Bankasız Para Göndermenin En Kolay, Hızlı Yolu MİGROS!

Güvenilir bir halde bankasız olarak para göndermek istiyorsanız o vakit sizlere MİGROS tarafınca başlatılan yeni bir uygulama ile tanıştırayım. Her ne kadarda parasız, parasız havale EFT ile para transferi iyi mi yapılır? yöntemi şeklinde olmasa’da bu yol ile süratli bir halde istediğiniz kadar parayı banka şubesiz olarak aktarma edebilirsiniz. Hafta sonu cumartesi, pazar dahil olmak suretiyle saat 08:00 ile 22:00 aralarında istediğiniz saat Türkiye’nin her iline ve ilçesine MİGROS ile para göndermek hem süratli hemde bankalara gore oldukça daha hesaplı.

Hafta Sonu Bankasız Para Göndermenin En Kolay, Süratli Yolu

Hafta içi yada hafta sonu asla fark etmez, para göndermek istiyor iseniz sizlere MİGROS’ un yeni uygulamasını taktim edeyim. Bu hizmetin adı ”Gönder AL Para Transferi”  denilmektedir. Bu hizmet ile MİGROS’un tam 2036 mağazası ile Türkiye’nin her iline para aktarma işlemini ucuz maliyetler ile yapabilmektesiniz. Herhangi bir banka hesabına gerektirmeksizin bir tek cep telefonunuz ve kimlik belgeniz ( yeterlik olur ) ile para gönderme işlemini MİGROS üstünden yapabilirsiniz. Özellik ile banka sırası beklemeden hafta sonu dahil güvenli para transferi yapmak isteyenler için MİGROS hakkaten oldukça iyi bir alternatif. Şimdi sizlere en oldukça dört gözle beklenen MİGROS para gönderme işlem ücretlerin’den ve sonrasında bu işlemin iyi mi yapılacağından bahsedeceğiz. İster göndereceğiniz kişinin ismine ister ise banka IBAN numarasına bu işlem sırasıyla para göndere bilirsiniz.

MİGROS Para Gönderme İşlem Ücretleri Ne Kadar?

Bankacılık işlemlerinin bilinmiş olduğu biri bir bir çok tutara tabidir. Para gönderme işlemini’de bu ücretli işlemlerin içinde ne yazık ki yer verilmiştir. Eğer banka ile bir anlaşmanız yok ise göndereceğiniz paranın miktarına gore bir sizden para aktarma tutarı alınmaktadır. Anlaşmanız olmadan Ücretsiz Havale EFT İle Para Transferi Nasıl Yapılır?  sizlere daha ilkin bahsetmiştim. Eğer bu bahsetmiş olduğum olanaklara haiz değilseniz o vakit sizlere önerim MİGROS üstünden para göndermeniz olacaktır. Bunun sebebi ise;

  1. Banka sırası beklemek zorunda kalmadan süratli bir halde işleminizi halledersiniz.
  2. Herhangi bir banka hesabınızın olmasına gerek kalmamıştır.
  3. Hafta sonu dahil para göndere bilirsiniz.
  4. Herhangi bir işlemi kendiniz yapmak zorunda kalmazsınız. (Özellik ile yaşlılar için tavsiye ederim)

Şimdi sizlere sağlanan bu avantajlar ile para gönderme bedelini’de yayımlamak isterim. Bana kalır ise bankalara gore oldukça daha uygun fiyata para göndere bilmektesiniz. Mevzu hakkaten ilgilimi çekmiş olduğu için sizlere bizzat kendime en yakın MİGROS mağazasına giderek işlem ücretlerini ve öteki bilgilerini edindim. Edindiğim ve aşağıda sizler için çekmiş olduğum para gönderme hizmet bedeli rakamlarına gore 7 bin TL kadar para transferi için işlem ücretleri şu kadardır.

  1. 1 TL ile 100 TL arası 8 TL işlem tutarı ödemektesiniz
  2. 101 TL ile 250 TL arasına 16 TL işlem tutarı ödersiniz.
  3. 251 TL den 500 TL kadar ise 17 TL ödersiniz.
  4. 501 TL den 1.000 TL kadar 24 TL aktarma işlem tutarı ödersiniz.
  5. 1.001 TL ile 5.000 TL kadar bir tek 30  Lira ödersiniz
  6. 5.0001 TL den 7.000 TL kadar ise 40 TL bir işlem kesintisi ödersiniz.

MİGROS Para gönderme hizmet bedeli

İsime Para Göndermek İsteyenler İçin MİGROS En İyi Yol

Teknoloji geliştikçe bir oldukça şey oldukça daha kolay olmaya başlıyor. Önceleri para göndermek ne kadar zordu. Şimdi ise alış veriş mağazaları ile para göndermek için sizlere destek olmaktadır. MİGROS bu işlemi güvenli ve sıhhat bir halde hem isime hemde banka IBAN numarasına gönderen mağazalardan kuşkusuz ki bir tanesi. Sizin bu işlemi yapabilmeniz için ilk olarak yapmanız ihtiyaç duyulan her ile ve ilçede olan size en yakın MİGROS alış veriş mağazasına gitmeniz olacak. Hemen sonra kasiyere para göndermek istediğinizi belirterek işlemlerinizi başlata bilirsiniz. Şuan için en fazla 7.000 Liraya kadar tek seferde para gönderebiliyorsunuz. Fakat isterseniz bir kaç sefer de bu miktarı aktara bilirsiniz. Kasiyer göndereceğiniz para miktarına gore aşağıdaki adımları elde edecektir.

MİGROS Para gönderme hizmeti iyi mi yapılır

İşlemler sizin de gördüğünüz şeklinde 2.000 TL üstü ve altı olmak ile IBAN ve isim için 4 değişik yöntem ile gönderilmektedir. Siz bankasız para göndermek için MİGROS’a başvurunuzu yaptığınız zaman kasiyer buna gore tablodaki işlemleri gerçekleştirecektir.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>