Çiftçilere Özel Konut Kredisi Veren Bankalar Hangisi? (2 Banka Teklifi)

Vatanımızda etkinlik gösteren bir oldukca banka çiftçilik ile uğraşan yurttaşlarımıza hususi olarak hazırladığı konut kredisi paketleri ile ev alma imkanları sunmaktadır. 60 aydan tam 360 aya kadar doğrusu 30 seneye kadar alacakları ev için kredi olanağı sunan bu bankalar sayfamızda siz kıymetli girişimci çiftçilerimiz için yer almıştır. Hayvan kredisi olanağı da sunarak her daim çiftçinin yanında yer edinen başta Ziraat bankası olmak suretiyle en uzun vadeli ve ucuz kredi imkanı ile de çiftçilerimizi destekleyen Şekerbank çiftçilere hususi konut kredisi tüm ayrıntıları ile aşağıda yer almıştır.

Çiftçilere Hususi Konut Kredisi Avantajları Nedir?

Kıymetli çiftçilerimiz, size olarak hususi sunulan konut kredisinin en büyük pozitif yanları asla kuşkusuz ki kullanılacak olan kredinin geri ödeme planındaki esnekliktir. Tertipli olarak aylık bir gelire haiz olmadığınızın bilincinde olan bankalar sizin geri ödemenize kolaylık sağlayacak şekilde kredi ödeme seçenekleri oluşturmuştur. Oluşturulan bu geri ödeme seçenekleri ile çiftçilere hususi konut kredisi veren tüm bankalardan ister yılda 4 kez iseniz de yılda 2 kez geri ödeme şansı bulabilirsiniz. Özellik ile hasat zamanına nazaran ödeme planlaması yaparak almak istediğinizin evin kredisini asla zorluk çekmeden geri karşılayabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanarak ev almayı planlayanlar için en ucuz kredi ve en uzun vadelerde konut kredisi olanakları sunan bankalar aşağıdaki başlıkta yer almıştır.

  • Almayı düşündüğünüz ev için bankalar tarafınca yada devlet kurumlarınca istenilen harç bedelleri kısacası tüm harcamaları buradan bulabilirsiniz.

Çiftçilere En Uzun Vadeli Konut Kredisi İmkanı Sunan Bankalar Hangileridir?

Üretici çiftçilerimiz için bir oldukca banka ev sahibi olmaları için kredi olanakları sunsa da çiftçilerimiz için en uzun vadeli ve esnek geri ödemeli olarak en ucuz kredi imkanı sunan avantajlı bankaların arasından ilk sırada Şekerbank yer almıştır. Kira öder şeklinde konut alabilmeniz için tam 360 ay vadeli olarak sunulan bu krediyi arzu etmeniz durumda yılda iki kez ödeme planı ile geri ödeyebilirsiniz. Kentsel dönüşüm iş ortağı da olan Şekerbank çiftçilerimiz için bir oldukca ev alma kredi paketleri hazırlamış ve hayata geçirmiştir. Bu paketler;

  • Ziraatçi kiraya son kredi paketi
  • 3 ayda bir ödemeli kredi paketi
  • 6 ay da bir geri ödemeli paket
  • Yılda bir ödemeli
  • Her şey dahil kredi olanağı
  • Her şey dahil 3 ayda bir ödemeli
  • Her şey dahil 6 ayda bir geri ödemeli
  • Her şey dahil yılda bir geri ödemeli konut kredisi paketleridir.

Bu kadar geniş imkanlar ile çiftçilerimizin ev alması artık kaçınılmaz olmuştur. Kredinin faiz oranları ve ekspertiz ücretleri de korkulmuş olduğu şeklinde yüksek oranlarda ve rakamlarda yer almamaktadır. Şekerbank ‘ın sunmuş olduğu bu fırsatı (faiz oranları ve geri ödeme planını) detaylı bir şekilde buradan öğrenebilirsiniz.

360 Ay Vadeli Çiftçilere Hususi Konut Kredisi Olanakları Devam Ediyor!

Evet doğru duydunuz, tam 360 ay vadeli olarak Şekerbank çiftçilerimize konut kredisi imkanı sağlamaktadır. Kira yerine kendi evini ödemek isteyen çiftçilerimiz bankamızın sunmuş olduğu bu olanaklardan kolaylık ile faydalanabilir. İster sıfır ister ise 2.el alacağınız ev için Kredi Çekmek İçin Şartlar Nedir? (Bankaların 4 Önemli Talebi) yerine getirmeniz halinde aşağıda yer edinen faiz tablosundan yaranabilirsiniz.

Şekerbank 360 ay vadeli olarak vermiş olduğu krediyi çiftçilerimize aylık %1.39 faiz oranı ile vermektedir. Geri ödeme meblağ ve maliyetiniz ise şu şekilde olacaktır.

Şekerbank 360 Ay Vadeli Konut Kredisi
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
50.000 TL 699,86 TL 251.959,58 TL
75.000 TL 1.049,79 TL 377.947,21 TL
100.000 TL 1.399,72 TL 503.927,74 TL
150.000 TL 2.099,58 TL 755.890,79 TL

Çiftçilere hususi konut kredisi imkanı sunan öteki bankalar hangileridir?

Şekerbank’ ın yanı sıra devletimizde etkinlik gösteren bir oldukca öteki bankada çiftçilerimize hususi olarak alacakları ev için kredi olanağı sunmaktadır. Bu bankaların başlangıcında asla kuşkusuz tarımsal ve hayvansal kredilerde de sürekli olarak devlet desteğini sunan Ziraat bankası gelmektedir. Almak istediğiniz evin %80 bedeline kredi sunan  Ziraat bankası hasat zamanı (6 ayda yada 12 ayda bir) geri ödeme imkanları ile çiftçilerimize hususi olarak kredi olanağı sunakta dır.

çiftçilere özel konut kredisi veren tüm bankalar hangileridir

çiftçilere hususi konut kredisi veren tüm bankalar hangileridir

Ziraat bankasının sunmuş olduğu bu imkanlardan arzu etmeniz durumda başvurunuzu İnternet üstünden ATM den yada mobil telefonlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat bankasının yanı sıra çiftçilere hususi konut kredisi imkanı sunan öteki bankalar ise; TEB, Güvence bankası, Denizbank başlıca bankalardan dır. Bu bankalarında öteki bankalar da olduğu şeklinde çiftçilerimize en büyük avantajları hasat zamanında geri ödeme olanağı sunmasıdır.

About admin

Check Also

0 TL İle Hiç Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Elinde avucunda asla nakit parası olmayan vatandaşların kira ödemek yerine kendi evini ödemeleri en mantıklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>