En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı giderek artmaktadır. Kullanım alanı genişleyen kredi kartları yardımıyla insanoğlu nakit para taşımaz hale gelmektedir. Bunun bazı avantajlarından anlatmak gerekirse; İnternet üstünden alışveriş yapmak isteyenler yada mağazalardan alışveriş yapmak isteyenlere sağlamış olduğu avantajların başlangıcında taksit imkanı gelmektedir. Yapacağımız taksitli alışverişler yardımıyla almış olduğumuz ürün yada hizmeti ödemekte zorlanmıyoruz.

Avantajlı Kredi Kartları

Ek olarak kredi kartlarının müşterilerine kullandıkları limit dahilinde vermiş oldukları para puanlar bulunmaktadır. Bunlar sizin bir tek bankanın anlaşmalı yerlerindeki kredi kartlarını kullanmanız yardımıyla kazanılır. Ek olarak bir işlem yapmanıza gerek kalmamıştır. Bu biçim para puanlar belirli bir limite yükseldiğinde bu tarz şeyleri alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bu biçim para puanları bir tek alışverişler ile kazanmanızın haricinde bankaların yapmış oldukları öteki kampanyalar ile fazlalaştırabilirsiniz.

Avantajlı Kredi Kartları

Avantajlı Kredi Kartları

Bazı bankalar kredi kartınız ile yapacağınız satmaca ödemeleri için yönerge verdiğiniz takdirde size ekstradan para puanlar vermektedir. Hem de devamlı gezi eden müşterileri için çıkarttıkları kartlar ile meydana getirilen harcamalar oranında sizlere mil armağan eden kartlar bulunmaktadır. Bu miller siz harcama yaptıkça çoğalacak ve belirli miktara ulaştığında gezi bileti almanıza destek olacaktır. Bu yazımızda en oldukca puan kazandıran kredi kartlarının sizlere tanımış olduğu ayrıcalıklardan bahsedeceğiz.

Öğrencilere kredi kartı veren bankalar hakkında informasyon edinebilir ve bu kredi kartlarına müracaat yapabilirsiniz.

Akbank

Akbank Axess kredi kartı kullanan müşterileri para puan kazandırmaya devam etmektedir. Dolu dolu chip para kampanyası ile müşterilerine 500 TL’ ye kadar puan para kazanma imkanı vermektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için banka kartı ile harcama yapma sözü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz harcama limitini 12 ay süresince kullanmanız gerekmektedir. Harcama limiti sözünüze bakılırsa 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL olmak suretiyle 4 değişik para puan seçeneğinden birisini tercih edebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı vererek para puan kazanmanız mümkündür. Bankanın müşterilerine elde etmiş olduğu bir öteki kampanyada yeni otomatik ödeme talimatı vermeniz yardımıyla 100 TL’ye kadar para puan kazanabilirsiniz. Bankaya vereceğiniz 1 otomatik ödeme talimatı için 15 TL, 3 otomatik ödeme talimatı için 50 TL, 6 otomatik ödeme talimatı için 100 TL para puan kazanabilirsiniz.

Yurt haricinde kredi kartını kullananlar için uygulanan kampanyası ile müşterilerine yurt haricinde harcadıkları her 100 TL için 10 TL para puan vermektedir. Bu kampanyadan kazanacağınız maksimum para puan miktarı ise 50 TL olarak belirtilmiştir.

kredi-kartı

Kredi kartları yurt içinde ve yurt haricinde geçerlidir.

Vakıfbank

Vakıfbank müşterilerine en oldukca para puan kazandıran bankalar içinde dikkat çekmektedir. Uyguladığı değişik kampanyalar yardımıyla müşterilerine yüksek oranda para puanlar kazandırmaya devam etmektedir. Bankanın kredi kartı üyesi besin marketi, giyim, oldukca kattan oluşan mağaza, kozmetik, kuyum, kırtasiye, oyuncak, kasap, manav, şarküteri sektörlerinde değişik günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 100 TL sonrası her 100 TL ve üstü alışverişinize 10 TL, toplamda 100 TL para puan vermektedir.

Opet ve Sunpet istasyonlarında değişik günlerde ve tek seferde 4 tane 100 TL ve üstü akaryakıt alışverişinize gene aynı akaryakıt firmalarında alacağınız 30 TL’lik akaryakıt için size ekstradan 30 TL’ lik indirim sağlamaktadır.

Harcama sözünüze bakılırsa extra para puan kazanabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı kullanıcılarına verecekleri 12 ay süresince harcama sözü ile;

  • 500 TL = 40 TL.
  • 1.000 TL =  75 TL.
  • 1.500 TL = 100 TL.
  • 2.000 TL = 150 TL.
  • 3.000 TL = 200 TL.
  • 10.000 TL = 300 TL. puan kazanmaktadırlar.

Araştırma sonucunda Akbank kredi kartı ve Vakıf bank kredi kartları öteki bankalara bakılırsa yapmış oldukları kampanya ve para puan miktarları ile dikkat çekmektedirler. Bu yıl bankaların yapacakları yeni kampanyalar ile daha çok para puan kazana bileceğinizden kampanyaları takip etmeyi unutmayınız.

Avantajlı kredi kartları içinde herhangi bir kesinti talep etmeyen bankaları da saymak mümkündür.

Vakıfbank kredi kartları hakkında informasyon alabilir ve derhal müracaat yapabilirsiniz.

vakıfbank

Vakıfbank kredi kartları

Bonus Flexi Aidatsız Kart

Güvence Bankası’ nın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı ürünü olan Flexi ile sizde kazanmaya devam edebilirsiniz. Bonus flexi kart başvurusunda bulunmanız durumunda hem sunulan pek oldukca avantajdan yararlanabilir hem de kart tutarı ödemek zorunda kalmazsınız. Yapacağınız alışverişlerde 1 bonus kazanabilirsiniz. 1 bonus 1 TL‘ ye karşılık etmektedir. Puanlarınızı biriktirerek siz de anlaşmalı mağazalarda parasız alışveriş yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kartın öteki pozitif yanları taksitlendirmeye olanak tanımasıdır. Ek olarak ödeme sıkıntısı çekmeniz durumunda taksitleriniz bir sonraki aya ertelenebilmektedir. 50 TL’ den fazla yapacağınız alışverişlerde puan kazanma imkanından yararlanabilirsiniz. Ek olarak kartınız ile vadesiz hesaplarınızı eşleştirebilirsiniz. Bu kart ile hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz. Acil finansman gereksinimleri için sunulan avantajlardan birisi de taksitli ön ödeme çekilebilmesidir. Karttan EFT yapmak da mümkündür.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Card ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı kullanmanız dahilinde banka ile anlaşmalı iş yerlerinde içinde hazırlanmış olan kampanyalara başvurabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerden kazandığınız puanlarınız ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Ek olarak kart ile Turkcell hatlara TL yükleme işlemi yapmak mümkün olmaktadır.

Acil finansman ihtiyacı olanlar da bu kartlar yardımıyla nakit ön ödeme ya da taksitli ön ödeme çekebilir. Taksitli ön ödeme çekimlerinde uygulanacak olan taksit sayısı 5 aydan başlayıp maksimum 12 aya kadar olmaktadır. Kredi kartının güncel kampanyalarını incelemek için tıklayınız.

 Bu kredi kartlarına başvurarak avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.


About admin

Check Also

100 Baş Koyun Fizibilite Raporu 2020 Güncel

Koyun yetiştiriciliği mi yapmak istiyorsunuz? bu işe girmeden evvel detaylı bir fizibilite raporu hazırlanması gerekmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>