BURGAN BANK’dan Anında Masrafsız, Gelir Belgesiz Kredi

Son yıllarda yapmış olduğu finansman alanındaki ataklar ile BURGAN BANK hakikaten bizim de favori bankalarımızın içinde yerini almaktadır. Niçin mi diye soracaktır olursanız hem 84 yaşına kadar yaşlılara kredi vermesi hemde gerekseme kredisini anında gelir belgesiz ve masrafsız olarak tam 55.000 liraya kadar sağlaması hakikaten taktire şahan bir cesaret. Doğal olarak bankanın fırsatları bunun ile de kalmıyor, ek olarak kredi geçmişinde problem olmayan müşterine minimum %10 daha düşük faizli bireysel kredi sağlamaktadırlar.

BURGAN BANK Borç Kapatma Kredisi

BURGAN BANK hepimiz birbirinden farklıyken niçin sizin gerekseme kredisinde faiz oranlarının değişik olmasın slagonu ile çıkmış olduğu kampanya ile müşterilerine düzgüsel kredi faiz oranlarına nazaran %10 daha düşük faizler ile finansman sağlamaktadır. Bu amaç ile aramış olduğu 3 kriter,

 • Müşterisinin kredisini ödeme performansı (Kredi Notu)
 • BURGAN BANK ile çalışacağı ürün sayısı
 • Bankanın eski yada yeni müşterisi olma

göz önünde bulundurulmaktadır. Bu 3 özelliği taşıyan BURGAN BANK müşterilerine banka minimum %10 daha düşük faizler ile gerekseme kredisi sağlamaktadır.

MART ayında bankanın faiz oranı 12 aya kadar %1.19 olur iken 60 ay kadar tüm öteki vadeler de aylık %1.29 oranındadır. Güncel bu faiz oranları göz önünde bulundurulup değişik tutarlar için aylık ödemeniz şu şekilde hesaplanır.

 • 5.000 lira 12 ay olarak geri ödeme miktarı 456,35 TL olacaktır. Toplam maliyet tutarı 5.476,16 TL olur.
 • 10.000 TL için ise 24 ay olarak ödemeniz 502,03 TL olur. Toplam maliyet miktarı 12.048,71 TL tir.
 • 20.000 TL 36 ay olarak ödeme miktarı 728,84 TL ve toplam maliyeti size 26.238,30 TL olur.
 • 25.000 lira BURGAN BANK ‘dan kredi kullanacakların 60 ay vadeli geri ödeme taksiti 642,70 TL olur. Toplam da size maliyeti ise 38.561,60 TL olacaktır.

BURGAN BANK Dijital Kredi Başvurusu Yap! İndirimi Kap!

Kişiye hususi indirimli gerekseme kredisinin yanı sıra BURGAN BANK ek olarak kredi başvurusunun İnternet bankacılı ya da mobil uygulama üstünden gerçekleştiren müşterilerine standart kredi faiz oranına nazaran 0.7 puan daha düşük faizli kredi sunmaktadır. Bu ayrıcalıktan yararlanmanız içinde size en yakın BURGAN BANK şubelerine gidip bir mevduat hesabı açtırıp, İnternet bankacılığı giriş şifresini almanız kafi olacaktır. Hemen sonra İster bankanın mobil uygulaması üstünden isterseniz de bağlantısı üzerinden anında kredi başvurusunda buluna bilir nakit ihtiyacınız olan şeyi 36 ay vadeli olarak sağlaya bilmektesiniz.

BURGAN BANK ‘dan Yaşlılara Hususi Kredi Fırsatı

Bankanın kim bilir en fazlaca taktir ettiğim yanı yaşlılara sunmuş olduğu fırsatlardır. Öyleki ki Türkiye de üst yaş sınırına takılan bir fazlaca vatandaşımıza finansman olmuşlardır. Kredi vadesi ile beraber tam 84 yaşına kadar gerekseme kredisi sunan banka üst miktar olarak da müşterilerine 55.000 lira sunmaktadır.

BURGAN BANK’ ın sunmuş olduğu bu fırsattan yararlanarak kredi kullana bilmeniz için ise yalnız emekli maaşınızı bankadan yada PTT ‘den almanız kafi olacaktır.

Gelir belgesiz masrafsız kredinin yeni adresi BURGAN BANK

Gelir belgesiz masrafsız kredinin yeni adresi BURGAN BANK

BURGAN BANK Öteki Aranan Şartları Nedir?

BURGAN BANK müşterilerine bu saydığımız özellikler ile finansman sağlarken talep etmiş olduğu kredi paketine bakılırsa şartlarına ilaveten istediği tek şet yüksek puana haiz bir kredi notudur. Eğer kredi puanının minimum 1600 puan ve üstünde iseniz,

 • Gelir belgesiz
 • Sigortasız
 • Evraksız
 • Kefilsiz

olarak gerekseme kredinizi en uygun şartlar da haiz olabilirsiniz. Bankanın güncel standart kredi faiz oranları ile kampanya dahilinde bahsetmiş olduğumuz imkanlara ilişik senelik maliyet oranlarını gösteren tablolar burada yer verilmiştir.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>