Dar Zamanda Acil Para Bulma Yöntemleri ve Tavsiyeler

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Sizler için acil nakit bulma yöntemlerini araştırdık. 1 saat içinde para bulmak asla bu kadar kolay olmamıştı! Borç para veriyorum, nakit para verilir, şeklinde cümleler ile sizi kandırmak isteyen kişilere kanmadan aşağıdaki önerilerimiz ile nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Tefeci telefonlarını web üstünden araştırmayın ve yasal olmayan yollara başvurmayın. Alacağınız bir elektronik eşyayı bozdurarak elinize nakit para geçmesini sağlayabilirsiniz. İşte acil para bulma teknikleri..

Zor Günde Para Bulma Şekilleri

Bir çok borç batağında olan ve sicilini daha önceki düzensiz alışkanlıklarından dolayı düşüren kişiler para bulmakta oldukça zorlanmaktadırlar. İhtiyaç kredisi bile bu tür kişilere çıkmadığı ve bankaların güvensiz satın alan diye adlandırdıkları kredi notu düşük bireylere  kredi çıkarmadığı ve bu kişileri olduğundan daha da fazla borç batağına sürüklediği hayatımızın bir gerçeği. Daima işler iyi gitmeyebilir ve acil para ihtiyacımız olabilir. Dar zamanınızda para bulma yöntemlerini araştırıyor olabilirsiniz. Bu durumda imdadımıza acil borç para bulma şekilleri yetişir.

Değişik şekillerde borç para bulacağımız yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Borç senetle  altın veren kuyumcular, cep telefonunu taksitle alarak değerinden azca fiyata satmak, son olarak yasadışı tefeciler maalesef ki para bulma mevzusunda bizlere destek olmaktadır. Her ne olursa olsun  para bulmak için ilk olarak aman diyelim eşinize dostunuza danışmadan ilk olarak bankaya müracaat yapmadan bu dolaylı para bulma şekillerinden kaçının.Aslına bakarsanız geçici olarak rahatlatmanızı sağlayacak bu yöntemler sizi bir sonraki ayda borcunuzu olduğu şeklinde durmasından başka bir işe yaramayacağından ödeme planının muntazam yapıldığı ve daha azca zararı dokunan şekilleri tercih etmenizi belirtmek isteriz.

acil-para-lazım

Siciliniz düşükse para bulmanız zor olacaktır.

Acil Para İhtiyacı

Sicili fena olan, kredi notu düşüklüğü ve kırmızı kalem çekildikleri için bankalardan kredi alamayan acil nakit gereksinimlerini senetle para veren bölgelere müracaat yaparak giderebilirler. Acil nakit ihtiyaçlarınızda derhal para bulabileceğiniz senetle eşya satan bölgeler, senetle altın satan kuyumcular, senetle cep telefonu bozan yerlerden para ihtiyacınız olan şeyi giderebilirsiniz. Ek olarak kredi kartınızdan eksi ön ödeme çekerek de oldukça acil para bulmak mevzusunda birazcık rahat nefes alabilirsiniz. Doğal olarak bunlar azca limitli para ihtiyaçlarının karşılanması için başvurulan yöntemlerdendir. 15 bin  ve üstü nakit para ihtiyacı olanlar finans kuruluşlarından kredi alabilirler. Bankalar genel anlamda yüksek limitli krediler için ya kefil ya da ipotek talep etmektedir. İpotek ettirecek bir tarla, arsa, ev şeklinde taşınmazın karşılığında para bulabilirsiniz. Bankalardan kredi alamayanlar ipotek karşılığı kredi talebinden de netice alamazlarsa senet karşılığında finansman desteği alabilirler. Senetle para veren yerler ve acil para bulma şekilleri ile ilgili içeriğimizden informasyon alabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır?

En oldukça tercih edilen para bulma yöntemi ise beyaz eşya yada elektronik eşyaların taksitle alınıp bu eşyaların satışından geçici olarak para deposu oluşturma yöntemidir. Eğer sizde bu taksitli elektronik eşya almayı düşünüyorsanız cep telefonu alarak satışından geçici nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz. Alacağınız sıfır asla kullanılmamış cep telefonlarını faturası ile birlikte paketini açmadan satışını yaparak geçici bir çözüm bulabilirsiniz. Cep telefonlarını kendi hattınızın üstünden taksitli olarak da alabilirsiniz. Operatörlerin bir çok faturalı hatlara ek olarak taksitli telefon satışı yaparlar. Bu şekilde faturalı hatlarınıza ilaveten yapacağınız bir telefon alımı ile bu telefonun satışından da geçici olarak para bulma çözümüne başvurabilirsiniz. Hangi yöntemi denerseniz deneyin ne olursa olsun aylık taksit ödemesi olarak sonradan bu parayı geri ödeyeceğinizi ihmal etmeyin. Taksitli satış meydana getiren beyaz eşya dükkanlarını araştırın. Ne olursa olsun içlerinden senet karşılığında beyaz eşya, cep telefonu şeklinde ürünlerin satışını yapmış olacaktır. Sonradan sizde bu ürünleri daha düşük fiyatlardan da olsa satarak para bulabilirsiniz. Aşağıda senetle alışveriş yapabileceğiniz 3 firmaya ilişkin web sitesi bulunmaktadır.


Senetle Altın Veren Kuyumcular Nerede ?

Kuyumcuların bazıları da taksitli satış yapmaktadır. Güvenli olması dolayısıyla bir çok şahıs kuyumculardan alışveriş yaparak sattıkları kıymetli eşyaların karşılığında para deposu yaratırlar. Doğal olarak bu yöntemi kuyumcuların hepsi tercih etmez. Ne de olsa güvene dayalı bir alışveriştir. Bundan dolayı tanıdığınız ve daha öncesinden çalıştığınız kuyumculardan yardım alabilirsiniz. Aldığınız altını gerektiğinde paraya çevirerek nakit bulabilirsiniz. Gerekirse olduğu şeklinde borçlarınızı bununla karşılayabilirsiniz.

para-zaman

Kısa zamanda birçok para bulma yöntemi vardır.

Senetle altın veren kuyumcuları nereden bulabilirim, diyenler için senetle altın veren kuyumcular en oldukça İstanbul’ da vardır. İstanbul Mecidiyeköy deki kuyumcular genel anlamda güvendikleri insanoğlu ile bu tür alışveriş yapmakta, senetle altın alanlarda altınları bozdurarak geçici para deposu yaratmaktadır. Senetli alışveriş güvene dayalı bir yöntemdir yasal işlemlere maruz kalmamak için aylık taksit ödemelerini tertipli yapmak gereklidir. Aslına bakarsanız bu tür alışverişleri daha evvelinde kredi notu düşük yada bankalardan sicil sebebiyle kredi alamayanlar tercih etmektedir. Daha evvelinde bu tür davranışlar yüzünden para bulamamanın kaygısını yaşamı süresince devamlı yaşamak istemeyenler bankalar ile olan ilişiklerini düzeltmeli, ödemelerini tertipli ve günü gününe eksiksiz yapmalı aşırı hamlelerden kaçınmalıdır. Birde bir öteki  yöntem olan kredi kartından eksi ön ödeme çekme işlemi ile de anlık borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Bu ödemeler herzaman bir ay sonraki bütçenizi zorlayacağından aşırı harcamalardan kaçınmalı, harcama kalemlerinizi olabildiğince düşürmelisiniz. Her insanın nakit bulmakta zorlandığı zamanlar normal olarak olacaktır. En yakın aile bireylerinden borç para  alabilirsiniz. Bu zamanda kimse hiç kimseye güvenmiyo haklısınız fakat gene de şansınızı deneyin Bir ihtimal bir büyük size yardım edecek ve zor zamanlarınızı atlatmanıza vesile olacaktır. Sonuçta danışmadan gurur yapmış olup hiç kimseye derdini açmadan para bulmak epey dolambaçlı olacaktır. O yüzden kredi notunuzu aile fertleri dahil hiç kimseye karşı düşürmemeniz ilerleyen yaşantınızda herzaman lehinize olacaktır.

Ev-kur firmasından senet karşılığında elektronik eşya alabilirsiniz.

Bankaların kredi vermek istemediği güvensiz müşterilerine kimse para vermek istemeyecektir. Eşinden dostundan sıkışık zamanlarında para bulamayanlar maalesef ki tefeci olarak adlandırdığımız inanılmaz faiz alan kuruluşların kucağı düşecektir. İşler içinden çıkılmaz bir hal almadan bu tür kurumlardan ve kişilerden kaçınmanızı, para bulma şekillerinden masum olanları tercih etmenizi hatırlatmak isteriz. Eğer vergi mükellefi iseniz esnaf kredisi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

Kısa sürede paraya ihtiyacınız var ise Senet imzalayarak kredi ve borç para alma şekilleri isminde içeriğimizde 5 yararlı yöntem anlatılmaktadır. Bu yöntemler yardımıyla senetle para veren yerler içinde en düşük faizi isteyen firmaya talebinizi bildirebilirsiniz.

Her kuruluşun belirlediği bir faiz alma yöntemi vardır. Sonuçta babasının hayrına kimse o denli parayı çıkarıp hiç kimseye vermez. Hepimiz yapmış olduğu işten ekmek yemektedir. Güvenilir kuruluşlar haricinde tefeciler ve borç para veren güvensiz kişilerden ne kadar uzak durulursa o denli hayrınıza olacaktır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafınca denetim altında bulunan faktoring şirketlere ya da ikrazatçı firmalara müracaat yapabilirsiniz. İnternet üstünde yer edinen komisyonsuz para verilir, satılık böbrek alınır vb. ilanlara güven etmeyiniz. Yasal yöntemlere başvurunuz.

NOT: Internet sitemizden hiçbir şekilde maddi yardım yapılmamaktadır. Lütfen yorum yazarken cep telefonu, IBAN ve adres vb. kişisel bilgilerinizi belirtmeyiniz.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>