Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?

Bankalardan kredi alamıyorsanız bunun en büyük sebebi düşük bir kredi notuna haiz olmanız yada bordrosuz yada yeni işe süregelen SGK süresi 6 ay olmayan birisinizdir. Bu sebepten dolayı ise ihtiyacınız olan finansmana ulaşmanız için de size 2 yol kalmaktadır. Bunlardan bir tanesi ya kredi notunuz için bir emek harcama yapmış olup minimum 6 ay bekleyeceksiniz. Yada bizim sizlere tavsiye edeceğimiz 2. yolu izleyerek 4 aşamada 2020 senesinde en süratli paraya kavuşan şahıs olacaksınız. 5.000 ile 15.000 lira kadar acil nakit paraya ihtiyacı olanlar ne kadar kredi notunuz düşük olursa olsun kesinlik ile bu yöntem yardımıyla nakit paranıza kavuşacaksınız.

Bankalar Niçin Kredi Vermez?

ilk olarak bankaların sizlere niçin kredi vermiyor bunun sebebi bir ele almak ta yarar var. Sonrasında bu istatistikleri göz önüne alarak finansmana giden daha doğru yolu bulabiliriz.

  1. Gelir belgesiz bir çalışan mısınız?
  2. Kredi notu değeriniz oldukca mu düşük? Eğer evet ise derhal KKB Findeks kredi notu hızlı yükseltme taktikleri nelerdir? bir göz atın derim.
  3. Yeni bir işe mi başladınız? Bankalar minimum 6 aylık çalışmış olmayana sigortasız kredi vermez. Sadece siz bir başvuru yapın derim.

Bankaların kredi vermemesinin en büyük sebebi bu 3 maddedir. Peki tüm bu 3 kriterler içinde yer alanlar 3.000 liradan başlayıp tam 15.000 liraya kadar olan gereksinim kredilerini başka bir yoldan iyi mi finanse edebilirler?

Herhangi Bir Cep Telefonu Faturalı Hatta Kredi Alabilirsiniz!

İster çalışmayan olun, isterseniz de kredi notunuz oldukca düşük icralık durumda olun eğer bir faturalı hat sahibi iseniz ve faturanızı tertipli bir halde ödüyorsanız 3.000 liradan başlayıp 15.000 liraya kadar oldukca rahat bir halde faturalı hattınıza kredi alabilirsiniz. Üstelik bu krediyi ister 6 ay isterseniz de 12 ay vadeli olarak kullana bilirsiniz. Bir tek nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile Türkiye’de etkinlik gösteren Ekin Danışmanlık yada Destek Danışmanlık benzer biçimde onlarca firmadan herhangi birine müracaat yapmış olup anında kredinizi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan bu danışmalık firmaların herhangi birine müracaat yapmanız.

Mevzuyu ses kayıtları ile özetleyen videomuz!Telefon Bozdurma Yolu İle Gene Acil Nakit Para Bulabilirsiniz.!

Hepinizin de haberdar olduğu benzer biçimde Avea ve Vodafone dahil olmak suretiyle Turkcell faturalı hat sahiplerine cep telefonunu 6 ay yada 12 aya kadar taksitli olarak vermektedir. Satmaca ödeme puanınıza nazaran (kaç senelik hat sahibi olduğunuz, satmaca tutarınız vb) adınıza tanımlı cihazlar bayilerde yer almıştır. Kullanmış olduğunuz hat bayisine giderek orada adınıza tanımlı olan aleti alıp derhal kapalı kutu olarak satıp nakit paraya çevirebilirsiniz. Hatta satın aldığınız cep telefonunu birazcık fiyat değişik ile bayinize bile pazarlayabilirsiniz.

1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var? ise başka önereceğimiz 4 teknik ile nakit paraya kavuşa bilirsiniz.

Bankalardan Kredi Çıkıyor Fakat Yeterince Değil Mi?

Bankaların kredi vermeme sebeplerin biri de azda küçük bir ihtimal olsa güvence değerinizin düşük olmasıdır. Bu daha oldukca gereksinim kredilerinde aranmaktadır. Şundan dolayı ev ve vasıta kredilerinde alınan mal ipotek edilmektedir. Fakat gereksinim kredilerinde bu şekilde bir durum olmadığı için eğer yurttaş yukarıda yer edinen şartlara uygun dahi olsa haneye giren gelir düşük olduğundan ve kefil ve ipotek kıymeti bir mala haiz olmadığından istediği gereksinim kredisini alamayabilir. Bankalar hane gelirin en fazla %60 oranına kadar geri ödeyebilecek vadelerde kredi imkanı sunmaktadır. Kısaca diyelim ki aylık geliriniz 1.500 TL fakat eşinizde bordrolu bir halde bir firmada çalışıyor ve maaşı 1400 TL o süre bankalar size tek maaş olan 1500 TL kazancınızın %60 olan 900 TL geri ödemeli bir kredi vermek yerine 1400+1500 = 2900 TL nin %60 olan ortalama 1700 TL geri ödemeli bir kredi verebilmektedir. Bu kıymet aslına bakarsak oldukca önemlidir. Şundan dolayı gereksinim kredileri 48 ay en fazla vade uygulanmış olduğu için 48 * 900 = 4000 TL kadar kredi alabilirken öteki türlü 70 – 80 bin TL kadar kredi alabilirsiniz. Doğal olarak bu bankanın da birazcık inisiyatifine kalmış bir durumdur.

Bankalar kredi vermiyor 4 farklı çözüm yolu

Bankalar kredi vermiyor 4 değişik çözüm yolu

Bankalar niçin kredi vermiyor yada veriyor ise niçin istediğiniz rakamı alamadığınız dahil tüm soruların yanıtını iyi mi kredi çekebilirsiniz ile yanıtladık. Ümit ederim sizler için yararlı bir yazı olmuştur.

Banka Kredi Vermiyorsa Bizlere Gelin!

Bankaların hepsine kredi başvurusunda bulunduğunuza güvenilir misiniz? Bence adını dahi duymadığınız bir oldukca banka hala var.! Üstelik bu bankalar öteki rekabet içinde olduğu bankalara nazaran kredi skoruna bakmadan 60 ay gereksinim kredisi vermektedir. Bankalar kredi vermiyorsa bizlere gelin diyen ODEABANK sizlere ne olursa olsun destek olacaktır. Ek olarak bu bankamız bulunduğunuz il/ilçede şubesi olmasa dahi 444-84-44 numarası üstünden sizlere kredi müracaat mevzusunda da destek olmaktadır. Gelin isterseniz iyi mi ODEABANK müşterisi olunarak kredi için müracaat yapılır mevzusuna gelmeden bankanın bu ay sizlere elde etmiş olduğu imkanları bir tablo halinde göz atalım.

ODEABANK içinde bulunduğumuz ay için bankalardan kredi alamıyorum diyenlere 60 aya varan vade taksitleri ile aylık %1.49 faiz oranı ile destek olmaktadır. Değişik vadelere nazaran geri ödeme hesaplama işlemleriniz ise siz de kabul ederseniz eğer şu şekilde olacaktır.

ODEABANK Tüketici Kredisi Hesaplama Tablosu
Miktar 12 Ay Vadeli 18 Ay Vadeli 36 Ay
5.000 TL 466,66 TL 327,33 TL 189,55 TL
10.000 TL 933,33 TL 654,65 TL 379,10 TL
15.0000 TL 1.399,99 TL 981,98 TL 568,64 TL
20.0000 TL 1.866,66 TL 1.309,31 TL 758,19 TL
25.000 TL 2.333,32 TL 1.636,63 TL 947,74 TL

olmaktadır. Müracaat işlemlerini hem cep hemde bilgisayarınızdan anında https://online.odeabank.com.tr/login adresi üstünden kayıt oluşturarak derhal yapabilirsiniz.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>