.

Tamamına Kredili Sıfır Ticari Binek Araçlar Faiz Oranları

Tamamına kredili ticari ve bireysel vasıta kredisi veren bankaları yukarıda sizler için listeledik. Listemizde yer edinen bu bankalardan bahsetmiş olduğumuz benzer biçimde kredi kullanarak sıfır yada ikinci el ticari yada binek vasıta kredisi kolaylık ile kullana bilirsiniz. Her iki şekilde vasıta alacaklar için istenilen en büyük koşul ise asla kuşkusuz iyi bir kredi notu değerine haiz olmanızdır. 1 Kredi Notu Ne Kadar Olmalı 2 En Yüksek Kredi Notu Nedir ? de bu değerin tam olarak kaç olmasını sizler için hesaplama yapmıştım. Şimdi ise size ayın en iyi imkanlar ile sıfır yada ikinci el vasıta alımları için kredi imkanı elde eden bankamızı faiz hesaplaması ile taktim ediyorum.

 • 2020 MART Ayı için sizlere sıfır yada 2.el ticari yada binek vasıta alımları için kredi kullanmanız için tavsiye edeceğim banka aylık %0.96 faiz oranı ile Ziraat Bankasıdır.
Ziraat Bankası Ticari & Binek Vasıta Kredisi Faiz Oranları Hesaplama Tablosu
Miktar 48 Ay Taksit Ödeme Miktarı Toplam Maliyet
10.000 TL 272,38 TL 13.074,32 TL
15.000 TL 408,57 TL 19.611,65 TL
20.000 TL 544,77 TL 26.148,74 TL
25.000 TL 680,96 TL 32.685,86 TL
30.000 TL 817,15 TL 39.223,06 TL
35.000 TL 953,34 TL 45.760,36 TL
40.000 TL 1.089,53 TL 52.297,52 TL
50.000 TL 1.361,91 TL 65.371,96 TL
60.000 TL 1.634,30 TL 78.446,19 TL
70.000 TL 1.906,68 TL 91.520,65 TL
80.000 TL 2.179,06 TL 104.594,96 TL

Arabanın Tamamına Kredi Veren Galeriler İstanbul, Ankara, Bursa

İstanbul başta olmak suretiyle Bursa ve Ankara’da yer edinen nerede ise tüm galerideki otomobiller için tamamına kredi kullanabilirsiniz. Bu galeriler bankalar ile yapmış olduğu antak kalma kapsamında sizlere uygun faiz imkanları ile kredi olanağı sağlamaktadırlar. Bir fazlaca sıfır ve ikinci el vasıta sitesinde görmüş olduğunuz ilanlarda ”Aracın Tamamına Kredi” diye başlıklar kesinlikle görmüşsünüzdür. Bu başlıkları atabilme nedenini sizlere ”Peşinatsız Vasıta Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?” de açıklık getirmiştim. Bu atmış oldukları başlıklar belli araçlar için kesinlik ile doğrudur. Bu imkanlar dahilinde satın almak istediğiniz arabanın tamamına kredi veren galerileri bizim de yorumlardaki ilanlarımızda nazaran bilirsiniz. Ek olarak arzu ederseniz sizlerde hiçbir ücret ödemeden satın almak istediğiniz aracın özelliklerini biz ile paylaşıp bu galerilere fazlaca daha süratli bir halde erişim sağlaya bilirsiniz. Yada bu kadar vaktiniz eğer ki yok ise o vakit sizlere tavsiyem 7 En Uzun Vadeli Araç Kredisi Veren Bankalar listesine bir göz atmanızdır. Bu şekilde her keseye uygun olanaklar ile geri ödemeli vasıta kredilerine de kavuşmuş olmuş olursunuz!

Galeriler Iyi mi Kredi Kullandırıyor?

Devletimizde dolandırıcılık olaylarının artmasından dolayı bir fazlaca vatandaşımız galeriler iyi mi vasıta kredisi kullandırıyor sorusunun yanıtı aramaktadırlar. Hali ile bence kesinlik ile haklılar da.! Bizlerde bu probleminin yanıtı bulmak için sıfır vasıta satan galeriler ile bir görüşme yaptık. Daha fazlaca sıfır vasıta satan galeriler kurumsal kimliğe haiz oldukları için bankalar ile toplu olarak kredi anlaşması sağlamaktadırlar. Her ticari yada binek otomobil satışı meydana getiren firmalar değişik bankalar ile bu anlaşmayı sağlarlar. Yapmış oldukları bu antak kalma kapsamında her ne kadar kredinin vadesine yasalar gereği bir müdahalede bulunamazlar ise de faiz oranları için hususi teklifler alırlar. Almış oldukları bu hususi teklifleri sizlere bir biçim üstünden sunarlar. Eğer sizin de hesabınıza gelir ise yalnız nüfuz cüzdan fotokopimiz ile kredi müracaat talebinizi antak kalma yaptıkları bankaya iletirler. Banka anında olarak kredi teklifinizi değerlendir. Eğer kredi notu değerinizi göz önünde bulundurduğu bu öğrenci onay verir ise bankanın otomobil galerilerine bırakmış olduğu ”ARAÇ KREDİSİ BAŞVURU VE SÖZLEŞME FORMU” doldurulur. Bu şekilde otomobil galerileri sizlere vasıta kredisi kullandırır. Bir neyi banka görevlisinin yapmış olduğu işlemi vasıta satış danışmanı yapmış olur.!

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>