CEPTETEB Ev Hanımlarına Kredi Kullanma İmkanı Veriyor!

TEB bankasının mükemmel mobil bankacılık uygulaması olan CEPTETEB ile ev hanımları 30.000 TL kadar kredi kullana bilme şansını yakalaya biliyor.! 60 ay vadeli olarak gereksinim kredisi kullanacak olan ev bayanları yerinden dahi kalkmadan nakit gereksinimlerini bu sayede karşılaya bilmektedirler. İster İnternet sayfasının üstünden isterseniz ‘de mobil uygulamayı cep telefonlarına indirerek iyi mi gelir belgesisiz müracaat yapabileceğinizi sizler için anlattık.

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu İmkanı Sağlamaktadır

Milyonlarca ev hanımı için krediye erişimdeki en büyük mesele olan gelir belgesini CEPTETEB artık koşul koşmamakta ‘dır. İnternet sayfası üstünden yada CEPTETEB mobil uygulamayı indirmeniz durumunda gelir belgesiz kredi başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Şuan için 30.000 TL kadar kredi imkanı elde eden bu uygulamada kredi vadesini 60 ay olarak belirleye bilirsiniz. Bu işlem için banka şubesine müracaat yapmamanız gerekmektedir. CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasının yaratıcısı olan TEB bankası şubelerin yapacağınız başvurular için kesinlikle sizden gelir belgesi talep edilecektir. Onun için eğer ev bayanı yada herhangi bir  gelir belgesiz çalışan yada çalışmayan bir şahıs iseniz müracaat yolu olarak,

 1. İnternet bankacılık sayfası üstünden başvuruda bulunmalısınız
 2. Yada, CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasını bilgisayarınıza indirerek bunu gerçekleştirmelisiniz.

Gelin şimdi bu iki şekilde de bu işlemlerin iyi mi yapılacağını resimli bir halde görelim.

İnternet Sayfası Üstünden CEPTETEB Kredi Başvurusu Yapılması

Gelir belgesiz olarak ev hanımları İnternet üstünden müracaat yapa bilirler. Müracaat işlemlerini gerçekleştire bilmeleri için bir kaç formu doldurmaları yeterlidir. Kredi müracaat forumlarını İnternet üstünden doldurduktan sonrasında kısa sürede müracaat neticelerini sisteme girmiş oldukları cep telefonlarına gelen SMS ile öğreneceklerdir. Müracaat işlemini İnternet üstünden 2 dakika içinde sağlamak için yapmaları ihtiyaç duyulan işlemler ise şu şekilde sıralanır.

 1. İlk olarak kredi müracaat sayfasına BURADAN GİRİŞ yapalım
 2. Kaşımıza çıkan kutucuklara T.C. kimlik numaramızı ve cep telefon numaramızı girelim
 3. Ondan sonra aşağıdaki yer edinen güvenlik alanına yazılı olan kodu girelim ve ”DEVAM ET” butonuna basalım.
 4. Kaşımıza 3 dakika içinde belirtmiş olduğumuz cep telefonuna gelen güvenlik kodunu girelim
 5. Şimdi ise karşımıza aşağıdaki benzer biçimde bir alan gelecek. Bu alanda sizin de görmüş olduğunuz benzer biçimde bazı yerlerin doldurulması gerekmektedir. Bu alanları dolduralım.
 6. Talep Nedini kısımına ise neye ihtiyacımız var ise onu girmemiz gerekmekte siniz. Mesela: Bilgisayar alımı
 7. Aylık gelirinize iste istediğiniz bir tutarı girebilirsiniz. Mesela: 3.000 TL

CEPTETEB ev hanımlarına gelir belgesiz kredi başvurusu sayfası

Şimdi ise size ” DEVAM ” dedikten sonrasında yeni bir sayfa daha açılacak bu sayfadaki alanları bizim doldurduğumuz benzer biçimde doldura bilirsiniz. Fakat posta adresini kendinizinkini girmeyi lütfen dikkatsizlik etmeyin.

CEPTETEB gelir belgesiz kredi başvurusu sayfası devamı

Yukarıdaki bilgilerinizi de doldurduktan sonrasında gene ”DEVAM ET” diyelim ve bir sonraki adıma geçelim. Geçeceğimiz bir sonraki adımlar da ise şunları görmüş olacaksınız.

 • Müracaat yapacağınız krediye ilişkin bilgiler. (Kredinin güncel faiz oranları senelik size maliyet miktarı) ”DEVAM ET” diyelim.
 • Kimlik ve yazışma detayları alanını dolduralım ve gene ”DEVAM ET” diyelim.
 • Ziyaret adresi alanına gene ev adresinizin bilgilerini girelim. (Ben aşağıdaki resimde örneğini sizler için paylaştım) Sonrasında gene ”DEVAM ET” diyelim

Ziyaret adresi bilgilerin girilmesi

 • Son olarak ”ÖZET” alanına geliyoruz. Burada sözleşme forumlarını okuduğumuzu kutucukları işaretleyerek belirtmemiz gerekmektedir. Sonrasında ise gene ”DEVAM ET” dememiz gerekmektedir.

Bu yaptığımız son işlemdi. Şimdi tüm bu adımları doğru bir halde yapmış oldu iseniz size ” Başvurunuz alınmıştır. Başvurunuzun sonucu cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir.  ” diye bir metin çıkacaktır. Bu metinden ‘de anlaşılacağı benzer biçimde artık başvurumuzun yanıtını beklememiz gerekmektedir. Başvurunuzun cevabı en fazla 2 iş günü içinde belli olacaktır. Müracaat neticemiz pozitif yönde gelir ise tek yapmamız ihtiyaç duyulan şey bize en yakın TEB bankasına giderek kredi müracaat evraklarını imzalayıp, paramızı almaya iş kalmaktadır. Yada, sizi arayan memura evinize sözleşme forumlarını talep ederek, evinizden çıkmadan da işleminizi tamamlaya bilirsiniz.

CEPTETEB Mobil Uygulama Üstünden Kredi Başvurusunun Yapılması

İnternet sayfasına alternatif olarak ev hanımları yada gelir belgesiz öteki yurttaşlarımız başvurularını CEPTETEB uygulaması üstünden de gerçekleştire bilmektedirler. Bu gerçekleştirmek için ise bir akıllı cep telefonuna ihtiyacınız bulunmaktadır. Eğer elinizin altında bir akıllı cep telefonu var ise gelin şimdi bir de bu müracaat işleminin iyi mi cep telefonu ile yapılacağını sıralayalım.

  1. İlk olarak cep telefonunuza CEPTETEB uygulamasını indirmeniz gerekmekte siniz. Uygulama ortalama olarak 31.50 MB ‘dır. Eğer telefonunuz Android ise uygulamayı doğrudan buradan, İOS tabanlı bir aygıt ise uygulamayı BURADAN indire bilirsiniz.
  2. Uygulamayı indirdikten sonrasında bankanın müşterisi olmanız gerekmekte siniz. Bunu uygulama üstünden de sağlaya bilirsiniz. Bunu sağlamak için ” MÜŞTERİSİ OL ” demeniz ilk olarak gerekmektedir.
  3. Müşterisi olmanın en kolay yolu en altta ” FORMU DOLDUR ” demekten geçmektedir. Formu doldur dedikten sonrasında 5 adımdan oluşan bir kayıt işlemine doğal olarak olacaksınız. Lütfen sırasıyla bu adımları şimdi sağlayalım.
  4. Kayıt işlemini sağladıktan sonrasında CEPTETEB mobil uygulamasına giriş işlemimizi yapalım. Bunun için ana sayfadaki ” MOBİL BANKACILIK ” sekmesini tıklatalım.
  5. Kullanıcı adımızı ve parolamızı girelim.
  6. Karşımıza çıkan menüde ” KREDİLERİM ” kısımına giriş yapalım
  7. Kredi başvurusu için ilgili alanları dolduralım

Müracaat işlemimiz gene en kısa sürede yanıt SMS olacak gelecektir.

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Neticeleri Neye Bakılırsa Belli Oluyor?

Şimdi her iki şekilde ‘de müracaat meydana getiren ev hanımlarımızın müracaat sonuçlarının neye bakılırsa belli olacağını anlatmaya sıra geldi. Inanırım ki en oldukca merak ettiğiniz mevzu budur. Banka kesinlik ile ne gelir belgesi nede sizden kefil filan talep etmeyecektir. Sadece, sizden bankanın yaptığınız bu başvuruda tek dikkat edeceği nokta kesinlik ile FİNDEKS kredi notu değeridir. Kredi notu nedir? normalde kaç olmalıdır? daha ilkin belirtmiştik. Fakat size özetlemek gerekirse şunu diye bilirim. Eğer bu yaşınıza kadar bankalardan hiçbir ilişkiniz olmadı ise netice ne yazık ki negatif olacaktır. Fakat daha öncelerden kısa bir süre dahi bankalar ile ticari bir ilişki içinde olup bunu da sorunsuz bir halde sağlamış oldu iseniz oldukca büyük olasılık ile netice pozitif yönde olacaktır.

About admin

Check Also

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha oldukca sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile oldukca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>