Damla Su Bayiliği Almak İstiyorum Başvuru Şartları Nedir?

Cam damacana ve %100 doğada çözülebilen naturel katkılı pet şişe ile 4 kaynağının her biri üstün lezzet kalitesi almış damla su bayiliği almak isterim diyen girişimciler için müracaat şartlarını neler olduğu, işletmenin kurulması esnasından gerekseme duyacağınız destek ekipmanlara kadar sayfamızda bulabilirsiniz.

Damla su bayiliği alacakların bilmesi ihtiyaç duyulan bilgiler

Su sağlıktır ilkesi ile yola çıkan damla su şirketi yapmış olduğu yatırımların meyvesini almaya başlamış benzer biçimde gözükmektedir. Rakip firmalarına istinaden geliştirmiş olduğu doğada tamamen çözülen pet şişe ve nerede ise her ebatlarda yer edinen cam damacanaları ile çıtayı bir fazlaca yükseltmiş benzer biçimde gözükmektedir. Sağlığına kıymet verenlerin kullandığı damacana su tüketicileri damla su tarafınca piyasaya sürülen bu ürünleri ne olursa olsun dikkate alacakları kanısındayız. Su bayiliği almak isterim diyen girişimcilerinde ileri dönük yatırımlarının kıymet kazanmaları için bu biçim sağlığa odaklı fizibilite yatırımları icra eden bir şirket ile iş birliği içinde olmasının kazançlarının asla ölmeyeceği anlamına gelmektedir. İster damla su franchising alın ister bayilik başvurusunda bulunun şirket tarafınca istenilen şartlar ve gerekseme duyacağınız destek alet, edevatlar aşağıdaki gibidir.

Damla su bayilik başvurusu iyi mi yapılır?

Yalnız insan sağlığına kıymet vermek ile yetinmeyen damla su çevre ve içi sağlığına kıymet veren firmalar içinde yerini almaktadır. Almış olduğu bu yönlü belgeler aidata bu vizyonunu kanıtlar niteliğindedir. OHSAS ve TSE-ISO belgelerine haiz firmanın su lezzet kalite sertifikaları da mevcuttur. Bu denli insan sağlığına kıymet veren bir firmanın bayisi olmak ayrıcalıktır diye düşünüyoruz. Cam damacana yada ilaveten fabrikalara, işletmelere yada market yada bakkaliye benzer biçimde esnaflarımızın bünyesinde yer edinen ticarethanelere ürün satmak isteyen girişimcilerimiz damla su bayilik başvurusunu http://www.damlasu.com.tr/tr/iletisim-formu/ yer edinen biçim üstünden sağlayabilirler. Arzu edenler ise

  • 0850-201-30-35 nolu numaralardan yada
  • iletisimmerkezi@damlasu.com.tr adreslerinden ön başvurularını sağlayabilirler.

Su bayiliği kurulumda nelere gerekseme duyacaksınız?

Hangi markanın su bayiliğini alırsanız alın ne olursa olsun gerekseme duyacağınız bazı destek aletler bulunmaktadır. İhtiyaç duyacağınız destek aletlerin kalitesi satın alan memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Öyledir ki su bayileri yalnız su üstüne ürün satmak ile kalmayıp tüketiciye hizmette pazarlamaktadır. Bayiliğini almış olduğunuz su firmanızı ne kadar kaliteli ve prestijli olursa olsun siz eğer müşteriye ürünü geç teslim ederseniz pazarınızı fazlaca kısa sürede kaybedersiniz! Bu niçin dolayıdır ki dağıtım aracınız ve personeliniz ne olursa olsun kaliteli ve nitelikli olması gerekmektedir! Gelelim şimdi su bayisi olmak için nelere gerekseme duyacağınıza. Azca ilkin bazı tüyoları aslen verdik 🙂 Genel olarak gerekseme duyacağınız araçların başlangıcında su dağıtım aracı gelmektedir. Kapalı kasa ve mümkünse modelli bir vasıta her firmanın istediği ilk şarttır.

Damla su bayilik başvuru şartları nedir

Damla su bayilik müracaat şartları nedir

Vasıta temininden sonrasında dükkan yada depo seçimi rutubet ve kokusuz bir kapalı alan istenilmektedir. Taşımalı sistem ile ürün pazarlayacağınız için bu alanın muhiti o kadar da mühim değil, dolayısı ile dükkan kiranız da bir fazlaca düşük olacaktır, en azından ana cadde yada işlek mekanlara nazaran. Ondan sonra durağan(durgun) hatlı bir telefon ve İnternet bağlantısına haiz bir bilgisayarda gerekseme duyulacak aletler içinde yer almıştır. Bu demir baş, vasıta ve alet edevatların temininden sonrasında su dağıtımı için tercihen çevreyi bilen ehliyetli bay personel ve siparişleri alacak da tercihen hanımefendi bir personel gerek duyulmaktadır. Dağıtımı yada siparişleri ben alırım diyorsanız personel bakımından tutum elde etmiş olmuş olursunuz 😉 Bayilik ve franchising alacaklar maddi yetersizlik çekiyorsa KOSGEB üstünden iyi mi destek alacaklarını daha ilkin buradaki makalemizde belirtmiştik, sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

About admin

Check Also

Saç Satın Alan Yerler 500 TL (Perukçular-Kuaförler-Yerler)

Uzayan saçlarınız ile para kazanmak istemez misiniz? İstanbul dahil olmak suretiyle Türkiye’nin bir oldukça illinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>