Bu Devirde Yapılacak En İyi İş Modeli Hangisidir?

Devir hakkaten tecim yapmak için oldukça fena, hele bu zamanda ticarete girişmek ciddi cesaret ve ana para istemektedir. Her ne kadarda devletimiz bir oldukça alanda yeni girişimcilerimize maddi anlamda desteklese de yatırımcı eğer doğru iş modelini seçmez ise kısa sürede ne yazık ki işletmesinin iflasını vere bilmektedir. Peki bu devirde özellik ile sermayenizi oldukça fazla riske atmadan yapılacak en iyi iş imkanları nedir?

Ana para Yapılacak İş İçin En Mühim Kriter!

Doğal olarak bu birazda sizin sermayeniz ile ilgili bir probleminin cevabı olacak. Şu demek oluyor ki riske atacağınız para miktarı bu devirde kuracağınız iş için oldukça mühim bir belirleyici faktördür. Gireceğiniz iş için yalnız meydana getirilen harcamaları göze almak oldukça yanlış olacaktır. Zira bir oldukça işletme bu nedenden dolayı batmıştır. Bunun sebebi ise işletmeden kuruluşun ilk ayı itibarı ile kazanç beklenmesidir. Daha oldukça halkın azca nüfus etmiş olduğu işletmelerde aniden kazanç sağlanmasının beklenmesi oldukça yanlış olur. Bu nedenden dolayı ana para planlaması yaparken lütfen işletme gidenlerini de (çalışan elaman + kira + vergi + elektrik + su vb.) göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

İş Fikrini Iyi mi Belirlersiniz?

Şimdi gelelim doğru bir iş fikrinin belirlenmesine. Size bu mevzuda şu şekilde bir şey diyebilirim, mesela; ilçesinde üniversite olan bir kesimde tutan kafeterya sizin bulunduğunuz orta yaş gurubunun olduğu bir yerde tutmaya bilir. Bu niçin ile işletmenin kurulacağı yerin konumu bu devirde kurulacak işin belirlenmesinde oldukça önemlidir. Şuan ne yazık ki sizin hangi il yada ilçeden bu mevzuyu okuduğunuzu bilmediğim için ben bu devirde kurulacak olan iş fikrine genel bakarak sizleri ona bakılırsa yönlendirme yapacağım. Dolayısı ile her kesime hitap eden bir iş fikri olması gerektiğin bilinci ile size mevzu hakkında destek olacağım. Şimdi sırasıyla sizlere özellik ile her bütçeye uygun ve her konumdaki bölgelere hitap eden bir iş projesinin paylaşılmasına.

Bu Devirde Sizlere Tavsiye Edeceğim İlk Proje Pişmeden Köfte Evleri Açmak!

Pişmeden köfte bayiliği alarak bir işletme kurmanın nedenlerini aslen azca ilkin sizler ile paylaşmıştım. Özellik ile marka olmuş ( Tatlıses Çiğ Köfte benzer biçimde ) pişmemiş köfte bayiliği alarak kuracağın işte her kesime hitap edebilirsiniz. Fazlaca düşük sermayeler ile kurulacak olan bu iş ile de ciddi rakamlarda kar elde etmeniz mümkündür. Fazlaca fazla büyük bir kapasitede dükkan ölçülerinin de koşul koşulmadığı pişmemiş köfte sektörüne girmek için herhangi bir ustalık belgesinin de istenilmemesi işin ayrı bir güzel yanı. Belediyelerden de rahatlık ile ruhsat alabilmeniz ise kim bilir işin en can alıcı kısmı. Eğer cebinizde 10 20 30 bin benzer biçimde ana para ile iş oluşturmak için bir para var ise benim sizlere tavsiyem kesinlik ile pişmemiş köfte sektörüne girmenizdir.

Maliyeti oldukça daha düşüğe getirmek ve pazarda rekabette üst sıralara çıkmak için kendiniz de pişmemiş köfte yapım edebilirsiniz, ne şekilde mi ? işte detaylı ifade videomuz..



AVM’de Masaj Salonu Niçin Açmıyorsunuz?

Bu Devirde Yapılacak Değişik İş Fikirleri

Bu Devirde Yapılacak Değişik İş Fikirleri

Hadi şimdi sizlere birde bu devirde kuracağınız iş modeli için değişik bir proje sunayım. Kurulacak işin aslen değişik ve ilk olması oldukça önemlidir. Bu niçin ile gene nerede ise tüm ilçelerde yer edinen büyük AVM’lerde kurulacak olan bir işten anlatmak isterim. Aynı şekilde bu iş modeli de her nüfusa hitap edecek bir fikirdir. Benimde şahsen olarak tecrübe ettiğim bu proje AVM’de masaj merkezi açmak olacaktır. Hele birde işinde deneyimli personel çalıştırsanız ( tercihen hanımefendi ) güvenli olun ki aldısız ve vergisiz para basarsınız para 🙂 Sizin de yandaki alanda gördüğünüz benzer biçimde averaj 5 metre karelik bir alan AVM’den kiralamanız kafi olacaktır. Tabela da gözüktüğü benzer biçimde birde dakikası 2 TL deyip içeri girince minimum 20 dakikası 40 TL  benzer biçimde bir alan kişi çekme politikası uygularsanız bence bu devirde ciddi paralar bu iş ile kazanabilirsiniz. Ben sizlere tecrübe ettiğim be her kesime hitap eden, her bütçeye uygun ve açılması için yasal herhangi bir zorluğun olmadığı bu devirde yapılacak işlerden yalnız bir kaçını sundum. Artık karar vermek ve bir an ilkin harekete geçmek size kalmış…

About admin

Check Also

Saç Satın Alan Yerler 500 TL (Perukçular-Kuaförler-Yerler)

Uzayan saçlarınız ile para kazanmak istemez misiniz? İstanbul dahil olmak suretiyle Türkiye’nin bir oldukça illinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>