AVM Masaj Merkezi Açmak Gerçekten Çok Yaratıcı

Hafta sonu ailemle beraber Eskişehir de yer edinen ESPARK alış veriş merkezine gittiğim de hakkaten oldukca garip ve yaratıcı bir iş fikri ile karşılaştım ve bunu sizler ile bir an ilkin paylaşmak istedim. Müşterinin kendilerine gelmesini beklemeyip kendilerinin müşterinin ayağına giden ileti merkezi ciddi anlamda oldukca talep görmekteydi. AVM’ ler de gün gelecek masaj salonu açılacağı emin olun ki benim bile aklıma gelmezdi… Son olarak masaj solunu yönetmeliği ‘de sitemize PDF olarak eklenmiştir.!

AVM’de Sıra Dışı Bir İş Fikri, MASAJ MERKEZİ AÇMAK!

Özellik ile soğuk kış aylarında sıklık ile kapalı alış veriş merkezleri olarak tercih ettiğimiz AVM’ler artık her şeyi bulabileceğimize ben inanıyorum. Daha oldukca çocuklu ailelerin sıklık ile uğrak yeri olan AVM ler de ilk etap da giyim üstüne mağazalar açılırken buna sırayla,

  • Hırdavat
  • Süratli yiyecek sektörü
  • Eğlence merkezleri
  • Sinemalar
  • Cafeteryalar

dahil olmuştur. Fakat emin olun ki senelerdir girişimcilik üstüne makaleler yazan biri olarak ben gün gelecek masaj merkezlerinin de bu halkaya dahil olacağını asla tahmin etmiyordum 🙂 Artık deseniz ki AVM ler de hamam da kurulacak ben inanırım ağabey 🙂

Satın alan Çekme Politikaları Oldukca Başarılıydı!

Avm de masaj yaptırma dakika fiyatı

Alışveriş merkez de masaj yaptırma dakika fiyatı

Hafta sonu gezmesi için gitmiş olduğum Eskişehir ilimizde yer edinen ESPARK alış veriş merkezindeki masaj merkezini ilk gördüğümde oldukça şaşırdım açıkçası. Hem hanımefendi hemde adam masörlerin vazife yapmış olduğu stantta birde satış görevlisi mevcuttur. Satış görevlisi müşteriye süratli ve doğru bir halde ulaşmak için hakkaten oldukca garip bir yol bulmuştu. Bulmuş olduğu yol devasa bir panoya masajın dakikası ” 2 TL ” yazısıydı. Bu yazı ile kendine çeken ondan sonra ise doldurduğunuz formlarda masajın dakikasının hakkaten 2 TL bulunduğunu fakat masaj seanslarının 10 dakika kısaca 20 TL olduğu görünce çokta şaşırmamak gerek doğrusu. Şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız ağabey al şu 2 TL iki şu omuzlarımı sıkıver şeklinde bir uygulama yok. 🙂 Şu demek oluyor ki olmaması da gerekiyor o şekilde değil mi.? Ek olarak bu fiyatı duyup satış temsilcisine yaklaştığımda doldurmuş olduğum formda oldukça iyiydi. Formda sorulan sorular tamda olması gibiyken fiyatların dakika uzadıkça düşmesi de bir öteki dikkatimi çeken mevzudu. Buna gore ise fiyatlandırma şu şekilde yer almaktaydı. En düşük başlangıç masaj fiyatı 10 dakika kısaca 20 TL olurken 15 dakikalık seans 25 TL, 20 Dakikalık masaj 35 TL,  30 dakikalık uygulama 50 ve son olarak 40 dakikalık masaj ise 70 TL olmaktaydı.

Sizler İçin AVD’de Masajda Yaptırdım

AVM de masaj stanttı açmak çok parlak bir fikir

AVM de masaj stanttı açmak oldukca parlak bir düşünce

Hazır hanımlar mağazalarda alış veriş yaparken bende AVM’de masaj yaptırmanın zevkini yaşamak istedim. Keşke eşim yanımda olmasaydı da bu zevki bir hanımefendi masör tarafınca tatsa idim 🙂 Fakat tekrar ki sefer büyük olasılık yalnız olarak gideceğim ve bu kez alış veriş merkezinde hanımefendi bir masör tarafınca masaj yapılmanın zevkini yaşayacağım. İşin esprisi bir yana alan kişi çekmek için bayanlara da hitap eden hanımefendi arkadaşlarımızın da vazife yapması oldukça güzeldi. Doğal olarak isteyen adam müşterilerde bayanları tercih edip masaj hizmeti alabiliyorlar. Bu tamamen sizin tercihiniz. Fakat ben ilk başta da söylediğim şeklinde adam bir masör tarafınca masaj hizmeti aldım. Masajı meydana getiren görevli daha önceleri hamamlarda vazife yapmış bir ağabeyimizdi. Hakkaten işinin ehli olduğu yapmış olduğu masajda kendini gösterdi. Üstelik bana yaklaşımı da oldukca hoştu. Buradan adını unuttuğum fakat Bilecik / Söğütlü olan masör ağabeyime bir kez daha ellerine sıhhat diyorum. Tecrübelerimden yola çıkarak masaj olacak arkadaşlara ise önerim kesinlik ile ince bir faniyle ile masaj hizmeti almanızdır.

Sektöre Iyi mi Girebilirsiniz?

Alış veriş merkezinde bu şekilde bir iş yapmak isteyenler için yaptığım araştırmada hemen hemen bir bayilik veren firmalara rastlamadım. Fakat benim tecrübelerime dayanarak sizlere önerim alın bir 5 tane masaj koltuğu, her yerde masör bulabilirsiniz. Gidin anlaşın bir AVM ile bir an ilkin bu işe girin derim. Güvenilir olun ki kısa sürede ciddi rakamlarda paralar kazanabilirsiniz.

Masaj solunu yönetmeliğini PDF formatın ‘da indirmek için lütfen tıklayınız.!

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>