Az Sermaye İle Evde Yapılacak Süper İş Fikri

Özellik ile evde boş duran ev hanımları için 500 TL  benzer biçimde azca ana para ile çocuklarıyla beraber zevk içinde yapabilecekleri süper bir iş fikrini sizler ile paylaşmadan edemedim. Doğal olarak isteyen bayanlar 1000 TL ile yada daha düşük sermayeler ile de birazcık sonrasında sizler ile paylaşacağım bu iş fikrini hayata geçirebilir. Bizzat kedi eşim tarafınca tüm malzemeleri alınarak 2 Aralık 2020 de tarihinde averaj 300 TL harcama ile iyi mi %100 hatta oldukça daha çok kazanç elde ettiğimizi bu yazımızda sergiledik. İşte tüm yaptığımız harcamaların sıralaması dahil olmak suretiyle evde yapılacak bolca kazançlı süper iş fikri..

Azca Ana para İle Bolca Kazanç Getirisi Olan İş Fikri Nedir?

Azca ana para ile yüksek gelir getirecek olan işimizin öncelik ile evimizde icra edeceğimiz için bizlere herhangi bir destek alet yada makineye gereksinim çıkarmaması gerekmektedir. Aksi taktirde iş fikrimiz için yüksek sermayeler koymamız gerekir. Bir öteki dikkat etmemiz ihtiyaç duyulan husus ise yaptığımız iş için gerekseme duyacağımız tüm malzemelerin kolaylık ile her yer den temin edilebilmesi gerekmektedir. Son olarak ise ve bizce en mühim faktörlerden bir tanesi de olan ürettiğimiz ürünün günümüzde popüler ve ek olarak pazarının olması gerekir. Doğal olarak kazanç seviyesinin %100 olması da bunların en hepsinin üstünde yer aldığını belirtmeden edemeyeceğim. 🙂 Şimdi tüm bu aradığımız kriterleri bir araya getirir isek ve ek olarak üzerine de birazcık sonrasında sizlere bahsedeceğim iş fikri için herhangi bir el kabiliyetine gerek olmadığını da var sayar isek sizlere tavsiye edeceğim iş evde kokulu tespih paketleme işidir. Şimdi gelelim bu iş fikrinin nereden çıktığına bizlere sağlamış oldu ayrıcalıkların  neler olduğuna.

Evde Kokulu Tespih İşi İle Yüksek Gelir Elde Edebilirsiniz.!

Gül Kokulu Tespih Yaparak Az Sermaye İle Yüksek Gelir Elde Etme

Gül Kokulu Tespih Yaparak Azca Ana para İle Yüksek Gelir Elde Etme

Yaz, kış demeden devamlı olarak meydana getirilen çocuk mevlitleri yardımıyla bir oldukça ev hanımları geçimlerini sağladığını bilmekteyiz. Her hangi bir iş yeri açmadan kira ve vergi yükü altında girmeden tamamen olarak yapacağınız hediyelik evde kokulu tespih işi ile sermayenizi kısa vadede %100 ün üstüne oldukça rahat bir halde çıkarabilirsiniz. 2020 senesinde eşim tarafınca kız kardeşine yardım amacı ile yapmış olduğu evimizdeki kokulu tespih işinin maliyetini biz yarı dan daha aza düşürmeyi başardık. Yan taraf da bizim tarafımızdan meydana getirilen resmini gördüğünüz kokulu tespihlerin bu şekilde satış fiyatı averaj olarak tane başı 5 TL olmaktadır. Malzemelerini biz kendimiz alarak yaptığımız da ise bir adetin maliyeti bizlere en fazla 2 TL mahal olmaktadır. %100 ün dahi üstünde bir kazanç elde etmek isteyen ev hanımları bizim benzer biçimde evlatları ile beraber zevkle yapacakları bu iş ile rahatlık ile aile bütçelerine aylık 2000 TL ile 3000 TL içinde bir gelir sağlayacaklarını düşünmekteyiz. Son yılların en popüler hediyeliklerin den olan gül yada Kabe desenli kokulu tespihler özellik ile İnternet ortamında yüksek talep görmektedir. İster eşinize dostunuza yapın ister ise İnternet’ten satış yaparak kazanç sağlayacağınız ende kokulu tespih işini maliyetleri ile beraber anlatmaya başlayabiliriz.

Malzemelerini Almak İle İşe Başlayınız.!

Kokulu Tespih İsim Yapıştırılması

Kokulu Tespih İsim Yapıştırılması

Eviniz de kokulu tespih yaparak para kazanmak için ilk olarak ihtiyacımız olan malzemeleri temin etmek ile işe koyula biliriz. Şimdi ortalama olarak 120 tane mevlitler için hediyelik kokulu tespih yapımı için yaptığım harcamaların listesini sizler ile paylaşıyorum. Sizler ile birazcık sonrasında paylaşacağım bu malzemelerin bir tek bir tanesi ben İnternet’den temin ettim diğerin hepsi size en yakın olan çiçekçi yada tuhafiyelerde mevcuttur.

  1. İster gül desenli ister Kabe desenli olarak İnternet’den kokulu tespihlerinizi satın alın. Ben 120 adetini kargo tutarı dahil olmak suretiyle gitti gidiyor sitesinden 140 TL satın aldım.
  2. 120 tane tespih için harcanan tül 5 metre olmaktadır. 5 Metre tülü biz fakat ucuz fakat pahalı 20 TL satın aldık
  3. Gene 120 adete 3 makara kırmızı kurdele harcadık, maliyeti ise bizlere 15 TL tir.
  4. Nazar boncuğu gene 120 tane aldık bu isteğe bağlıdır tanesi 25 kuruştur. Toplam maliyesi ise 30 TL
  5. Son olarak mevlit bizim olduğundan 3 tane a4 yapışkan kağıda isim çıkardık buda bana 6 TL mahal oldu.

120 tane hediyelik kokulu tespih için yaptığım maliyetin tümü bana ortalama olarak 210 TL tir. Eğer 120 tane paketlediğimiz kokulu tespihi satacak olsaydık bizim elimize geçen net para 120*5= 600 TL olacaktı. Nerede ise kar marjı %200 dimi.? Bu yazdıklarımı inandırıcı bulmayanlar İnternet sitelerinden hazır fiyatının ne kadar bulunduğunu rahatlık ile bulabilirler.

Aldığımız Malzemelerin Bir Araya Getirilmesi

Az Sermaye İle Evde Yapılacak Süper İş Fikri

Azca Ana para İle Evde Yapılacak Süper İş Fikri

Şimdi ister eşimiz ile ister ise çocuklarımız ile aldığımız bu malzemelerin bir araya getirilmesine sıra geldi. İşlem oldukça kolay aslen. Biz iki erişkin ile balkonda bu iş için ortalama olarak 110 dakikalık bir vakit harcadık. Havaların sıcak olmasından dolayı işlemleri balkonda yapmayı tercih ettik. Siz evinizin uygun olan istediği yerinde bu işlemi yapabilirsiniz. Birleştirme işlemi için bizlere bir tek her evde olan bir makas olacak. İlk olarak tülleri hazır olarak aldığınız kokulu tespihlerin boylarına denk gelecek şekilde 120 tane kati. Ondan sonra gene ihtiyacınız olacak kadar kurdeleleri keselim. Kokulu tespihi kestiğimiz tülün içine koyarak fiyonk olarak bağlayalım. ( Eğer müşterinizin çocuğunun adı belli ise çıkarmalı adları ilk olarak yapıştırmanız gerekir. ) Son olarak ise nazar boncuğunu kilitleyiniz. Tüm işlem bu kadar. 🙂 Alınan ürünleri bir araya getirmek için çocuklarınızdan da yardım alabilirsiniz. Eğer bir de kız evladınız var ise emin olun ki bu işlemi yapar iken oldukça mutlu olacaktır. Bizim kızlarımız bizlere destek sunar iken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Kokulu Tespihleri Pazarlama Stratejisi Iyi mi Olmalıdır?

Şimdi gelelim ürettiğimiz tespihlerin pazarlanmasının iyi mi yapılması gerektiğiniz. Bu ürünleri düğün organizasyon firmalarından tutunda hediyelik eşya satan dükkanlara kadar rahatlık ile pazarlayabilirsiniz. Şuan ülke genelinde ciddi bir talep ve inanılmaz bir açık bulunmaktadır. Elimizden bu şekilde bir iş yapma imkanı gelmeseydi bizlerde zorunlu bu bedeli ödeyecektik. Yok ben dükkanları gezmem kendim pazarlamak isterim diyor iseniz. Gitti gidiyor yada N11 benzer biçimde ticari siteler aracılığı ile yaptığınız ürünler rahatlık ile pazarlayabilirsiniz. Denemeden başarıya ulaşamazsınız. En fazla 500 TL yada 200 TL benzer biçimde düşük ana para ile bu sektöre girip ondan sonra 1000 TL benzer biçimde rakamlarda işler yapabilir. İlerleyen sürede oldukça daha yüksek sermayeli işinizi kurabilirsiniz.

 

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>