En İyi Kobi Kredisi Veren Bankalar Listesi (DÜŞÜK FAİZ)

Kobilere bankalar tarafınca finansman sunulmaktadır. Bankalar uygun faiz oranlar ve vadeler ile ticari kredi vermektedir. Kobi kredisi başvurularını kabul etmek için bankaların istediği şartlar bulunmaktadır. Ek olarak kobilere devlet destekli olarak da finansman sunulmaktadır. Ziraat Bankası vb. bankaların esnaflara yönelik kredi kampanyaları bulunmaktadır. Sizler için kredi alabileceğiniz bankaları ve şartlarını araştırdık.

En İyi Kobi Bankası Hangisi?

En iyi Kobi kredisi veren bankalar tarafınca düşük faizli kefalet kredilerini unutun! Devlet destekli olarak Kobilerin acil nakit gereksinimlerine kredi veren finansman kuruluşları olan bankalar Kobiler için ayrı bir departman oluşturmuş ve kobi bankacılığı adı altında Kobilere hizmet vermektedir. İşletme sahibi olan Kobilerin işletme için lüzumlu ticari vasıta alımları için ve değişik gereksinimleri için çözüm sunmaya devam etmektedir. Ticari yaşam içinde en fazla yer edinen Kobiler için ayrıcalıklı hizmetler sunan bankalardan ticari kredi adı altında finansman sahibi olmak için kesinlikle bir işyeri sahibi olmak ve Kobi statüsünde yer almanın önemi büyüktür. Peki Kobilere ayrıcalıklı hizmet sunan bankalardan en iyisi hangisidir?

en-iyi-kobi-kredisi-veren-bankalar

En iyi kobi kredisi veren bankalar

Türkiye Iktisat Bankası

Yaptığımız araştırmalar neticesinde Kobilere hususi ayrıcalıklar ve avantajlar sunan bankalar içinde en iyisi asla şüphesiz Teb bankası yer ediniyor.  Kobilere yönelik hizmet adına en iyi hizmeti sunan TEB Kobiler için  AR Ge destekleri, Kosgeb Destekleri, AB Hibeleri şeklinde destek sunar ile Kobilerin yanında olmaya devam ediyor. Devletimiz tarafınca Kobiler için verilen Sıfır Faizli işletme kredisi vermeye yetkili olan TEB kobilerin Kosgeb desteklerinden yararlanması için oldukça destek olan bankalar içinde yer ediniyor. TEB müşterilerine nakdi, gayrinakdi, afd enerji kredisi, sıfır faizli teknoloji kredisi, gömü müsteşarlığı destekleri ve Kosgeb destekli krediler de sunmaktadır. TEB’in KOBİ’lere hususi kredileri için tıklayınız.

Halkbank

Kobiler için en iyi bankalar sıralamasında Halkbankası kobilere yönelik olarak uygun faizli kredi ve bağışlama destekleri ile destek oluyor. Kobilere her yıl sağlanan devlet destekleri Kosgeb kurumu tarafınca Halkbankası tarafınca da veriliyor. Ülke ekonomisi canlansın diye esnaf ve kobiler için sağlanan ve Nefes kredisi ve can suyu kredisi şeklinde faizsiz ve faiz indirimli devlet destekleri birçok banka vasıtasıyla veriliyor. Kobilere direkt bu destekleri ileten Halkbankası, TKDK, Tubitak ve Kalkınma Ajansları destekleri uygun faizler ile Halkbankasından verilmeye devam etmektedir. Hakbank Kobilere hususi, Esnaf ve sanatkarlara hususi ve girişimcilere hususi hizmetler sunmuş olduğu Halkbankkobi görmek için tıklayınız.

En İyi Kobi Kredisi Hangi Bankada

Halkbank Kobi Kredileri

İşletmeden asla çıkmadan bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler Halkbankası Kobilere Web’den kredi olanağı ile web vasıtasıyla süratli ve güvenilir bir halde Kobi bankacılığı hizmeti alabilmektedir. Halkbankkobi bankacılığı hizmetinden yararlanarak  Kobi ve esnaflara sunulan ve kobiler için hususi olarak oluşturulmuş olan Web’den kredi kobilere en fazla 50 bin lira olarak verilmektedir. 50 bin lira için % 1.15 aylık faiz oranları ile Halkbank Web kredi ile hazır bir halde kredi alınabilmektedir. Kobiler Web’den kredi olanağından yararlanabilmeleri için kesinlikle sisteme kayıt olmalıdır. Halkbankası Kobi bankacılığına üye olmak için Tıklayınız.

İnternet üstünden süratli ve güvenilir bir halde kredi başvurusu yapmak isteyenler üye olduktan sonrasında sisteme giriş yaparak kredi talebinde bulanarak onlar için hususi olarak hazırlanan kredilerini buradan temin edebilirler.

Denizbank

Denizbank Kobilere özel Esnafa hızlı kredi, Kobilere hususi Hoşgeldin kredisi,  Krediye ihtiyacı olup güvence zorluğu çeken Kobilere KGF teminatlı kredi ve  Denizbank kobi bankacılığı hizmetleri olarak esnaf ve kobilere taksitli ticari krediler, ticari kurtaran hesap, işyeri mortgage kredileri ve taşıt kredileri sunuyor.

QNB Finansbank

QNB Finansbank resmi cirosu 2 milyon TL olan kobilere aynı gün içinde 50 bin lira kredi veriyor. Kobi Para cepte Kobi bankacılığı hizmetleri içinde sunulan en süratli hizmeti sunuyor. QNB Finansbank’tan kobi kredisi alarak nakit ihtiyacınız olan şeyi en kısa sürede aynı gün içinde süratli müracaat ve ön onay süreci hizmeti ile asla beklemeden 50 bin liraya kadar aynı gün içinde kredi kullanma pozitif yanları sunmaktadır. Peki müracaat iyi mi yapılıyor. Kobiler aynı gün içinde kredi olanağı sunan Finansbankasına kısa ileti ile müracaat yapabiliyorlar. Bunun için Kobiler Para cepte başvurularını T.C. kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndererek kolaylıkla yapabiliyorlar. Ön onay cevabı kıssa süre içinde kendilerine ileti olarak iletiliyor ve onay alanlar banka şubesine giderek anında 50 bin liraya kadar kredilerini alabiliyorlar.

qnb-finansbank

QNB Finansbank

Akbank

Akbank KOBİ destek kredisi sunan bankalar içinde yer ediniyor. Bu kapsamda sunulan krediler içinde Kobilere taksitli ticari krediler, kısa vadeli krediler, spot krediler, gayri nakdi krediler, ticari konut ve taşıt kredisi, dış tecim kredileri ve ziraat kredisi şeklinde detaylandırılmış esnaf kredisi ürünleri sunan Akbank Kobi kredisi başvurusu icra eden esnaf ve kobilerin lüzumlu belgeler ile müracaat yapmaları halinde kobi kredisi kullandırmaya devam ediyor. Akbank kobi bankacılığı için tıklayınız.

En İyi Kobi Kredisi Veren Bankalar içinde kobilere hususi olarak bankacılık hizmeti sunan en iyi bankalar olan Akbank, QNB Finansbank Teb ve Halkbank’a müracaat yaparak sizde işletmeniz için lüzumlu finansmana anında erişebilir, giderlerinizi bu krediler ile karşılayabilirsiniz.

Kobi tanımı değişti. İşletmenizin kobi olup olmadığını öğrenmek için bağlantıya tıklayarak düzenleme ile ilgili data alabilirsiniz.


About admin

Check Also

KGF Kredi Garanti Fonu Nedir? Kimlere Verilir?

KGF kısaca Kredi Güvence Fonu nedir? Sorusuna en fazlaca dört gözle beklenen 30 sual ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>