Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar’dan En Hesaplı 5 Tanesi

Özellik ile düğün hazırları içinde olan geç çiftlere yönelik bankalar yaz ayalarında düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarından biride beyaz eşya kredisi imkanlarıdır. İhtiyacınız olan buzdolabından, çamaşır makinesine yada televizyondan fırına hatta elektrikli süpürgesi dahil olmak suretiyle yapacağınız beyaz eşya harcamalarını faturalandırarak bu bankalardan kredilendirme yapabilirsiniz. Üstelik aldığınız beyaz eşyalarının yanı sıra faturalandırılmış olan mobilya şeklinde ev eşyası içinde gene bankalardan 60 ay vadeli 65.000 liraya kadar kredi kullana bilirsiniz.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalardan Iyi mi Yararlanabilirim?

Durağan(durgun) bir gelire haiz tüm vatandaşların ister yeni evlenerek gereksinimlerini düzmek adına yapacakları beyaz eşya harcamalarını ister ise eskiyen eşyalarını değişiklik yapmak adına yapacakları harcamaları bankalar beyaz eşya kredisi imkanı sunmaktadır. Bankalar bu imkanları kimi zaman anlaşmalı olduğu firmalar ile alış veriş şartı ister iken bazı bankalar ise bir tek beyaz eşyanın faturasının getirilmesi ile işlemlere başlamaktadır. Gene bankalara bakılırsa beyaz eşya kredisi faiz oranları ve geri ödeme şartları değişim göstermektedir. Bankalar bu olanağı sunarken tüketiciden istediği şartların başlangıcında ise durağan(durgun) bir gelir gelmektedir. Sizler için beyaz eşya alımlarına kredi olanağı sunan tüm bankaları aşağıdaki başlıklar detaylı bir şekilde yer verdik.

Şekerbank Beyaz Eşya Kredisi İmkanları

şekerbank beyaz eşya kredisi

Şekerbank A sınıfı elektrikli beyaz eşya alımları için kredi imkanları sunan başlıca bankaların başlangıcında yer almıştır. Düğün yapmış olup yuva kuracak olan çiftler için kaçırılmayacak olan beyaz eşya alım kredileri için banka masrafsız olarak kredi imkanı sunmaktadır. Yandaki resimde de gördüğünüz suretiyle banka bu duyuruyu kendi şubesi camına asmış olduğu bir yazı ile halka duyurmaktadır. Bireysel için 60 ay apartman giderleri içinde gene 60 aya varan vadeler ile EKOkredi paketi ile beyaz eşya alımları için finansman olmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu oran düşer yada çıkar bilemeyiz 🙂 Biz size olan görevimizi yapmak adına şube camındaki duyuruya istinaden haberini ela aldık. Peki banka bu olanak için sizden ne şartlar istemektedir, özetlemek gerekirse belirtelim. Camdaki resimden de anlaşıldığı şeklinde alacağınız beyaz eşyanın A sınıfı elektrik tüketime haiz olması gerekmektedir. (Şu an günümüzde nerede ise tüm ürünler A sınıfı hatta bir bir çok A+ olarak yer almıştır) Bu nitelikteki alınan elektrikli ürünlerinizin faturasının yanı sıra banka gelir belgenizi yanı maaş bordronuzu, ödenmiş olan her hangi bir faturanızı ve duruma bakılırsa de kefil talep etmektedir. Bizce kredinin masrafsız olması ve faiz oranları oldukça cazip görünmektedir. Yinede karar sizin 😉

Şekerbank beyaz eşya kredisi için gerekli evraklar

Şekerbank beyaz eşya kredisi için lüzumlu evraklar

Tüm detaylar burada müracaat işlemleri ise bir tek Şekerbank şubelerinde..

esya-alimlarina-krediTürkiye İş Bankası Ev Eşyası Kredileri

Yukarıda tanıtımını yapmış olduğu Şekerbank’ ın yanı sıra beyaz eşya alacaklara kredi olanağı sunan başka bankalarda mevcuttur. Türkiye İş bankası da bu bankaların yanında yer almıştır. Banka yalnız bir tek anlaşmalı olduğu firmalardan alış veriş yapmış olup faturalandırmalara kredi imkanı sunmaktadır. Antak kalma sağlamış olduğu firmaları öğrenmek ve kredi hakkında detaylı bilgiyi BURADAN öğrenebilirsiniz. Kıymetli tüketiciler yazımızda yer edinen bankalar direkt alınan beyaz eşyalar için kredi imkanı sunmakta öteki bankalar ise alınacak olan ev eşyaları için gereksinim kredisi adı altında kredi olanağı sunmaktadır. Kredi faiz oranları gene bankalara bakılırsa değişim göstermektedir. Örnek vermek gerekirse Fibabanka bura yer edinen sayfasında tüm adı geçen alış verişler için kredi imkanı sunmaktadır.

Mobilya Kredisi Veren Bankalar

Mobilya Alım Kredisi Veren Bankalar

Devletimizde katılım bankaları gereksinim kredisi yerine müşterilerine alacakları herhangi bir beyaz eşya alımları için alım kolaylığı sunmaktadır. Devlet yada hususi sermayeli olarak ayırt etmeksizin tüm katılım bankaları bu imkanı uygun faiz oranları ile sunmaktadır. Dayanaklı tüketim eşyası alımları adı altında bu imkanları sunan bankaların başvuruları İnternet üstünden de yapılmaktadır. Geri ödemeniz ihtiyaç duyulan sayı ve ilgili tüm hesaplamalar BURADAN yapılmaktadır. Mobilya alımı adı altında kredi veren bu katılım bankalarımız ise şunlardır.

  1. Albaraka Türk Katılım Bankası
  2. Kuveyt Türk Katılım Bankası
  3. Türkiye Finans Katılım Bankası
  4. Ziraat Katılım Bankası
  5. Vakıf Katılım Bankası

BEKO Kredi Yardımıyla Tüm Beyaz Eşyalarınızı Satın Alabilirsiniz

Nerede ise tüm kurumsal beyaz eşya yada elektronik ev aletleri pazarlayanlar bir banka ile antak kalma sağlamaktadır. Müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayarak daha çok ürün satmayı planlayan bu firmalardan bir tanesi’de BEKO’dur. Beyaz eşyanın önde markalarından kabul edilen BEKO ING bankası ile yapmış olduğu antak kalma kapsamında müşterilerine 60 ay vadeli olarak kredi çıkarmaktadır.

Bankanın MART ayında 60 aya kadar %0.89 faiz oranları ile beyaz eşya almak isteyenlere 60 ay vadeli kredisinin hesaplamasını yaptık.

ING Beyaz Eşya Kredisi Faiz Hesaplaması
Miktar 12 24 36
5.000 TL 446,15 TL 237,28 TL 168,03 TL
7.500 TL 669,23 TL 355,92 TL 252,04 TL
10.000 TL 892,31 TL 474,55 TL 336,05 TL
12.500 TL 1.115,39 TL 593,19 TL 420,07 TL
15.000 TL 1.338,46 TL 711,83 TL 504,08 TL

Bu oranlar ile direkt BEKO beyaz eşya kredisinden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız ihtiyaç duyulan 4 adımdan oluşan buradaki formu doldurmanız dır.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>