Çiğköfte Evi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İstenilen Şartlar Nelerdir?

Bir oldukca kalite ödülüne haiz pişmeden köfte evi ülke genelinde hızla büyüyen bir markadır. Özellik ile düşük ana paraya haiz pişmeden köfte bayiliği almak isteyen girişimcilere önerdiğimiz marka piyasaya yeni girmiş olduğu için iş ortaklarına bir oldukca kolaylıklar sağlamaktadır. Hem Franchise hemde bayilik hizmeti sunan Pişmemiş köfte evi başvurusu iyi mi yapıldığı şirket tarafınca talep edilen şartların neler bulunduğunu sizler için sayfamızda yer verdik.

Pişmemiş köfte evi bayilik başvurusu iyi mi yapılır istenilen şartlar nedir

Çiğ köfte evi bayilik başvurusu nasıl yapılır istenilen şartlar nelerdir

Pişmemiş köfte evi bayilik başvurusu iyi mi yapılır istenilen şartlar nedir

Pişmemiş köfte evi ister AVM ler de isteyen ise cadde üstünde kurabilmektedirler. Alışveriş merkez lere minimum 1 m2 mini stant cadde üstünde dükkan açmak isteyenlere ise minimum 10 m2 alan olma şartı aranmaktadır. Şirket pişmeden köfte piyasasına süratli bir halde girmek adına yapmış olduğu kampanya dahilinde 7 bin 900 TL ye iş yerinizin pleksi led ışıklandırmalı tabelasını, soğutucu pişmeden köfte dolabını, hijyenin pişmeden köfte tezgahını, iş yerinizin; masa, sandalyesini iç dekor giderlerinden avize ve aplikler dahil olmak suretiyle kurmaktadır. Bununla ile yetinmeyen Pişmemiş köfte evi franchise almak isteyen girişimcilere destek olmak suretiyle tam yarım ton pişmeden köfteyi ücretsiz bir şekilde vermektedir. Şirket franchise alanların kazançlarından her hangi bir hisse yada reklam katkı oranı şeklinde ücretler talep etmemektedir. Ek olarak Pişmemiş köfte evi parasız bayilik veren firmalar içinde yer almıştır. (Bu şekilde bir yerde kim pişmeden köfte yiyecek istemez ki 🙂 )

Pişmemiş köfte evi bayilik başvurusu iyi mi yapılmaktadır?

Pişmemiş köfte evinden bayilik yada franchise almak isteyenlerin iyi mi müracaat yapmalarına ulaşmadan önce sizlere franchise ve bayilik terimleri hakkında birazcık bilgilendirme yapmamız gerektiği kanısı içindeyiz. Franchise ve bayilik tamamen birbirinden ayrı anlamlara gelmektedir. Franchise alan bir girişimci firmanın adı altında iş yeri kurar ve firmanın belirlediği kriterler de satış sunarken bayilik alan her hangi bir besin sertifikasına haiz dükkan yada işletme kendi markasının adı altında ürünü pazarla sunabilmektedir. Pişmemiş köfte evi şirketi da hem franchise hemde bayilik imkanı sunmaktadır. BURADA YER ALAN FORMU doldurarak İnternet üstünden başvura bilir yada 444-97-23 numaralı telefonlar üstünden şirket ile irtibata geçerek ön çiğ köfte bayilik için ön başvurunuzu oluşturmuş olmuş olursunuz.

Pişmemiş köfte evi kampanyaları hakkında bilgilendirme!

Şirket hızla büyümek ve geniş çevrelere yetişebilmek için her ayın 1 de %50 parasız kampanyası düzenlemektedir. Firmanın bayileri müşterin evine yada iş yerine kadar parasız paket çiğ köfte servisi imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterinin ilgisini ve dikkatine çekebilmek adına kim bilir hiçbir yerde görmediğiniz iç konsepte haiz dizaynları görünce doğru bir şirket ile çalıştığınızın kanısına kesinlik ile varacaksınız. Şirket başta helal besin sertifikasından tutunda bir oldukca ISO belgelerine haizdir. Şirket hijyenik ortamda kurmuş olduğu fabrikada pişmeden köfte üretimini gerçekleştirmekte ve vakumlu poşetlerde bayilerine ve franchise hizmeti alan iş yerlerine ürünleri ulaştırmaktadır. Ek olarak şirket pişmeden köftenin yanında gereksinim duyulan nar ekşisi, limon, marul, maydanoz, lavaş şeklinde ihtiyacınız olan şeyleri da uygun bir karşılık karşılında karşılamaktadır. Pişmemiş köfte evinin öteki pişmeden köfte bayiliği veren firmalardan ayrıcalığı arzu edenlerin öteki besin ürünlerinden satabilme haklarının olmasıdır.

Pişmemiş köfte evini nerelerde kurmalısınız?

Sektöre nazaran değişim gösteren dükkan seçimi pişmeden köfte evi kuracaklar içinde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir ayrıntıdır. Pişmemiş köftenin besin üstüne anlık tüketilecek ürünler içinde yer almasından dolayı halkın çoğunlukta tercih etmiş olduğu alış veriş merkezlerine yada cadde yada sokaklara kurulması sertlik ile önerilmektedir. Eve paket servis yapılacağından dolayı yerleşim yerlerine yakın bir yer tercihinde bulunmanız sizin menfaatiniz için doğru bir karar olacaktır. Alışveriş merkez haricinde dükkan tutacakların dikkat etmesi ihtiyaç duyulan bir öteki husus da dükkanın zemine yakın seviyede olması, kira kontratının uzun solukta yer alması, ısınma, su ve elektrik tesislerinin sorunsuz olarak işlev görmesi dükkanın dış cam bölümün geniş olması oldukça ehemmiyet arz etmektedir.

KOSGEB’ den francghise yada bayilik almak isteyenler girişimcilerin iyi mi destek alacaklarını özetleyen makalemizi okumanızı tavsiye ederiz!

About admin

Check Also

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Kim bilir etsiz pişmemiş köftede en oldukca kampanyaya ve ilave menüye haiz olan bir markadır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>