En Çabuk Işık Hızında Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı almak mı istiyorsunuz? Bankaların kredi başvurularını kabul etmek için aradıkları bazı şartlar söz mevzusudur. Çalışmayanlara, gelir belgesi sunamayanlara ya da kredi notu düşük olanlara kredi verilmeyecektir. Sadece şartların sağlanıyor olması durumunda bankalar tarafınca anında başvurulur kabul edilmektedir. Sizler için anında kredi veren bankaları ve şartlarını araştırdık.

En Kısa Sürede Kart Sahibi Olun!

Kredi kartı taşıma kolaylıkları, taksit sayılarının fazla olması pozitif yanları, ödeme erteleme ve nakit para taşıma yerine kullanılan alternatif ödeme aracı olduğundan kart müracaat sayıları her geçen gün artmakta bankalar en kolay kart verme yarışına girmekte hiçbir müşterisini bu anlamda mağdur etmemeye çalışmaktadırlar.

Kredi kartı günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşmış neredeyse kullanım oranı nakit paraya yaklaşmıştır. Bankalar maaş müşterilerine hususi verdikleri kartları ve ek kartların kullanımlarının artırılması için adeta bir rekabet içerisindedirler. Bankaların bu tutumu müşterilerine kolay kart gönderimleri le birden fazla kart sahiplerinin ne yazık ki borç batağına sürüklemektedir. Bilgili kart kullanımdan bir haber müşterilerinin limitlerini aşmaları, aylık ekstre döneminde asgari ödemelerini yapmakta zorlanmaları dahi bankaların kolay kart vermelerinin önüne geçememektedir. Sonuçta ne kadar kart kullanılırsa banka güvenirliği ve istatistiklerde öne çıkma bankaların işine gelmektedir. Kişilerin bilinçsiz kart kullanmalarına aldırmadan birden oldukça bankadan kart teklifi gelmesi müşterileri şaşırtmakta fakat almaktan alıkoymamaktadır. Durum bu şekilde olunca cüzdanında kart koleksiyonu olan birçok şahıs kartlarının asgari ödeme günü ulaşınca zor duruma düşmekte bir bankadan almış olduğu nakit ön ödeme ile öteki kart borcunu kapatmaktan başka bir çaresinin olmadığını itiraf etmektedirler.

hızlı-bir-şekilde-kredi-kartı-almak

Talep ettiğinizde bankalar adresinize kartınızı derhal göndermektedirler.

Bankalara kart başvurusunda bulunanları asla ikiletmeden derhal adreslerine kart gönderimi yapmaktadır. En acele ve kısa sürede kart gönderimleri ile HSBC, Güvence bankası Bonus ve Ziraat bankaları ön sırada yer almıştır. Birçok bankanın kartı verilen adreslere en geç 2 hafta içinde ulaşmaktadır. Bunu sebebi merkezden gönderilen kartların kuryeler aracıığıyla teslimatının yapılması ve elden imza karşılığı verilmesi mecburi olan kart teslimat süreleri içinde kişinin adresinde bulunmama yada yanlış yada noksan adres yazılması olabilir. Bilgilerin doğruluğunu ve arayınca derhal bulunmayı istiyorsanız telefon ve ev/ iş adres bilgilerinizin eksiksiz yazıldığından güvenilir olmalısınız.

Kartlar kuryenin geri gönderim geçmişine kadar teslim alınmaz da iade edilmekte adreste yok ibaresiyle merkeze iade edilmektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak ve kartlarınızı en kısa sürede teslim almak için banka şubelerinden yada kargo şirketlerinin şubelerinden de alabilirsiniz. Kuryeye verilmeden kartını anında almak isteyenler şubeden 3 yada 4 gün içinde alabilirler. En acele kart gönderen banka ise HSBC diyebiliriz. Fakat bankanın kestiği senelik kart bedeli yüksektir.  En kısa zamanda kart almak isteyenler bankaların hangisinin makul fiyatlarda kesinti tutarı aldıklarına bakmaları yararına olacaktır. Böylelikle en uygun ve en kısa süreden kart veren bankaları tercih edebilirler.

Aslına bakarsak onaylanan kart düzgüsel şartlarda 10 gün içinde elimizde olması gereklidir. Azca limitli kart almak isteyenler ise daha acele kart alabilirler. En kısa sürede kart almak istiyorsanız maaş aldığınız ve çalıştığınız bankadan kart isteyerek anında kartınızı alabilirsiniz Aslına bakarsanız tüm bankalar kişinin gelir durumuna ve kredi notuna, ödeme alışkanlıklarına ve siciline gore verdiğinden maaşınızı aldığınız banka sizin mali durumuzla ilgili tüm verilerinize kolaylıkla ulaşacağından çalıştığınız bankadan kredi kartı başvurusu yapmak mantıklı olacaktır. Anında kredi kartı almak isteyenlerin  yapacakları işlem oldukça rahat ve hızlıdır. Aşağıda paylaşacağımız bilgilerden bankaların kredi kartlarına anında ve süratli şekilde kart talebinde bulunabilir onaylanması halinde kartlarınızı çabucak alabilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank, VakıfWorld, Beşbüyükler, Milplus kredi kartından istediğiniz herhangi birine müracaat yapabilirsiniz.

kredi-kartı

Bankalar kısa sürede ev adresinize posta aracılığı ile kartınız gönderir.

Ingbank Bonus

Ing bankası en kolay kredi kartı veren bankalardan birisidir. ING banktan yapacağınız kart başvurularınızı ilgili ekrandan yapabilirsiniz. İsterseniz kimlik kartınızla beraber şubelerine giderek de kartınızı alabilirsiniz. Bankada hesabınızın bulunması işlemlerinizi daha süratli gerçekleştirmeleri için yetkililerin işine yarayabilir. Anında ve azca limitli kartlarınızın üstünde bilgileriniz bulunmayabilir geçici olarak verildiğinden gerçek kart gelinceye kadar kullanabilirsiniz. Kartınız derhal hazır hale getirilerek anında teslimatı yapılıyor. Geçici kullanım için verilen kartın yerine aslının gönderilmesi ise 2 haftayı bulabilir.

Odeobank kredi kartı başvurusu anında süratli bir halde kart başvurularını buradan yapılır. Ek olarak Atm, Şube, İnternet şubelerinden, mobil ve 444 8 444 davet merkezinden ve sms ile istediğiniz kartı ve kimlik bilgilerinizi 8444′ e kısa ileti yazarak başvurularınızı süratli bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası da bir öteki süratli kart veren bankalardan. Bankadan kart almak içinse lüzumlu olan şubelerine nüfus cüzdanınızla beraber başvurmak. Bu kadar kolay. Kart başvurusunu süratli bir halde buradan da yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat bankasının vermiş olduğu Maximum karta haiz olmak için Sms ile müracaat yapmanız kafi olacaktır. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan 4747 ‘ye kart, T.C. kimlik no, kart limiti ve aylık gelir bilgilerinizi yazarak göndermek. Bu kadar rahat bir işlem ile kart sahibi olabilirsiniz.Ek olarak  tüm şubelerden gelir belgesi be kimlik kartınızla da kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Kart başvurularınızı süratli bir halde web üstünden yapabilirsiniz.

Güvence Bankası

Güvence bankası bonus karta başvurularınızı buradan yapabilirsiniz. 444 0 333  nolu hattan  web yada banka şubelerinden de kart başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ek olarak öğrencilere kredi kartı veren bankaları da inceleyebilirsiniz.

Kartların  adresinize yetişme süresi yukarıda da belirttiğimiz benzer biçimde en geç 2 hafta olmaktadır bazı bankalar 3 yada 4 gün içinde verirken bazı bankalar anında  geçici kart vermektedir. Müracaat şekilleri ve kanallarından kart taleplerinizi bankalara iletebilir, kimi geçici kartları anında alarak aslolan kart gelinceye kadar da kullanabilirsiniz.


About admin

Check Also

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>