Bayilik, Franchise Kredisi Veren En İyi Bankalar Hangileridir?

Herhangi bir firmanın bayilik imkanları ile bir iş yeri kuracaksanız bir fazlaca bankalardan kredi alabilirsiniz. Üstelik bunların içlerinden bir tanesi var ki! sizlere öteki tüm bankalara nazaran en uygun faiz imkanları ile kredi olanağı sağlamaktadır. Ek olarak bunun ile birlikte franchise alıp kuracağınız işletme için de hanım girişimcilere hususi imtiyaz tanıyan bankaları da gene burada bulabileceksiniz. İşte bayilik alacaklara en düşük faiz imkanları ile kredi veren 7 banka ve bağışlama imkanı elde eden kurumun şartlar.

Bayilik Almak İçin Bankalardan Kredi Iyi mi Alabilirsiniz?

Direkt süre kaybetmeden kamusal yada hususi sermayeli bankalardan aldığınız bayilik için yaptığınız harcamaları kredi ile karşılamak adına ilk olarak aranan şartı belirtirsek bu kredi geçmişinizin ne olursa olsun vukuatsız olması gelmektedir. Kredi geçmişiniz bir tek geçmiş dönemlerde kullanmış olduğunuz gerekseme, konut, vasıta kredisi ile sınırı olan kalmayıp kullanmış olduğunuz kredi kartlarını da kapsamaktadır. Türkiye bankalar birliği tarafınca kredi notunuz düşük ise hususi yada kamu bankalarından bayilik almak için kredi almanız birazcık zor olacaktır. Diyelim ki bu şekilde bir durumdasınız ne yapmanız gerekmektedir.? Azca fazlaca geçmişte bankalar ile yaşadığınız kredi sorunlarını biliyor olmanız gerekmektedir. Kredi notunuzu yükseltmek için var ise kredi kartı borcunuzu ödemeniz, kredi taksiti bulunuyorsa da kapatmanız en doğru adım olacaktır. Bu durumda yer almayanlar peki bankalardan aldıkları bayilik için iyi mi bir yol izlemelidirler.?

 1. İlk olarak kredi kullanmak istediğini bankanın KOBİ hizmetleri birimine bireysel olarak müracaat yapınız.
 2. KOBİ hizmetlerinde görevli memura almış olduğunuz bayilik hakkında bilgiler veriniz.
 3. Daha ilkin ticari bir etkinlik göstererek esnaflık yapmışsanız ne olursa olsun gelir giderlerinizi gösteriniz.

Bankalardan bayilik için almış olduğunuz krediler düşük faizli olarak sizlere gösterilmekte dır.

En uygun imkanlar ile bayilik alan girişimcilere kredi hangi banka veriyor ?

Alacakları franchise ile iş yeri açacak olan girişimcilere daha öncede belirmiş olduğum benzer biçimde bir fazlaca banka kredi imkanı sağlamaktadır. Fakat, bu bankaların içinde asla şüphesiz en iyi imkanları elde eden kesinlik ile Türkiye Halk Bankasıdır. Bunun sebebi ise ilk olarak bankanın bir kamu bankasının olması. İkinci sebebi ise de kamu bankası olduğundan dolayı devletin girişimcileri ve KOBİ ‘leri destekleyen banka olarak bu bankayı görevlendirmiş olmasıdır. Dolayı ile bir fazlaca bankaya nazaran hem kredi faiz oranları fazlaca düşüktür hemde sizlere bir tek kuracağınız iş yerinin giderleri için kredi vermek ile kalmayıp ek olarak franchise bedeli ve güvence mektubu için de kredi çıkartmaktadır.

Halkbankası girişimci kredisinin dev avantajları başka nedir ?

Halk bankası girişimcilere yönelik 4 tane kredi paketi hazırlamıştır. Bu kredi paketleri bayilik almayacak kendi meslek dalları adına işletme kuracaklar için hazırlanmış bir kredi imkanlarıdır. Bunların yanı sıra ise 1 tanede özellik ile bayilik alıp işletme kuracak olan girişimciler için kredi imkanı elde etmiştir. Bu imkanlar bir fazlaca bankaya nazaran fazlaca fakat fazlaca daha avantajlıdır. Bu avantajlar nedir? derseniz, derhal sayalım.

 1. Kredinin vadesi tam 5 yıl kısaca 60 aydır!
 2. Geri ödeme imkanları o denli esnektir ki ister 6 ayda bir ödeyin isterseniz de özgür taksitli imkanları ile taksit ödeme tarihlerini siz belirleyin.
 3. Ek olarak bayilik almak için kullandığınız kredinin ilk taksitini isterseniz 6 ay asla geri ödemeden de kullana bilirsiniz.

Bu mükemmel imkanları siz girişimcilere sağlamak ile yetinmeyen banka ek olarak sizlere,

 1. Bayilik alacağınız firmanın talep etmiş olduğu güvence mektubunu sağlar.
 2. Ticari kredi kartı çıkartır.
 3. SGK ve vergi ödemeleriniz için hususi imkanlar sağlar.

daha ne olsun.!

Bayilik alacak olan girişimcilere kredi veren en iyi bankalar

Bayilik alacak olan girişimcilere kredi veren en iyi bankalar

Bayilik alacaklar kredi veren öteki bankalar hangileridir ?

Bayilik alacak olan girişimcilere en uygun olarak kredi veren bankanın hangisinin imkanları ile tanıtıktan sonrasında sıra geldi size söz verdiğimiz benzer biçimde öteki 6 bankanın tanıtılmasına.

 • Akbank => Girişimci kredisi kullanacaklara 3 ay süresince çek  ve havale tahsilatı sağlamak ile beraber sınırsız havale / EFT hizmetini de İnternet bankacılığı üstünden vermektedir.
 • Vakıfbank => Adam girişimcilere 60 ay hanım girişimcilere ise 84 ay vadeli girişimci kredi vermektedir. Detaylar ise → https://bit.ly/2BKZEaH
 • Ziraat bankası ==> En fazla 60 ay vadeli olarak girişimcilere alacakları bayilik için kredi imkanı sağlamak ile beraber kredi tahsis harcamalarında %50 indirim göstermektedir. Üstelik kiraladıkları dükkanları satın almak istediklerinde ise 96 ay vadeli iş yeri alma kredisi vermektedir.
 • Güvence bankası => 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlamaktadır.
 • Şekerbank ===> Masrafsız olarak 60 ay vadeli olarak bayilik alan özellik ile hanım girişimcilere kredi verir.
 • Denizbank ⇒ Hanım girişimcilere 80.000 liraya kadar 36 ay taksitlik kredi vermektedir. Detaylar ise sizler için https://bit.ly/2SpupYjAbout admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>