En İyi KOBİ Bankası Hangisidir? (1 Numara Burada)

Bilinmiş olduğu suretiyle bankaların bir fazlaca KOBİ’lere yönelik oluşturmuş olduğu departmanlar bulunmaktadır. Oluşturulan bu departmanlar tamamen dükkan işletmesi yada ticari vasıta sahibi esnaf ve KOBİ bünyesindeki esnaflar içindir.  Bankaların bu denli bir bölüm ayırmasının en büyük sebeplerinden biri ise ticari hayattın kuşkusuz devamlı olarak bir para trafiği içinden yer almasıdır. Peki en iyi sizce büyük ve minik tüm esnaf ile KOBİ ‘ler için banka hangisidir?

KOBİ Bankacılığında Hizmetin Önemi Nedir?

Hizmet aslına bakarsak başlı başınca bir sektördür. Bu sektör ürünün pazarlanmasında en mühim faktörlerden biri olarak yer almıştır. Bankacılıkta ‘da bu iş böyledir, tıpkı öteki sektörlerde olduğu benzer biçimde.! Rekabet ‘de gene aynı şekilde bankacılık sektöründe yer almıştır. Bizce mühim olan rekabetten kopmamak adına KOBİ ‘lere yada esnafa yönelik uygun faizlerde ve ödeme seçeneklerinden kredi yada kredi kartı imkanı sunarken hizmet kalitesinde en üst düzeyde olmasıdır. Bir işletmeci eğer bankacılık işlemlerini A bankasın kredi şartları uygun diye karar verip seçmiş ise, fakat müracaat yapmış olduğu esnada yetersiz personel yada teknik alt yapıdan dolayı işlemi uzuyor daha doğrusu kaliteli hizmet alamıyorsa bizce A bankasının o kadar da bir önemi yoktur. Bu nedenden dolayı en iyi KOBİ bankacılığı hizmeti veren bankanın da önemi oldukça büyüktür.

Esnaf için En iyi KOBİ Bankası Kesinlik ile HALKBANK!

Sıra geldi sanırım KOBİ’ler için en iyi bankanın hangisi olduğuna. Bu yukarıdaki başlık altındaki benzer biçimde bizlere gore değil daha fazlaca sayılara gore kanıtlanmış bir gerçektedir. Devletimizde bilinmiş olduğu benzer biçimde KOBİ’lere devamlı devlet destekleri sunulmaktadır. Bunların bir kısmı KOSGEB aracılığı ile olur iken bir kısmı ‘da devlet tarafınca fakat seçim vaadi olarak fakat ekonomik krizlerde TİCARİ işletmeleri canladırmak adına verilen genel anlamda faizsiz yada bağışlama kredilerdir. Tüm bu tarz şeyleri KOBİ’lere direkt ileten bir banka mevcuttur. Bu banka kamu sermayeli banka olan Türkiye Halk bankasından başkası değildir. TUBİTAK’dan TTVG’ye TKDK’dan Kalkınma Ajansları desteklerine kadar bir fazlaca bağışlama ve uygun faizli kredi imkanlarını Türkiye Halk bankasında BURADA bulabilirsiniz. Ek olarak belirttiğimiz benzer biçimde banka KOBİ’lere yönelin bir fazlaca kredi kampanyaları da düzenlemektedir. Bu imkanları ise iş yerinizden çıkmadan oturduğunuz yerden sunmaktadır. Ne şekilde mi ?

Ticari & Meslek Odalarınız Üstünden Kredi Başvurusunda 200.000 liraya kadar aşağıdaki tabloda yer edinen kredi faiz oranları ve vadelerinden yararlanırsınız.

VADE SÜRESİ  TAKSİT SAYISI FAİZ ORANI YIL FAİZ ORANI AY
1 ( 1 – 12 AY ) 4 7% 0.58
2 ( 12 – 24 AY ) 8 8% 0.66
3 (24 – 36 AY ) 12 8% 0.66
4 ( 36 – 48 AY ) 16 8% 0.66

Ticari Çalışacaklar İçin En İyi Banka’nın Faiz Oranları

İşletmesini bırakamayan ve mali giderleri için kredi ihtiyacı olanlar için kuşkusuz İnternet’ten meydana getirilen başvurular en süratli ve güvenilir yöntemlerdendir. Halk bankası da KOBİ ‘lere hususi olarak oluşturmuş olduğu İnternet sayfası ” Halkbankkobi ” de bu imkanları en iyi şekilde sunmaktadır. Sizler için paylaşmış olduğumuz bu hesaplama güncel 6 ay oda kaydı olmaksızın esnaflara verilene kredinin hesaplamasıdır. TİCARİ VEYA ESNAF ODASI üstünden kredi kullanmak isteyenler için Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama Tablosu verilerine göz ata bilirsiniz.

📊 Tecim yada Meslek Odası üstünden kullanacağınız kredinin hesaplama işlemleri için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz. (Hesaplama vadesi olarak 48 ay ve 3 ayda bir geri ödemeli ORTALAMALI TAKSİT MİKTARI ele alınmıştır. NET ELİNİZE GEÇECEK miktar kesinlik ile doğrudur

  • 30.000 TL aylık ödeme averaj 2.212 TL net elinize geçecek miktar ise 28.100 lira
  • 40.000 TL için averaj ödemeniz 2.950 TL net olarak ise tüm kesintiler sonrası elinize geçecek miktar 37.500 TL
  • 50.000 TL için 3 ayda bir ortalamalı olarak taksit miktarınız 3.697 TL, net olarak ise elinize geçecek miktar 46.900 lira olacaktır.

Bu işlemin gerçekleşmesi için tek yapmanız ihtiyaç duyulan sisteme kayıt olmanızdır. Lütfen kayıt işlemlerin başlatmak için BURAYI tıklayınız.  Oluşturulan sayfadaki ilgili alanları doldurunuz ve kaydet butonuna tıklayınız. Arkasından BURADA da ki bağlantıyı tıklayarak sisteme giriş yaparak kredinizi oluşturun, hepsi bu kadar.

En İyi Ticari Banka Hangisi Diyorsanız Bu Tabloyu İnceleyin

HALKBANK’dan yepyeni bir uygulama daha. İşletme sahiplerin iş yerlerine istihdam sağlamaları durumunda 60 aya varan vadeler ile düşük faizli kredilerden yararlanma imkanı veriliyor. 2.000.000 liraya kadar sağlanacak olan bu krediden üstelik yararlanacak olanlar 1 seneye varan ana para ödemesiz olanaklardan istifade edebilmektedirler. 3 yada 6 ayda bir ödemeli seçenekler ile sağlanacak olan imkanlardan yararlanacaklar için ek olarak banka 6 ay boyu ücretsiz bir şekilde aşağıdaki fırsatlardan da yararlandırmak tadır.

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Özel Hediyesi

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Hususi Hediyesi

Ek olarak bunun yanında istihdam edilecek olan personelin 1 yıl süresince ”FERDİ KAZA” sigortası da gene Halkbank tarafınca karşılanmaktadır. Bu itimat fırsatın müracaat şartları ise şu şekildedir.

Ticari Çalışılacak Şirket Hesabı İçin Bu Ayın En İyi Bankası

Yok, devlete ait bankalar ile değil hususi bir bankadan ticari kredi kullanacağım ben diyorsanız o vakit sizlere bu ay ki bankamız ve faiz oranları paylaşacağım. Banka ciddi anlamada ticari işlemlerde çalışacak şirketlere fazlaca süratli bir halde kredi sağlamaktadır. Her ay tertipli olarak sizler için belirlediğimiz ticari krediyi en uzun ve uygun faiz olanağı elde eden bankamızın ek olarak faiz oranları ile ilgili de bir hesaplama tablosu oluşturduk. İşte içinde bulunduğumuz ay için KOBİ’lere en avantajlı kredi veren o bankamız.

Bu ay tecim ile uğraşan esnafımıza 60 ay vadeye kadar en uygun faiz olanakları ile finansman elde eden bankamız %1.23 faiz oranı ile AKBANK’dır. Ek olarak AKBANK 24 aya kadar aylık %1.16 faiz uygulamaktadır. 36 Ay için ise %1.18 ve 48 aya %1.20 faiz oranları ile esnafımıza kredi olanağı sağlamaktadır.

AYIN KOBİ BANKASI HESAPLAMA TABLOSU
Miktar 24 AY 60 AY
20.000 TL 986,00 TL 493,87 TL
30.000 TL 1.479,00 TL 740,81 TL
40.000 TL 1.972,01 TL 987,75 TL
50.000 TL 2.465,01 TL 1.234,68 TL

About admin

Check Also

KGF Kredi Garanti Fonu Nedir? Kimlere Verilir?

KGF kısaca Kredi Güvence Fonu nedir? Sorusuna en fazlaca dört gözle beklenen 30 sual ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>