Emeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 Banka

Başta 2020’da PTT ve Ziraat bankası ve Vakıfbank  olmak suretiyle SGK yada BAĞ-KUR yada emekli sandığından veyahutta malulen emekli olanlar için 2020 senesinde düzenlemiş olduğu kampanyalar ile maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Emeklilere sıfır faizli olarak gerekseme kredisi kredisi veren tüm bankaları ve bunun yanı sıra devletin müjde olarak vermiş olduğu promosyonları en güncel şekilde videolu haber olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Ek olarak gene yaşlı sınıfında olduklarından dolayı kredi çekemeyenler için 75 yada 80 yaş üstündeki teyze ve amcalarımızı da unutmadık. Sizlerinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek olan bankalar bu sayfada.

Emekliye Faizsiz Kredi Ziraat Bankası 2020’da Veriyor Mu?

Nerede ise tüm bankalar belli günlere hususi olarak tüm vatandaşlara 0 faizli olarak azca rakamlarda da olsa kredi imkanı sağlamaktadır. Emekliler büyük bir çoğunluk olduğundan (ortalama olarak 11 milyon 600 bin) bankalar bu büyük kitleyi kendi müşterileri yapabilmek adına ise armağan paralardan tutunda faizsiz kredi imkanları dahil sunmaktadır. Kısa bir süre ilkin hatırlayacağınız benzer biçimde emekli maaşını bankamıza taşıyana şu kadar para bu kadar armağan diye bir oldukça kampanyalar duymuşsunuzdur. Bu kampanyalar hala bile devam etmektedir. Son olarak Denizbank anneme emekli maaşını kendilerinden almış olduğu için 300 TL armağan parayı tek seferde verdi. Bunun yanı sıra başta Ziraat bankası ve Vakıf bank dahil olmak suretiyle Fibabanka da gene bu büyük kitleyi maaş müşterisi yapabilmek adına çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Gene devlet tarafınca her yıl belli aylarda düzenlenen emekli maaşının 10 katına kadar faizsiz kredi imkanları sağlanmaktadır. Bu yıl doğrusu 20120 senesinde bu miktar 50.000 TL kadar belirlenmiştir.

Fibabanka 3.000 TL 18 ay vadeli 0 faizli kredi

Dediğimiz benzer biçimde emeklilere yada öteki vatandaşlara faizsiz olarak verilecek olan bu kredi olanaklarından yararlanmak için kampanyaları devamlı olarak takip etmelisiniz. Şuan için 3.000 TL benzer biçimde bir rakamı asla faiz ödemeden kullanmak isteyenler için bu imkanı Fibabanka vermektedir. 12 ay ve 18 ay geri ödeme vadeleri ile sunmuş olduğu bu kredi imkanlarından yararlanacak olan emekliler yalnız belirli bir oranda işlem tutarı ve sigorta bedeli ile ödeyeceklerdir. Gene buna bakılırsa;

 • Üç bin TL (3.000) krediyi sıfır faizli olarak 18 ay doğrusu 1 yıl 6 ay geri ödemeli çekmek isteyenler toplam üç yüz kırk beş TL bir kesinti ile karşılaşılacaktır.
 • Üç bin TL krediyi (3.000) bir yıl doğrusu 12 ay olarak geri ödemek isteyen emekliler ise 345 TL kesintiyi kullanacakları krediden kesilmesini kabul etmeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı hesaplama tablosu

Emekliye Faizsiz Kredi 2020 ‘de 1.000 TL Denizbank’dan!

Denizbank bin TL (1.000) ihtiyacı olana tamamen sıfır faizli ve sıkı durun asla dosya + sigorta harcaması almaksızın vermektedir. Yalnız banka tarafınca açacağınız mevduat hesabına iki tane otomatik ödeme talimatı vermeniz ile bu parayı anında alabilirsiniz. Kendine satın alan kazanmak adına oluşturmuş olduğu bu kampanyanın bilgileri ise;

 1. Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarını 12 süresince durağan(durgun) olarak ödemeniz gerekmektedir. Doğrusu otomatik ödeme talimatlarını kredi taksitleri geri bitene kadar bozmayacaksınız.
 2. Daha ilkin eğer Denizbank’a otomatik ödeme talimatı vermişseniz, aynı ödemeleri tekrardan vermezsiniz.
 3. Bir şahıs yalnız faizsiz kredi imkanlarından 1 kez faydalanabilir.

Ayrıca 12 ay süresince 1.000 TL ‘nin geri ödemesi durağan(durgun) 83 TL dir. Facebook dan da başvuru kabul eden bankanın hususi avantajlarından geç kalmadan istifade edin derim.

Emeklilere maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi veren 5 banka

Emeklilere maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi veren 5 banka

45.000 Bin Liraya Kadar Emeklilere Düşük Faizli Kredi İmkanı

Bir oldukça banka emeklilere minimum %0.10 da düşük faizler ile kredi olanağı sağlamaktadır. Öteki bireysel müşterilerine bakılırsa düşük faiz tatbik eden bankalar ve bu bankaların kredi faiz oran tablosunu aşağıda sizler de görebilirsiniz. Ek olarak bu bankalar içinde sizlere en uygun kredi imkanı elde eden bankanın kredi hesaplamasını da sizler için şu şekilde gerçekleştirdik.

 • Bu ay emeklilere en düşük faizli kredi imkanı elde eden bankası Ziraat bankası. Banka maaşlarını kendiden alan müşterilerine aylık 🙌 %0.98 faiz oranı ile kredi imkanı sağlamaktadır.
  • Bu da 20.000 TL için 60 ay vadeli kullanacaklar da aylık taksit ödemesi 466,53 TL anlamına gelmektedir. Toplam ise size yansıyacağı miktar ise 27.991,75 TL olacaktır.
 • Halk Bankası’da gene uygun faiz oranları emeklilere hususi kredi kullandırmaktadır. Bu ay için emekliye %0,08 faiz indirimi ile %0.98 faiz tatbik eden banka bir öteki bankamızdır.
  • 45.000 Lira kullanacaklar için 60 ay vadeli aylık 1.049,69 TL ödeme çıkarmaktadır.
 • Hususi banka tercihinde bulunacaklar için ise  QNB Finansbank kredi faiz oranları’da oldukça cazip. Kredinin faiz oranı aylık %0.89 dur.
  • 10.000 lira 12 ay vadeli 882,32 TL olacaktır. Toplam geri ödeme miktarı ise 10.587,90 TL olur.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor! da size hususi teklifleri değerlendirmeden bir tercih de bulunmamanızı tavsiye ederim.

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>