Bitcoin’den Nasıl Para Kazanılır? Zengin Olanlar!

Sanal kripto paranın kralı olan BTC şu demek oluyor ki açılımı olan Bitcoin’den iyi mi para kazanılır tüm gizemini sizler ile paylaşıyorum. Milyonlarca varlıklı olanlar tarafınca kabul edilen bu yöntem ile oldukca kısa sürede yatırımınızı ciddi yükselişler sağlaya bilirsiniz. Güvenilir olun ki 7 gün içinde %44 oranına kazanları’da gördüm 15 gün içinde tam %120 kazananlara’da tanık oldum.

Sanal Para BTC ile Varlıklı Olabilirsiniz!

Sanal kripto para bitcoin ile tanışmam bir dünya genelinde işlev elde eden network marketing şirketi ile oldu. Şuan emin olun ki dünya genelinde tüm network firmaları yatırım işlemleri için BTC kullanmaktadır. Dolayısı ile oldukca kuvvetli şekilde sanal para bitcoin olarak bilenen kripta para süratli şekilde yükselmekte ve düşmektedir. Bu süratli şekillerde yükseliş ve düşüşler ile varlıklı olabileceğiniz benzer biçimde yatırımlarınızı da normal olarak yitik edebilirsiniz. Sadece! şunu net bir halde söyleye bilirim ki uzun solukta yapacağınız BTC yatırımlarınız için kesinlik ile yitik etmezsiniz. Şimdi sizlere bu söylediklerimi kanıtlamam gerekiyor sanırım. Iyi mi oluyor da bir BTC 1 haftada yatırımcısını bu kadar varlıklı ediyor. İşte veriler.

Alım – Satım Zamanı BTC Miktarı  BTC Fiyatı
02-05-2019 18:07:43 0.01607257 32,246.00
06-05-2019 21:28:01 0.01737770 34,527.00
10-05-2019 00:10:59 0.01348492 37,975.00

Tabloda sizin gördüğünüz benzer biçimde 1 BTC 5 ayın 2 ‘sinde 32.246 TL iken aradan 8 gün sonrasında bu birim 37.975 liraya çıkmıştır. Şuan için şu demek oluyor ki 13.05.2019 tarihinde ise bu sayı net olarak 42,833.00 TL ‘dir. 9 Günde eğer elinizde 10 BTC olmuş olsaydı 100.000 TL ( Yüz bin TL ) kar etmiş olurdunuz. Finansman sektörünü yakından takip eden ve senelerdir içerik elde eden bir editör olarak şunu net olarak diye bilirim ki neye yatırım yapmış olursanız yapın yok bu şekilde bir kazanç dost.! Detaylı alım & satım işlem dokümanlarımı’da aşağıdaki hesaplama tablosunda gore bilirsiniz.

Sanal Para Bitcoin ile Iyi mi Varlıklı Olunur

Doğal olarak bu sayı şu demek oluyor ki 1 BTC fiyatı 2 ay ilkin öncesi ise 18.000 TL civarlarındaydı. Kısaca içerik başlangıcında’da söylediğim benzer biçimde yatırımcısına 3 ay içinde %100 den fazla kazanç sağlamış oldu.

Bitcoin ile iyi mi para kazanılır

İstatistik raporları ile BTC ile varlıklı oluna bileceğini sizlere ispatladığımı düşünüyorum. Bu ispatı mı sizlere yaptığıma gore artık sanal para bitcoin BTC nasıl satın alınır satılır sorusunu cevaplayabilirim.

Bitcoin (BTC) Hesap Cüzdan Numarası Iyi mi Oluşturulur?

Daha ilkin sizlere Bitcoin Hangi Bankalarda Var? 7 Banka Tanıtımı den bahsetmiştim. Sadece eğer içeriğime göz gezdirdi iseniz Türkiye’de hiçbir bankanın BTC işemlerini sağlamadığı fakat BTC borsaları ile TL transferleri için iş birliği içinde bulunduğunu gore bilirsiniz. Bir çoğunuzun da bilmiş olduğu BTC ‘nin herhangi bir bankası aslına bakarsanız yoktur. BTC’nin borsası vardır. Yerli ve yabancı olarak bir oldukca borsada alım satım yapabilirsiniz.! Biz doğal olarak bur borsalardan sizlere Türkiye’de olanlarından bahsedeceğiz. Özellik ile ise en süratli, en güvenilir ve benimde kullanmış olduğum borsayı sizlere tanıtacağım. Bu borsa ile oldukca süratli bir halde BTC alabilir ve sata bilirsiniz.! Sizlere tavsiye edeceğim BTC borsasının adı PARİBU ‘dur. PARİBU ile süratli bir halde BTC alıp satma işlemini sitenin kolay ara yüzü ile güvenli bir halde gerçekleştire bilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ise sırasıyla şu adımları sağlayınız.

  1. İlk olarak PARİBU hesabı oluşturun. Hesap oluşturma işlemlerini https://www.paribu.com/#/gate buradaki adresten derhal yapabilirsiniz.
  2. Hesabınızı mail ile onaylayıp etken ettikten sonrasında PARİBU hesabınıza giriş yapınız.
  3. Şimdi sisteme sizin adınıza ilişik bir banka geçirme numarası tanımlamamız gerekmektedir. Bunu yapmak için menüde ” YATIRIM İŞLEMLERİ ” sekmesine gelmiş olarak, ” TL ” seçeneğine tıklayınız. Bu seçenekte hem PARİBU ‘nun IBAN numarasını ilgili kutucukları işaretleyip oluşturduğunuzda görmüş olacaksınız. Hemde size hususi olarak oluşturulan TL geçirme kodunuzu öğrenebileceksiniz.
  4. Şimdi aynı şekilde aynı bölümden birde BTC cüzdan adresi oluşturacağız. Bunun içinde menüde yer edinen ” BTC ” sekmesine girerim ve ” ADRES OLUŞTUR ” diyelim.

Artık BTC alım satım yapmak için önümüzde hiçbir engel kalmadı. Sadece şunu yeri gelmiş iken belirtmem gerekir ki 7/24 işlem yapmak adına AKBANK tercihinde bulunmanızı tavsiye ederim. Bundan dolayı PARİBU 7/24 para alım ve çekim işlemleri için AKBANK ile anlaşmalıdır.

PARİBU BTC Alım Satım İşlemi Iyi mi Yapılır?

PARİBU ile BTC alım satım işlemi yapmak oldukca basittir. Alım satım işlemi yapmak için ilk olarak PARİBU IBAN numarasına sizin adınıza oluşturulan ” TRANSFER KODUNU ” havale izahat kısmına girerek ne kadar yatırım meydana getirecek iseniz o denli TL göndermeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz TL oldukca kısa bir süre içinde PARİBU hesabınızda gözükecektir. TL hesabınıza düştükten sonrasında artık ” MARKET ” bölümünden anında BTC alabilir ve sata bilirsiniz. Hepsi bu kadar kolay dostlar.!

BTC Neye Bakılırsa Yükseliyor Düşüyor? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Her şeyin kıymeti talep doğrultusunda artar.! BTC dahil olmak suretiyle neye talep var ise onun kıymeti fazladır. Şuan için yazı başlangıcında’da belirtmiş olduğum benzer biçimde ciddi güçlere haiz İnternet Pazarlamacılığı (Ağ Pazarlama) firmaları BTC üstünden işlem görmektedir. Milyon dolarlar BTC borsalarında işlem görmesi ile beraber bitcoin ve altcoin tutarları doğru orantıda artmaktadır.! Yatırım yapacaklar bence devamlı BTC yatırım yapabilirler. Söylediğim benzer biçimde özellik ile uzun vadeli yatırımlarda asla BTC yatırımlarından yitik etmezsiniz.!

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>