Avm ‘de Stand Açmak İsteyenlere 10 Değişik İş Fikri

Alışveriş merkez’ lerin hız geçmeden çoğalmasından dolayı bir oldukca girişimci işlerini ileri yönelik olarak bu alanlara oluşturmayı tercih etmektedir. Özellik ile halkın yoğun olduğu yada vasıta trafiğinin işlek olan alanlara kurulan AVM (Alış veriş merkezleri) yoğun ilgi görmektedir. Yazın sıcağından, kışın soğunun dan etkilenmeden rahatlık ile alış veriş yapılmış imkanı sunan Alışveriş merkez ‘ler, stand açmak isteyenlerin de iştahını kabartmaktadır. Alışveriş merkez’de ister bayilik alarak yapacağınız işler yada değişik iş fikrine haiz girişimcilerin kurmuş oldukları standlar hakkaten ciddi karlar elde edilmesini sağlamaktadır. Peki Alışveriş merkez’de stand açmak yada bayilik alarak iş oluşturmak isteyenler ne benzer biçimde bir iş sektörü üstüne etkinlik göstermelidirler? Hangi işi kurarsanız kazanırsınız, işte sizlere yılların tecrübesi ile 10 değişik iş fikri.

1- Alışveriş merkez’de eğlence üstüne açılacak değişik iş fikirleri My Play!

avm de değişik iş fikirleriden my play

Ticarette bir işi ilk yapanlar daima kaymağını yiyen kişiler olmuştur. Bizi takip edenler kazanmaya devam etmektedir. İşte sizlere son zamanların oldukça rağbet göreceğine inandığımız bir iş sektörü My play! Gerçek ile hayal dünyasını sizlere 360 aşama görsellik imkanı elde eden gözlük ile aktaran ve harekete duyarlı koltuğu ile o anı yaşatan uygulamanın bayiliği alanlar kesinlik ile oldukca karlı bir işe yatırım yapmış olacaklardır. Ihmal etmeyin insanoğlu Alışveriş merkez ‘lere alış verişin yanı sıra yiyecek yemeye ve hoşça bir zaman geçirmeye gelmektedir. Güzel vakit geçirmek isteyen her yaşta ki insanlara yönelik olarak kuracağınız My play uygulaması ile yüksek gelir elde etmeniz bizce mümkün. My play bayilik başvurusunun iyi mi yapılacağını daha ilkin sitemiz de yayınlamıştık. İşletmenin sahipleri ile bizzat telefon ile görüşme olanağını bulduk. Hakkaten sizi aileye katmak için ellerinden gelen imkanları kullanıyorlar. Bu güzel ailenin parçası olun derim 🙂

avmde eğlence2. Evlatların gözdesi AVM içinde tren yolculuğu

Tren yolculuğuna ne dersiniz! Gene Alışveriş merkez ‘de eğlence üstüne değişik iş fikri arayanlar için önerilerimiz içinde yer edinen fikirlerden biri Alışveriş merkez içinde tren yolculuğu yaptırmaktadır. Nerede ise her yaş kesiminden ilgi duyulan bu sektörde yer alarak kazanç elde edebilirsiniz. Tren yolculuğu ile ilgili videomuz burada yer almıştır.

3- Alış verişe sıcak bir mola ” KAHVE DÜNYASI ”

kahve dünyası

Hani dedik ya insanoğlu Alışveriş merkez’lere alış verişe, yemeye, eğlenmeye birde içmeye giderler 🙂 İçecek üstüne açılacak olan ve oldukça rağbet gören sektör haline gelmiş kahve dünyası ve taze sıkılmış meyve suyu reyonları oldukça ilgi duyulmaktadır. İster bayilik alarak isterse kendi markanızı yaratarak alış veriş merkezlerine içecek üstüne bu tür standlar açabilirsiniz.Değişik ebatlardaki bardaklar her kesimden tüketiciye hitap etmiş olduğu etmiş olduğu için günlük ciroları ve alan kişi talebi oldukça fazladır. İçecek üstüne bir oldukca şirket bayilik vermektedir. Bayilik veren firmaların hazır konseptlerinden yararlanarak işinizi beklemeden kurabilirsiniz. Demlik, Cezve, Bi çay, Sokak kahvecisi benzer biçimde bir oldukca içecek üstüne kurulmuş olan firmalar bayilik imkanı sunmaktadır.

4- Pide, Döner daima meblağ!

Alış veriş merkezlerinde yiyecek üstüne bir oldukca firmayı ve markayı görebilirsiniz. Alışveriş merkez ‘nin bulunmuş olduğu konuma ve yoğunluğa gore yiyecek firmaların sayısı artmakta ve azalmaktadır. Alışveriş merkez de yiyecek üstüne kurulan hiçbir firmanın battığını yada zarar ettiğini ben duymadım, bu niçin ile yaptığınız yatırımın kaybet ihtimali oldukça zayıftır. Alışveriş merkez de yiyecek üstüne bir girişimde bulunacak olanlara önerimiz halkın kültürünü oldukca iyi çözümleme etmenizdir. Kimi halk kırmızı eti severken kimi toplumda hamur harcı işine rağbet göstermektedir. Ülkemizin bir oldukca kesimde yer edinen Alışveriş merkez leri gezme şansına haiz oldum. Bunların başlıcaları İstanbul, Ankara, Adana, Eskişehir, Muğla, Antalya da yer edinen Alışveriş merkez lerdi. Turizme haiz olan ve kültürel yemekler üstüne yatırım meydana getiren firmalara olan talepler daima diğerlerine oran ile fazla idi. Birde ortak damak lezzetine hitap eden sektörler yer almıştır. Bunların başlangıcında et yada tavuk döner + pide ve lahmacun gelmektedir. Bu sektörlerde bayilik veren firmalar ile bağlantı kurmanızı tavsiye ederim, doğal olarak Alışveriş merkez deki rakiplerinize gore! İş ve sektör seçimi iyi mi olmalıdır hakkında sizler için daha ilkin bir yazı yayımlamıştık.

5- Vitamin bar sıhhatli yaşamak isteyenlerin en oldukca talep etmiş olduğu stand!

Senenin her mevsiminde mevcut olan meyvelerin sularını pazarlayarak da güzel paralar kazana bilirsiniz. Üstelik Vitamin Bar adı kurulacak olan standların sermayesi oldukca düşük miktarlardan oluşmaktadır. İster bayilik alıp ister ise kendi markanızı oluşturarak eğer yoksa her tür Alışveriş merkez ‘de vitamin bar kurarak, mevsimine uygun meyve suyu sata bilirsiniz.

6- Pişmemiş köfte satandları hep tercih edilmektedir

Ergonomik atıştırmalıkları göz ardı etmeyin! özellik ile son yılların gözdesi pişmeden köfte yada çeşitli sos seçenekleri ile oluşan mantı evleri yada pişmeden börek aperitif olarak değerlendirilebilir! Vakti olmayanları derhal açlıklarını bastırmak için tercih ettikleri pişmeden köfte standları size düşük sermayeler ile AVM ‘de bir stand sahibi yapmış olacaktır. Hele birde halkın damak tadına uygun bir çiğ köfte bayiliği alırsanız, para kazanmama benzer biçimde bir ihtimaliniz nerede ise sıfırdır.!

7- Değişim olsun diyorsanız masaj istasyonu oluşturmayı düşünün derim!

Kim bilir bir AVM ‘de görebileceğiniz en değişik iş fikri masaj istasyonlarının kurulmasıdır. Ben şahsen buna Eskişehir ESPARK ‘da tanık oldum. Hatta tanık olmak ile kalmayıp tecrübe yaşamak adına 10 dakikalık bir masaj seansına da dahil oldum. Oldukça hoşuma gitti açıkçası. Hanımların alış verişlerini yapmalarını beklerken güzel ve rahatlayıcı zaman geçirmek isteyen bir oldukca bey olacaktır.! Hele birde masörlerimiz kadın ise, güzel paralar kazana bilirsiniz. Yaşamış olduğum bu deneyimi anlattığım içerimi https://www.finansdestegi.com/avm-masaj-merkezi-acmak-gercekten-cok-yaratici/ buradan sizlerde görebilirsiniz. Bu değişik iş fikrini bir değerlendirin derim.!

8- Cep telefonu aksesuar satış standı

Artık Türkiye ‘de cep telefonsuz şahıs nerede ise yok. Bunu göz önünde bulundurarak alış veriş mağazalarında bu sektöre yönelik bir yatırım yapmanız hiçte kötü olmayacaktır. Hele bir de kontur satışı ile süratli şarj istasyonu da kura bilirseniz, değmeyin sizin keyfinize.! Kesinlik ile bu sektöre yönelik bir yatırım sizlere kazanç olarak geri dönecektir. Eğer bu iş fikrini düşünüyorsanız ne olursa olsun 3 operatör içinde kontur yükleme haklarına haiz olmanızı tavsiye ederim.

9- Son zamanlarda waffle standları oldukca gözde!

Uzun süredir aslına bakarsak hayatımızda olan fakat adı Waffle olarak gündeme gelen bu enfes tat kokusu ile müşterilerini kendilerine çekmektedir. Açıkçası akrabalarım ile gittiğim de o mükemmel kokusuna karşı duyamayan evladımız yardımıyla waffle standların dan nerede ise asla boş geçmiyoruz. Doğal olarak waffle ‘nin yanında içilen içecekler de yatırımcısına güzel bir gelir elde etmesine olanak sağlamaktadır. Siz de bu iş fikrini bir düşünün derim. 😉

10- Son olarak bomba AVM ‘de iş fikrimiz küçüklere eğlence parkı

Kendiniz den fedakarlık yapabilirsiniz, bir ihtimal eşinizin de arzularından fedakarlık göstere bilirsiniz. Fakat asla evladınız dan fedakarlık yapamazsınız. Bunun bilincinde olan bir oldukca yatırımcı çocuklar için eğlence parklarını AVM içlerine kurmaktadır. Atari, çeşitli küçük istasyonlu oyunlar evlatların olmazsa olmaz eğlencelerinden tir. Kartlı sistem ile 4 oyun 10 lira olduğu da düşünülürse bu işte oldukca para var derim.!

 

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>