Emekliye Banka Promosyonu Ne Zaman Verilecek? (2020 Miktarları)

Emekliye ilk kez 2017 senesinde başlatılan banka promosyonu 2020 da ne vakit verilecek sorusuna cevap vereceğiz. Ek olarak bunun yanında bu kampanya dahilinde en oldukça armağan para promosyonu veren banka hangisi? bunu ‘da sizler için tanıtacağız. Tüm bankaların tekliflerini duyduktan sonrasında ister maaş transferi yaparak, ister ise mevcut bankanız’da devam ederek bu promosyonu alabilirsiniz.

Emekliye Banka Promosyonu İlk Ne Süre Başladı?

Gelin isterseniz ilk olarak emekliye banka promosyonu verilmeye ilk ne vakit başladı bu probleminin yanıtı verelim. Daha önceleri bir çoğumuzun da bilmiş olduğu benzer biçimde emekli maaşları bir tek tek yada devlete ait bankalar olmak kaydı ile bir kaç banka üstünden dağıtılmaktaydı. Özellik ile {özel sektör} ‘de bankaların maaş verme mevzusunda başlatmış olduğu promosyon savaşı gün geldi emekli maaşlarına ‘da sıçradı. Meydana getirilen 3 senelik sözleşme dahilinde bir oldukça banka emekli maaşlarını dağıtma işlemini üstüne almak için çeşitli promosyonlar müşterilerine uyguladı. Bunların için de asla şüphesiz ki en dikkat edilecek olan ise armağan olarak verilen para miktarlarıydı. İlk kez emeklilere bu amaç ile banka promosyonların verilme işlemi ise 1 MART 2017 senesinde başlatılmıştır.

Emekli Banka Promosyon Şartları Nedir?

Şimdi emekliye promosyon kampanyası ilk kez 1 MART 2017 senesinde başladı ise ve meydana getirilen sözleşme 3 senelik olduğuna gore sizin tekrardan promosyondan istifade edebilmeniz için 1 MART 2020 kadar hali ile beklemeniz gerekmektedir. Sadece, eğer ki şuan yaptığınız sözleşmeyi iptal ederseniz ve kalan 1 senelik promosyon ödemesini iade etmeniz durumunda gene bu promosyon kampanyalarından istifade etme hakkınız vardır. Ek olarak, eğer bu güne kadar hiçbir banka ile promosyon sözleşmesi imzalamadı iseniz öteki olarak maaşınızı promosyon kampanyası olan bankaya taşımanız halinde bu armağan para imkanlarından gene yararlana bilirsiniz.

Emekli Maaşları Promosyon Veren Bankaya Iyi mi Taşınmaktadır?

Bilinmiş olduğu benzer biçimde devletimizde iki çeşit emekli sistemi vardır. Bunlardan bir tanesi Emekli Sandığı bir tanesi ‘de BAĞ-KUR. Her iki kesim için de emekli maaşlarını taşıma işlemleri farklıdır. Kendi sınıfınıza gore emekli maaşınızı aşağıdaki tablo’ya gore taşıma işlemini sağlaya bilirsiniz.

Emekli Sandığı Çalışmış oldukları kurma dilekçe vererek emekli maaşını aldıkları bankayı değiştire bilirler.
BAĞ-KUR E-devlet üstünden yada SGK ile yada ilçe müdürülükleri üstünden ” Tahsis yada Beyan taahhüt belgesi doldurarak işlemlerini sağlaya bilirler.

Emekliye En Fazlaca Banka Promosyonu Veren Bankalar

En çok emekliye promosyon parası veren bankalar

En oldukça emekliye promosyon parası veren bankalar

Emekli maaşınızı taşımanız halinde bankaların nerede ise çoğundan promosyon parası alabilmekte siniz. Sadece 2020 senesinde iş artık o şekilde bir kızıştı ki bankalar bu promosyonlara ilaveten çeşitli kampanyalarda düzenlemeye başladı. Ek olarak, bankalar emekli maaşını taşımanızın yanı sıra minimum 2 tanede otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde promosyon parası miktarlarını 750 liraya kadar çıkardı. İnan ki siz emekli takipçilerimiz için hiçbir yerde bulamayacağınız bu emekli promosyon miktarları sizler için tablo halinde yer verdik.

AKBANK Promosyon tutarı 450 TL ek olarak tüm ATM üstünden ayda 2 kez parasız para çekme imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz bir şekilde para transferi ve size hususi kredi faiz oranları uygulamaktadır.
DENİZBANK 450 Lira promosyon vermektedir. Buna ilaveten getirmiş olduğunuz her emekli için + 100 TL daha promosyon parası vermektedir. Antak kalma elde etmiş olduğu firmalardan alış veriş yapmanız durumunda ise indirim imkanı ‘da sağlamaktadır. Ek olarak; kredi başvurularınız için hususi faiz indirim ile Bonus kredi kartı alıp otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde 3 ay süresince organik gaz ödemelerinizin %10 kadar ‘da banka karşılamaktadır.!
FİBABANKA Almış olduğunuz  maaş olarına gore 500 TL kadar promosyon tutarı vermektedir. Tüm ATM üstünden sınırsız maaş çekmenin yanı sıra bir oldukça işlemi ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.
GARANTİ Otomatik ödeme talimatı da vermeniz durumunda 600 liraya kadar promosyon parası ödemektedir. İndirimli faiz oranları ile kredinin yanı sıra kuruşuna kadar bankamatiklerden maaş alma olanağı da sağlamaktadır.
ING 450 Lira promosyon parasının yanı sıra getirdiğiniz her emekli için ek olarak 100 Lira daha vermektedir. Para transferlerinden ücret almama ve bunun yanında öteki bankalara gore farklılık yaratarak, parasız ambulans tıbbi danışmanlık hizmeti vermektedir.
İŞ BANKASI 450 Lira promosyon vermektedir. Kredi kartlarından senelik ücret almamaktadır. Parasız para transferi ile size hususi kredi faiz imkanları sağlamaktadır.
ŞEKERBANK 2 otomatik ödeme talimatı ile 600 Lira promosyon parası vermektedir. Şubelerinden işlem önceliği, size hususi faizli kredi ve eve maaş teslim hizmeti sağlamaktadır.!
TEB 450 Lira promosyon için para vermenin yanında getirdiğiniz her emekli içinde 100 lira para vermektedir. Ek olarak size hususi gereksinim kredisi faiz oranları sağlarken 3 ay ödemesiz kredi vermektedir.!
FİNANSBANK En oldukça emekli promosyon parası veren bankadır. 2 Otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 2000 TL üstünde maaş alıyorsanız 700 Liraya kadar promosyon parası vermektedir. 1000 ile 2000 lira içinde bir maaşınız var ise de 550 Lira promosyon tutarı alırsınız. Ek olarak, getirmiş olduğunuz emekli için de 125 TL armağan para kazanabilirsiniz.!
VAKIFBANK Minimum 300 en fazla 450 lira maaşınıza gore emekli promosyon parası vermektedir. Aracınız var ise HGS etiketini ücretsiz bir şekilde sizlere vermektedir.
YAPI KREDİ En fazla 450 lira promosyon parası vermektedir. Yapı Kredi kartı alımlarında ise +200 lira daha armağan para uygulamaktadır.
ZİRAAT 1.000 TL kadar maaş alanlara 300 TL verir iken, 2.000 TL üstünde maaşı olanlara 450 lira promosyon parası ödemektedir.

Evet kıymetli emekliler, sizlere en bankalarca sunulan teklifler bu şekilde.Emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi almak için 2 tüyo içeriğimiz ‘de gene sizler için yapmış olduğumuz mühim finansman haberini bulabilirsiniz.!

About admin

Check Also

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine haiz değilsiniz diye 2020 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>