En Çok Satan Cep Telefonu Markası Sıralaması

Türkiye’de cep telefonu kullanımın 2020 senesinde ‘da ne denli yoğun olduğu artık tüm Avrupa ülkeleri bilmektedir. Bu niçin ile en iyi cep telefonu modellerini tüm markadaki firmalar ülke pazarımıza servis etmektedir. Ucuz olup hakikaten oldukça kaliteli oldukça satan cep telefonlarını dahil olmak suretiyle tüm keseyi uygun oldukça satan cep telefonlarını sizler için bir araya getirdik. Yapmış olduğumuz sıralama en oldukça tercih edilen alış veriş siteleri verilerine dayanılarak yapıldığını’da ek olarak belirtmek isterim.

En Oldukça Satan Cep Telefon Markaları Hangileridir?

Bir çoğumuzun ‘da bilmiş olduğu benzer biçimde ülke pazarına ilk olarak cep telefonu markaları olarak NOKIA ve Ericsson yer almaktaydı. Sonrasında Samsung şirketi tarafınca meydana getirilen atak hakikaten ciddi ses getirmişti. Bu markalar ile beraber ASELSAN tarafınca üretilen cep telefonları da bir çoğumuz tarafınca tercih edilmişti. Sadece günümüzde bu marka telefonların ne yazık ki bir bir çok çeşitli nedenlerden dolayı yer almamaktadır. Bunun sebepleri ise genel anlamda gelişen teknolojiye ayak uyduramama ilk bilinenidir. Şuan için her ne kadarda bu markalara ilişik cep telefonları olmamış olmasa’da ülke pazarında bir oldukça markaya ilişik cep telefonları kendileri göstermektedir. Son satış istatistiklerine bakılırsa en oldukça satan cep telefon markaları olarak bir sıralama yapar isek, listemiz şu şekilde sıralanır.

 1. SAMSUNG
 2. iPhone
 3. General Mobil
 4. LG
 5. Vestel
 6. HUAWEI
 7. MI XIAOMI

ilk 7 sıralamamızı oluşturmaktadır. Şimdi bu markalara ilişik ilk olarak sizlere bir Türkiye karma listesini oluşturacağız, ondan sonra ise bu markalar içinde en oldukça satan cep telefonlarının ‘dan sıralamada en başta olanını tanıtacağız.

Türkiye’de En Oldukça Satan Cep Telefonu Modelleri Hangisidir?

Oluşturmuş olduğumuz bu 7 markanın içinde sizlere en oldukça satan ilk 5 telefonu tanıtacağız. Takipçilerimiz için daha ilkin 5 Mobil PUBG Uyumlu Destekleyen Kaldıran Telefonlar tanıtımını yapmıştık. Tanıtımını yapacağımız bu cep telefonlarının hepsi ile PUBG dahil bir oldukça oyunu kusursuzca oynaya bileceğinizi’de ek olarak belirtmek isterim.

 1. Listemizin ilk esnasında şuan fiyatı averaj olarak 2.159 lira olan Huawei Mate 20 Lite 64 GB cep telefonu yer verilmiştir. 4 GB RAM özelliğine haiz bu cep telefonu kullanıcıları tarafınca ‘da oldukça beğenilmektedir. Kamera çözünürlüğü 20 MP olan bu marka cep telefonu ile bir oldukça işinizi sorunsuzca hallede bilirsiniz.!
 2. Listemizin ikinci esnasında ise Samsung Galaxy J7 Prime 2 32 GB gelmektedir. Averaj satış fiyatı 1.229 TL olan bu cep telefonu 3 GB RAM özelliğine haizdir. 13 MP kamera çözünürlüğüne haiz bu cep telefonu fiyat performans olarak oldukça idealdir.
 3. Listemizin 3 esnasında ise son zamanlarda oldukça atak icra eden Xiaomi Redmi Note 7 64 GB gelmektedir. Bu marka cep telefonu 4 GB RAM yanı sıra tam 48 MP kamera çözünürlüğüne haiz mükemmel bir cihazdır. Ortalama olarak 1.999 TL satış fiyatına haiz bu telefon ile mükemmel video ve fotoğraf çekimleri yapabilir, her oyunu sorunsuz bir halde takılmadan, donmadan oynayabilirsiniz.
 4. Listemizin 4 sırasındaki en oldukça satan cep telefonu olarak Apple iPhone 7 Plus 32 GB marka / modeli yer verilmiştir. Telefonun şuan güncel fiyatı 3,870 TL ‘tir. 12 MP Kamera ve 3 GB RAM belleğe haiz bu cep telefonu daha oldukça marka bilinirliği için ilgili duyulmaktadır.
 5. Listemizin son esnasında ise Vestel Venüs E3 modeli gelmektedir. Bu telefonun en oldukça tercih edilmesinin sebebi ise düşük fiyatıdır. Ucuz ve sorunsuz bir akıllı cep telefonu almak isteyenler bu marka ve modelini tercih edebilirler. Şuan satış fiyatı ise averaj olarak 5.999 TL ‘tir. Telefon 2 GB RAM ve 8 MP kameraya haizdir.

Evet dostlar, en oldukça devletimizde tercih edilen cep telefonu marka ve modelleri bu şekilde listeleniyor. Sıralama, daha ilkin demiş olduğumuz benzer biçimde en oldukça satışı meydana getirilen veriler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Kesinlik ile bu listemiz en iyi oldukça telefonu sıralaması değildir.!

En Oldukça Satan Samsung Cep Telefon Modelleri Hangisi?

En oldukça cep telefonu satan marka olan Samsung ‘un bir oldukça cep telefonu modeli mevcuttur. Bu listemiz ‘de bu modellerin bir sıralamasını yaptık. Sıralama ‘da kesinlik ile Samsung cep telefonlarının kalitesine bakılırsa bir listeleme olmadığını bir kez daha belirtmek isterim. Listeleme tamamen satış sayıları göz önüne alınarak yapılmıştır.

 1. Samsung Galaxy J7 Prime 2 32 GB
 2. Samsung Galaxy A7 2018 64 GB
 3. Samsung Galaxy A50 2019 64 GB
 4. Samsung Galaxy J4 Plus 16 GB
 5. Samsung Galaxy J6 Plus 32 GB

Evet dostlar Samsung için şuan en oldukça satan ilk 5 modeli bu şekildedir.

En Oldukça Satan iPhone cep telefonu modelleri hangileridir?

Kendisini değişik sezmek isteyenlerin tek tercihi kesinlik ile iPhone markasıdır. Bu marka pahalı olmasıyla birlikte oldukça’da size değişik bir hava kazandıracaktır. Peki en oldukça satışı olan iPhone cep telefon modelleri hangisidir ? işte sıralama sıralaması.

 1. Apple iPhone 7 Plus 32 GB
 2. Apple iPhone 7 32 GB
 3. Apple iPhone 8 Plus 64 GB
 4. Apple iPhone XR 64 GB Demo
 5. Apple iPhone 6S 32 GB

En Oldukça Satan General Mobil Cep Telefonu Modelleri Sıralaması

ABD’da üretilen bu cep telefonu Türkiye pazarına ucuz ve kaliteli olması ile süratli bir halde girdi. Her ne kadarda ucuz ve kaliteli kategorisinde rakipleri artsa’da şuan hala bir oldukça kullanıcının gözdesi olarak cepler’de yerini korumaktadır. Listemizde şuan için en oldukça satan General Mobil cep telefonu modelleri şu şekildedir.

 1. General Mobile GM8 32 GB
 2. General Mobile GM9 Pro 64 GB
 3. General Mobile GM8 Go
 4. General Mobile GM5 Plus
 5. General Mobile GM8 Dual Sim 32 GB

En Oldukça Satan LG cep Telefonları Hangisidir?

Özellik ile led teknolojisi ile dünyada isim icra eden LG cep telefonu ile de oldukça kendinden söz ettirmiştir. Marka yapmış olduğu AR-GE emek harcamaları ile oldukça iyi neticeler elde etmiş güzel ürünleri piyasaya sürmüştür. Markaya ilişik en oldukça satan sıralaması ise aldığımız verilere bakılırsa şu şekilde listelenmektedir.

 1. LG G7 ThinQ 64 GB
 2. LG V30 Plus 128 GB
 3. LG G6
 4. LG G4 32 GB
 5. LG K9 16 GB
 6. LG Q6 32 GB

En Oldukça Satan Vestel Marka Cep Telefonları Sıralaması

Yerli markamız olan Vestel teknoloji emek harcamaları ile cep telefonu sektörüne ‘de girmiştir. Ürettikleri cep telefonları sağlam ve ucuz olarak halkımızca bilinmektedir. Nerede ise her keseye uygun bir akıllı cep telefonu Vestel ‘de vardır. Türkiye’de şuan en ucuz cep telefonu ‘da Vestel markasına aittir. Markaya ilişik en oldukça satılan ve tutulan cep telefonu modelleri ise şu şekilde listelenir.

 1. Vestel Venüs E3
 2. Vestel Venus Z20
 3. Vestel Venüs V4
 4. Vestel Venus E4
 5. Vestel Venus 5000

En Oldukça Satan HUAWEI Marka Cep Telefonları Sıralaması

Düşük fiyat yüksek performans yardımıyla kendine Türkiye’de oldukça kolay pazar gören bu marka hakikaten mükemmel ürünlere haiz.  Tüm teknolojik ürünler alış veriş mağazalarında vitrinleri süsleyen bu markaya ilişik en oldukça satanlar sıralaması şu şekilde oluşmaktadır.

 1. Huawei Mate 20 Lite 64 GB
 2. Huawei P20 Lite 64 GB
 3. Huawei P Smart 2019 64 GB
 4. Huawei Mate 20 Lite Dual Sim 64 GB
 5. Huawei Mate 10 Lite

En Oldukça Satan MI XIAOMI Markasına Ilişik Cep Telefonları

Oldukça fakat oldukça kaliteli bir marka olan MI XIAOMI kısa sürede kendine listemizde yer edinmeyi başardı. İsminin zor olması’dan dolayı MI ( mi ) olarak ‘da malum bu marka teknolojik yatırımlarına oldukça ehemmiyet vermektedir. Güvenli olun ki gelecekte kendinden oldukça söz ettirecek bu markaya şuan için en oldukça satan sıralaması ise şu şekildedir.

 1. Xiaomi Redmi Note 7 64 GB
 2. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB
 3. Xiaomi Redmi S2 32 GB
 4. Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB
 5. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB

About admin

Check Also

Kaldıraçlı işlem nasıl yapılmaktadır? Önemli 3 başlık

Forexe yatırım yapmak isteyen kişileri en oldukca cazip eden özellik olan kaldıraç, yatırımınıza 1:10, 1:100, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>