Denizbank’dan Esnafa Hızlı Kredi Başvurusu İmkanı

Kredi başvurularında toplumsal ağları etkin bir halde kullanan Denizbank tüm esnaf için oluşturmuş olduğu Feysbuk sayfasında süratli kredi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Bir tek 5 dakika içinde müracaat cevabınızın dahil alacağınız bu uygulama hakkında tüm bilmeniz gerekenleri sizler için ilkin biz uyguladık ve değerlendirmelerimizi gene sizlere resimleri ile paylaştık.

Denizbank Esnaflara Kredi Vermeyi Kolaylaştırıyor

İlk etapta yalnız bireysel müşterileri için oluşturmuş olduğu Feysbuk sayfasından kredi başvurusu imkanlarını geliştiren Denizbank, artık tüm esnafa aynı şekilde kredi müracaat olanakları sağlamaya adım atmıştır. 3 adımda yapacağınız esnaf kredisi başvuruları için toplam harcayacağınız vakit en fazla 5 dakikadır. Sizler için yapmış olduğumuz başvuruda izlemeniz ihtiyaç duyulan adımları sırasıyla rehber olma amaçlı paylaşacağız. Gerçi ben ticari bir kaydım olmadığı için müracaat neticem pozitif yönde olarak yanıtlanmadı fakat kuramsal olarak izlenecek olan yol haritası aynıdır.

Feysbuk Üstünden Esnaflara Süratli Kredi İmkanı

Toplumsal ağların tüm vatandaşların adeta ekmek ile su şeklinde vazgeçilmezi olmasını fırsat gören Denizbank oluşturmuş olduğu sayfasından bir oldukça bankacılık hizmetlerini ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Ek olarak parasız hizmetin yanı sıra düzenlemiş olduğu kampanya ile Feysbuk sayfası üstünden meydana getirilen her türlü kredi kartı ile kredi başvuruları için düşük faiz oranları sergilemektedir. Avantajlı ödeme koşulları dahil olmak suretiyle esnaflara hususi olarak tanımlanan kredi kullanmak isteyenler ilk olarak FACEBOOK adresine girmesi gerekmektedir. Bahsettiğimiz Feysbuk adresine girdiğiniz zaman karşınıza aşağıdaki şeklinde bir ekran görüntüsü çıkacaktır.

Denizbank Facebook Esnaf Kredisi Başvurusu İlk Ekranı

Denizbank Feysbuk Esnaf Kredisi Başvurusu İlk Ekranı

Burada T.C. kimlik numarası alanı ile Cep telefonu alanını doğru bir halde girmeniz tekabülü ile ” kişisel verilerin korunması ” hakkında alandaki küçük kutucuğu işaretlemeniz ve sonrasında ise ise ” DEVAM ” butonuna tıklamanız gerektirme etmektedir.

İkinci adım olarak sizlere bir sayfa daha açılacaktır. Oluşturulan bu sayfa aşağıdaki şeklinde gözüküyor olması gerekiyor.

Cep Telefonu Onay Kodu Girilme Alanı

Cep Telefonu Onay Kodu Girilme Alanı

Bu alana ilk etap da girmiş olduğunuz telefon numarasına gelen SMS deki güvenlik kodunu doğru bir halde girmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yapmak için tam 3 dakikanız olduğundan lütfen cep telefonunuzu yakınınızda bulundurmaya ehemmiyet gösteriniz. Güvenlik kodunu da doğru bir halde girdikten sonrasında gene resimde de gözüktüğü şeklinde ”DEVAM” demeniz gerekir.

Şimdi ise karşınıza işleminiz onaylanmış diye bir ekran gelecektir. Bu ekran görüntüsü ile beraber gene cep telefonunuza bir uyarı mesajı gelecektir. Bu bildiri şu şekilde olacaktır, ”Ticari Kredi İçin Yapmış Olduğunuz Başvurunuz Bankamıza Ulaşmıştır, Değerlendirme Sonucu Size Kısa Bir Süre Sonrasında İletilecektir”

Bana değerlendirme sonucu ortalama olarak 2 dakika içinde iletildi. Ne yazık ki ben ticari bir alan kişi olmadığım için sistem tarafımdan müracaatım ret edildi. Ret cevabım ise aynen şu şekilde idi. ”Nüfus Bilgilerinize İstinaden Meydana getirilen Başvurunuzu Pozitif Olarak Cevap Veremiyoruz, Lütfen Detaylı Informasyon Almak İçin Banka Şubelerimize Başvurunuz.”  Fakat muhtemelen size adınıza şu oranda kredi tanımladın lütfen şubemize ilgili evraklar ile müracaat edin be kredinizi alın diye bildiri gelecektir. Doğal olarak bu (adınıza tanımlanan kredi miktarı ve kredi onayı) sizin KKB kredi notu değerine bağlı olarak belirlenecektir. Ek olarak minimum 6 aylık bir ticari geçmişi de banka tarafınca sizlere talep edilecektir.!

Başvurusu Onaylanan Esnaflarımız Şimdi Ne Meydana getirecek!

Başvuruları pozitif yönde olarak yanıtlanan esnaflarımıza gelen SMS sonrasında kesinlikle kendilerine en yakın Denizbank şubelerine şahsen aşağıdaki evraklar ile gitmeleri gerekmektedir.

  • Nüfus cüzdanı
  • Ticari sicil gazetesi
  • Senelik gelir beyanı

kafi olacaktır. Bu evraklar sonrası muhtemelen sizden kefil istenmeyecektir. Kredi notunuz ve talep ettiğiniz para miktarına gore fakat kefil talep edilebilir.

  • MART %1.59 faiz oranı ile 3 ayda 1 ödemli ve en fazla 60 ay vadeli olarak ticari kredi kullana bilirsiniz. Geri ödeme tablonuz ve toplam maliyetiniz mevcut faiz oranına gore şu şekilde olacaktır.
DENİZBANK 60 Ay Vadeli Ticari Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
10.000 TL 281,31 TL 16.878,31 TL
20.000 TL 562,62 TL 33.756,71 TL
30.000 TL 843,92 TL 50.635,50 TL
40.000 TL 1.125,23 TL 67.513,91 TL
50.000 TL 1.406,54 TL 84.392,05 TL
60.000 TL 1.687,85 TL 101.270,62 TL

About admin

Check Also

KGF Kredi Garanti Fonu Nedir? Kimlere Verilir?

KGF kısaca Kredi Güvence Fonu nedir? Sorusuna en fazlaca dört gözle beklenen 30 sual ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>