Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 Tüyo

12 milyonun üstünde bir emekli kitlesine haiz olan ülkemiz de bankaların promosyonları devamlı artmaktadır. Özellik ile düşük faizli 60 ay maaşlarınıza bakılırsa 48.000 TL kadar kredi almak istiyorsanız size 2 fazlaca mühim tüyo vereceğim. Bankalara bakılırsa %0.40 varan hususi faiz indirimi imkanların dan sizlerle paylaşacağım bu metotlar sayesinden yararlanabileceksiniz. 2020 da halen uygulana devlet ve hususi bankalar tarafınca bu uygulamayı inanırım ki bir çoğunuzun haberi dahi yok.!

Emeklilere Kredi Müjdesi Burada!

Bankaların nerede ise tamamı emeklilere düşük faizli gereksinim kredisi vermektedir. Bankalar bu imkanları emeklilere 2 şekilde sağlamaktadır. Bankalarca sağlanan bu 2 imkanda yer edinen kredinin faiz oranları ise ciddi bir halde düşmektedir. Doğrusu 5 senedir finansman sektöründe araştırma icra eden biri olarak ben dahi bu oranları görünce şaşırdım. Bankalar tarafınca emeklilere hususi düşük faizli kredi imkanları;

 1. Maaşlarını gereksinim kredisi kullanacağı bankalardan alanlar
 2. Emekli maaşını kredi kullanmak istediği bankaya nakil edenler

evet, bu iki seçenek üstünden mevcut gereksinim kredisi faiz oranlarına bakılırsa minimum %0.10 en fazla ise %0.40 varan faiz indirimlerinden yararlana bilirsiniz. Şimdi emeklilere sağlanan bu 2 imkanı birazcık derinleştirelim.

Emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi almanın yolları

Emeklilere düşük faizli gereksinim kredisi almanın yolları

Maaşlarını Kredi Kullanacağınız Bankadan Alanlara Sağlanan İmkanlar

Emeklilerin kim bilir en fazlaca tercih etmiş olduğu kredi kullanma yöntemi maaşlarını aldıkları bankaları tercih etmesidir. Bu emeklilere ne benzer biçimde bir avantaj sağlar derseniz.

 • Bir fazlaca formalite evraklardan uğraşmak zorunda kalmazsınız
 • Mevcut kredi faiz oranlarına bakılırsa minimum %0.10 daha düşük faizlerden çekilme ederseniz.
 • Nakit ihtiyacınız olan şeyi en süratli şekilde erişim sağlarsınız.

Bankalar tarafınca sağlanan bu ayrıcalıklar dan doğrusu benim haberim vardı. Bugün yinede sizler için bir araştırma yaparak bunu teyit ettim. Bunu teyit etmek için ise annem emekli maaşını Denizbank ‘dan almış olduğu için orasını tercih ettim.

 • Bankanın düzgüsel de müşterilerine uygulamış olduğu kredi faiz oranından %0.20 daha düşük seviyelerde emekli maaşını alanlara kredi imkanı sağladığını bir zat kendim tanık oldum. Düzgüsel de kredi faiz oranı %1.69 iken emekli maaşını Denizbank’dan anneme bankanın uygulamış olduğu gereksinim kredisi faiz oranı tam %1.39’du. Arada devasa %0.30 bir faiz farkı bulunuyor.! Sadece bu faiz indirim oranı her niçin ise beni doyum etmeyerek birazcık daha araştırma yaptım. Karşıma çıkan ise hakikaten dudak uçuklatıcıydı.! Düzgüsel de %1.69 olan gereksinim kredisinin faiz oranı birden %1.44 oranlarına düştü.! Ne şekilde mi ? bu da 2. tüyo muzda..

Mevcut paylaşmış olduğum faiz oranların o zamanki annem için başvurulara ilişik bulunduğunu belirterek, şimdi siz 84 Yaşa PTT Emekli Kredisi 5 Bankayla Veriyor da özellik ile bahsetmiş olduğum indirimli kredi veren bankaları tanıtacağım.Emeklilere Hususi Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar ise emekli maaşlarını kendisinden alan müşterilerine gene düşük faizli olarak kredi imkanları sağlamaktadır. Uygulanan faiz indirimi çoğunluk ile mevcut bireysel gereksinim kredisine bakılırsa %0.10 civarındadır. Özellik ile kamu bankaları bu fırsatları fazlaca iyi bir halde değerlendiren bankalar içinde gelir. Günümüzde tüm emeklilere hususi olarak düşük faizli kredi veren bankalar ise şunlardır.

BANKA MART Ayı Faiz Oranı
Ziraat Bankası %0.98
HALKBANK %0.98
Vakıfbank %0.98

Lütfen.! Unutmayınız ki, her ne kadarda kredi faiz oranları süre içinde değişim gösterse de size uygulanan kredi faiz oranlarında fazlaca fazla bir değişim olmayacaktır.! Ek olarak bankalara bakılırsa indirim oranlarında değişimler de gözükebilir.! Emekli maaşını kendinden alanlara öteki faiz indirimli kredi veren bankalar ise şunlardır.

 • Şekerbank
 • Güvence Bankası
 • Akbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Denizbank

Bu 5 banka kamu bankalarından sonrasında emeklilere hususi düşük faizli kredi veren bankadır.

 • SON DAKİKA! Şekerbank aşağıda yer edinen başlatmış olduğu kampanya ile emekliye bu ay için mükemmel kredi olanakları sağlamaktadır!HALBANK Emekli Kredisi Faiz Oranları Hesaplama

HALKBANK emekliye indirimli olarak bireysel tüketici kredisi veren bankalar içinde yer verilmiştir. Emekli maaşınızı Türkiye Halk Bankasına taşırsanız yada mevcut şekilde maaşınızı HALKBANK’dan alıyorsanız %0.10 varan faiz indirimi imkanından kolaylık ile yararlana bilirsiniz. HALKBANK tarafınca oluşturulan bireysel gereksinim kredisi 5 paketi şu şekildedir.

 1. Süratli Kredi
 2. Maaşını Halkbank’dan Alanlara Hususi
 3. Kamu Çalışanlarına Özel
 4. Hususi Sektör Çalışanlarına Hususi
 5. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Bunların içinde ”Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” paketi yardımıyla düşük faizler ile emekliler imtiyaz kredi kullanabilir. Emekli maaşınızı Halkbank’dan almasanız dahi bu olanaklardan rahatlık ile istifade edebilirsiniz. ”Süratli Kredi” olanağına bakılırsa fazlaca daha düşük faizli olarak kredi kullanacak olan emeklilerimizin bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederim.

 • Normalde ”Süratli Kredi Faiz Oranı” aylık %1.07 oranında iken emeklilere sunulan ”Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ” faiz oranı ise yalnız MART ayı için yalnız %0.98 oranındadır. Bu orana bakılırsa emekli kredisi hesaplama tablosu ise 12 dan 60 aya kadar şu şekilde oluşur.
Türkiye Halk Bankası Emekli Kredisi Hesaplama Tablosu
Miktar 36 Ay 48 Ay 60 Ay
10.000 TL 342,32 TL 273,83 TL 233,26 TL
15.000 TL 513,48 TL 410,74 TL 349,90 TL
20.000 TL 684,64 TL 547,65 TL 466,53 TL
25.000 TL 855,80 TL 684,57 TL 583,16 TL
30.000 TL 1.026,96 TL 821,48 TL 699,79 TL
35.000 TL 1.198,12 TL 958,39 TL 816,42 TL
40.000 TL 1.369,28 TL 1.095,31 TL 933,05 TL

Bu avantajlar ile kredi kullanmak isteyen emekliler hesaplama ve başvurularını BURADAN sağlaya bilirler.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>